Шахрай Калуский Олександр Рудольфович

Dilirium

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 10.11.2013
Повідом.: 5
Шахрай Калуский Олександр Рудольфович

Прошу допомоги у встановленні місцезнаходження Калуского Олександра Рудольфовича,(Kaluga1972, rybalka72) м.Харків, 068 317 16 23.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі



Ще 19.11.2013 я оплатив вартість лоту (kharkov.kha.******.**/obyavlenie/prodam-tokarnyy-stanok-tv-16-ID7RmFN.****) на картку №5457 0824 5098 6026 на вищезазначене ім"я, проте продавець зник, не відправивши посилку. Всі спроби вийти з ним на зв"язок марні, трубку не піднімає, на листи не відповідає.
Всіх хто має будь-яку інформацію про цю людину, її місце знаходження, контакти, прошу написати мені на пошту.

Шукаю людей які мали справу з цією людиною.
rovno.rov.******.**/obyavlenie/tokarnyy-stanok-tv-16-ID8j3lR.****

Заздалегідь вдячний.
 
Останнє редагування:
Милиция Вам в помощь.
 
Дякую, в міліцію написав, шукаю ще людей хто зіштовхнувся з цим шахраєм.
 
Пишите в милицию. Посмотрите мою тему. Мне там человек один помог, нашёл людей с такими Ф.И.О , пропиской, датой рождения.

В итоге я нашёл того человека и мне вернули деньги. Главное не сдаваться, найти людей с такими данными просто.
 
да не хрена мусора не помогут......надо самому поднимать попу и искать.

и да, тс, есть на форуме люди, которые могут по ФИО дать данные этого персонажа.
 
В тому то і річ що він ваш земляк) мені не дуже зручно через всю Україну їхати...заяву написав але стараюсь знайти максимум інформації сам. Він соц мережах сильно засвітився...
 
Адрес найти не проблема. Даже домашний телефон, но такую инфу в открытую нельзя писать :)

И у него вчера было день рождение! Поздравим его с этим :D



Ыыыы.....по номеру домашнего ответил "Сосед" и сказал, что он переехал .... и сразу кидает трубку :D
 
Останнє редагування:
Я теж його хотів привітати-проте я в "чорному списку", додзвонитись з своїх, йому відомих, номерів я не можу-він іх заблокував, з інших просто не піднімає(
Служивший, морський піхотинець...розвід.бат...а таке г...вно(
 
я не на мобильный звонил.
 
Смотрите личку
 
Брат его, Владимир Рудольфович есть в адресной книге Украины, может и этот недалеко от него отьехал :) Во всяком случае, удачи в поиске!
 
Назад
Зверху Знизу