Сегодня - годовщина Майдана

Героям Слава!
Хай у цей день тріщить пєрдак у ворогів європейського майбутнього Великої України, як у цій темі у ватних маргіналів.

Шож ты ещё в Нацгвардию не записался, диванный патриот?????:D

Пиздеть не мешки ворочать??
 
У новій Україні ця дата буде як 7 листопада у сере-сере. Як би не верещала ватна біомаса.

unnamed%20(1).jpg
скажи мені будь-ласка чоловіче добрий, як ти можеш порівнювати Світле свято Гідності та Свободи з кривавим комуністичним переворотом у роїсі?Ти з глузду часом не зїхав?

хрен его знает где вы там живете,я пока ее не наблюдаю.

Тобі з Германії видніше? Еге ж? Купи собі окуляри.
 
Шож ты ещё в Нацгвардию не записался, диванный патриот?????:D

Пиздеть не мешки ворочать??
Витри рота і примирися з поразкою, ватнік-маргінал. Україна це Європа.
Так було сказано рік тому і так буде.
 
ООО
Надо отметить
Год как стали жить "лучше", по новому

М-да, сегодня это скорее печальная дата, чем торжественная.

Сомнительный праздник .

Угу и говном кидать,и кричать что за год в экономике жопа,с нац. валютой жопа,тысячи украинцев погибли,часть территории проебана... Врут ссуки!!!Все не так!Мы стали свободнее!!!

Даже самое тупое быдло через год способно понять что его развели
Батя,ты хоть и в Ростове но мы работаем.:yahoo:Шипим понемногу.:D
Любі браття Українці!
Щиро вітаю Вас зі святом Гідності та Свободи!

Сьогодні пройшов рік з того моменту коли волелюбний український народ начав боротьбу проти кривавого режиму Януковича.Дякуючи героям з Небесної Сотні зараз ми живемо у вільній сильній европейскій державі.

Слава Україні!
Героям Слава!
 
Шож ты ещё в Нацгвардию не записался, диванный патриот?????:D

Пиздеть не мешки ворочать??
Что раскудахкался? Кто в нац. гвардию, кто волонтером, кто деньгой. Каждый в силу своих возможностей. А тебя, кр..ву ;), здесь никто не держит.
 
Витри рота і примирися з поразкою, ватнік-маргінал. Україна це Європа.
Так було сказано рік тому і так буде.

А я только за!!!! Вот только я вижу другое, какие то педарасы ходят по Харькову и рисуют ХНР, а менты дрочат и курильщиков на остановках шмонают. Это товя Европа, вышыВАТА ???

Батя,ты хоть и в Ростове но мы работаем.Шипим понемногу.

Я в Харькове. Писать научись ВАТА. Них*я ж непонятно:(
 
Шож ты ещё в Нацгвардию не записался, диванный патриот?????:D

Пиздеть не мешки ворочать??
А ты чё в "ополченцы" не записался или хотябы переехал в лугандон если тебе так противно всё укринское?
 
Udjine
Non-union
KOT9N9

Усі ватопітеки форуму зібралися :D
 
ЗЫ Ты мог бы пердеть про праздник, если бы на сегодняшний день что то изменилось....кроме курса $ Менты себя сейчас ведут ещё хуже чем при овоще, откатно-закатную экономику никто и не думает менять:(

Так что засунь себе этот плакат вместе с этим праздником в очко и проверни по резьбе:клас:




Ты что там у себя куришь во Львове???:D:D:D Петины деньги за майдан уже закончились??? Или ещё есть???

Справжні патріоти не курять, вони бережуть своє здоровья для боротьбі з клятими москалями.

Але якщо обєктивно оцінювати стан справ жити стало набагото краще:
1.Коррупція практично переможена - всі олігархи вигнані з країни(Янукович, Пшонка,Азаров та ін.)
2.Експорт загалом зріс на 25% тільки в цьому році.
3.В Україні реалізована справжня свобода слова.
4.Підписана ассоціація з ЄС, вступ до членства а також вступ до НАТО питання недалекого майбутьнього.

Ось так!
 
А я только за!!!! Вот только я вижу другое, какие то педарасы ходят по Харькову и рисуют ХНР, а менты дрочат и курильщиков на остановках шмонают. Это товя Европа, вышыВАТА ???

что тебя не устраивает,все по сценарию.
 
А ты чё в "ополченцы" не записался или хотябы переехал в лугандон если тебе так противно всё укринское?

Меня всё и так устраевает, кроме тупой ваты и вышываты. А когда вы друг друга перебьёте всё будет ещё лучше:клас:
 
Справжні патріоти не курять, вони бережуть своє здоровья для боротьбі з клятими москалями.

Але якщо обєктивно оцінювати стан справ жити стало набагото краще:
1.Коррупція практично переможена - всі олігархи вигнані з країни(Янукович, Пшонка,Азаров та ін.)
2.Експорт загалом зріс на 25% тільки в цьому році.
3.В Україні реалізована справжня свобода слова.
4.Підписана ассоціація з ЄС, вступ до членства а також вступ до НАТО питання недалекого майбутьнього.

Ось так!

Помню помню " Мы построим коммунизм уже в 1980 -м году " )))
 

Вкладення

  • demotivatory.jpg
    demotivatory.jpg
    118.1 КБ · Перегляди: 174
Справжні патріоти не курять, вони бережуть своє здоровья для боротьбі з клятими москалями.

Але якщо обєктивно оцінювати стан справ жити стало набагото краще:
1.Коррупція практично переможена - всі олігархи вигнані з країни(Янукович, Пшонка,Азаров та ін.)
2.Експорт загалом зріс на 25% тільки в цьому році.
3.В Україні реалізована справжня свобода слова.
4.Підписана ассоціація з ЄС, вступ до членства а також вступ до НАТО питання недалекого майбутьнього.

Ось так!

:D:D:D:D:D:D:D:D ЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫ

Круто еслиб так. Но пока что от тебя весь форум тащится:D Сказочник вышыватный:D
 
Назад
Зверху Знизу