Статус: Онлайн
Реєстрація: 23.03.2023
Повідом.: 14584
Реєстрація: 23.03.2023
Повідом.: 14584
Стараюсь. Коли тема про КНДР, там сатира сама себе пише — головне не переборщити, бо їхня реальність і так як анекдот з поганим фіналом.not bad!