Сивохо всё

і чи можна його порівняти із пойлом яке кличуть "самогон"? (хоча я розумію що і те і те - дістіляти) :D
ні, неможна. Самогон - це будьщо. Сировина і технологія відділення жужки (голів і хвостів) - робить його напоєм певного класу і якості.
Ром - робиться з тросникового сусла зі збражуванням на специфічних культурах. На самогон... а на який? на сахарний? Ні - в сахарному чемергесі немає ні яких присмаків. Також - ром настоюється як кон'як, в дубових діжках, десь там щось, якщо по канну - в опалених діжках, вторичного використання, від мадери. Це і дає весь букет (коштувати таке буде дорого).
Бакарді - проста з тросника і проста на дубі. Це дуже добре чути на смак.
Самогон в дубових діхках - я не бачив щоб настоювали... не маю гадки що получиться, може і щось варте того... щось схоже на білий віскі.
 
Всё, тема - в русле.
Так тема про сивоху. Сивушні масла - небеспечні для здоров'я. також, разом з сивушними маслами відходять важкі спирти і дегкі сполуки - вони мають температуру кипіння, або нижчу за етанол, або вищщу, тому в дистиляції ж такі поняття як "голови" і "хвости".
Значна частина цих додаткових спиртів - щкідлива. безпонтова, або отруйна (скажім, як метанол, який також утворюють дріжжи, окрім етанолу, та ще й ізопропілу).
Але. є н'юанс - сивушні масла також розчинюються ароматичними спиртами, тому, повністю чистий дистилят - стає звичайним спиртом без особливого букету, з якого неможливо встановити сировину походження.

Тому, щоб напій мав певні властивості і міг мати назву, яку можна визначити на смак із закритими очіма - використовують часткове повернення сивухи в кінцевий напій.
Сорти віскаря, наприклад, повністю визначаються тим, який процент голів і хвостів і з якої підфази автор бренднейму повертає у дистилят.

P.S. доречі, неправильним режимом бродіння, домішками і навіть PH води - можна запороти навіть високоякісну сировину, отримавши, наприклад, високий відсоток ізопропанолу у виході. Або метанолу. І буде важке похмілля з диким перегаром.
 
в мене тато настоює із анісом. отримує аквавіт
З анісом - то самбуку він отримує :) Хоча, самбука без дубу.
Самбука, доречі, мені нравиться тільки у вигляді "ядерного реактору". Сама по собі - не дуже. Дохуя анісу.
 
сивоха - конченная обоссаная кацапская мразь, которая под руководством зеленского разминировала и сдавала позиции.


и вот этим псевдопатриотам деньги не давайте, они скорбят по сивохе https://www.facebook.com/qoodmissionua
 
сивоха - конченная обоссаная кацапская мразь, которая под руководством зеленского разминировала и сдавала позиции.
Представил себе 2 центнера Сивохо, снимающего мины на позициях.
Под руководством Зеленского, конечно же.

Ничё так. Драматичненько.
 
сивоха - конченная обоссаная кацапская мразь, которая под руководством зеленского разминировала и сдавала позиции.
О дя, а рядом стояли снбо, сбу, генштаб и прочие буквы и, так сказать, свечку держали...
 
Представил себе 2 центнера Сивохо, снимающего мины на позициях.
Под руководством Зеленского, конечно же.

Ничё так. Драматичненько.

он это пиарил и курировал под руководством президента? Или кто-то другой у нас был тогда главным руководителем?

рассказывал, что азовцы это люди, которые хотят чтобы война не заканчивалась, и что это выгодно какой-то партии войны" (дословно в интервью DW), и прочее. Димокс тут видео с ним и его прямой речью постил.
 
Назад
Зверху Знизу