Секс після 50+++

Статус: Offline
Реєстрація: 16.03.2024
Повідом.: 27
І так мені 57 майже виглядаю достатньо нормально..І мене турбує те що дуже широкі і відкриті дирочки так як був і фістинг і іграшки 20+++ і багато чого...Що думає про це?
9.jpg
 
...який жах,,,не дай боже ще насниться таке
 
І тягне і на сайтах поціновувачі знаходяться,а чомусь і ні?
 
І тягне і на сайтах поціновувачі знаходяться
Мабуть мало вже поцiнювачей, якщо вже на ХФ своi дiрки показуете:незнаю: Дивлячись на розмiр Ваших дiрок - Вас ебати треба трьома хуями одночасно, в одну дiрку, один там вже нiчого не зробить.....
Чому він повинен початись?
Ну в 45 десь в основнiй масi жiнок починаеться, чи у Вас вже пройшов, та "45-45, баба ягодка опять"?
 
Мабуть мало вже поцiнювачей, якщо вже на ХФ своi дiрки показуете:незнаю: Дивлячись на розмiр Ваших дiрок - Вас ебати треба трьома хуями одночасно, в одну дiрку, один там вже нiчого не зробить.....

Ну в 45 десь в основнiй масi жiнок починаеться, чи у Вас вже пройшов, та "45-45, баба ягодка опять"?
Я тільки після 45 почала кайфувати,а фістинг біля 50 почала практикувати..дирки не хочу щось виправдовувати такі після чоловіка колишнього в якого було навіть більше 25 см і з сексом по 1-2 рази день пізніше через день протягом років 5-7 та рожавши це ще все добре..А анал то взагалі в роках був..Так я люблю і отримую чоловіків з розмірами яких навіть ніхто не зустрічав 20-28 см і маю ,що їм запропонувати для задоволення без всього зайвого...Стосовно поціновувачів маю постійного партнера з гідним розміром,а тут до скучно стало і навіть тут написали вже людей біля 7 але спілкуюсь лише а також не виключаю реал.Пвсля 50 почала доречі кінчати більше і яскравіше ніж в 20.
 
А стосовно трьох хуїв в дирку бо один не зробить то вже не мій фасон чоловіків бо з діаметром від 5 і вище абож з величиною від 20 більш нічого не треба ,а варіанти по 10 см я вже мабуть з 30++ не розглядаю..P S.(Жінки і в 60-65 тягнуться,хочуть,займаються і оргазми отримують і я таких знаю як і чоловіків з хорошою ерекцією в 60-70.)
 
бо з діаметром від 5 і вище абож з величиною від 20 більш нічого не треба
Головне - не розмiр, а вмiння користуватися своiм iнструментом!(С) Це менi так одна з знайомих сказала, що я вмiю своiм :yahoo:
Цiкаво, де Ви знаходите мужикiв з 5см дiаметром та 20см++? На ХФ?
 
дирки не хочу щось виправдовувати такі після чоловіка колишнього в якого було навіть більше 25 см і з сексом по 1-2 рази день пізніше через день протягом років 5-7 та рожавши це ще все добре.
В мене були рожавшi жiнки, але тугi як целки, до Ваших "печер" iм далеко!
 
Назад
Зверху Знизу