Самий ...удший город може спать спокойно... (БФ)

Такого добра вдоль любой улицы, кроме Сумской, можно наснимать
 
купи апостроф. цэ як кома но на пару пикселив повыщэ

Сімбіоз класичної шизофренії та карандашовської вихованості.

Не подобається тема,не відвідуй! Що ж ти себе катуєшь?

Чи в тебе весняне загострення? Розумію

Ниасилил многа буквав

Хто так,не переймайтесь,на хф є багато інших,ємких та соціально значуших тем, що я їм прямо зараз за пк та подібні


Вам і всім інших хто вміє натискати на клаві ці три літери, взаємно))

Село своё пофотай и на сурджике прокоменть

Чи впевненний не шанований мною справжній карандашовец, що знає російську чи може на хф пише літературною російською?
ПНХ рагуль та подібні тобі Тютчєви та Тургеніви!



Такого добра вдоль любой улицы, кроме Сумской, можно наснимать

Пропоную піти від зворотнього і знімати щось позитивне в комунальному господарстві в місті та викладати в цей топ.
Якась реформа громадського транспорту,чи капітальний,влучний ремонт чогось.

Такий собі квест)
 

Вкладення

  • Screenshot_org.mozilla.firefox_2016-03-18-06-52-34.jpg
    Screenshot_org.mozilla.firefox_2016-03-18-06-52-34.jpg
    43.4 КБ · Перегляди: 92
Останнє редагування:
Капец. я потомственная жидобендеровка, а не могу уже три года найти ентот апостроф. Плиз подскажите. а то ставлю пробел и некомфортно себя ощущаю. Если шо , я серьезно;)

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
да товарищи зажрались вы должен я сказать,мне даже стыдно фото выложить в каком я мухосранске живу,пешком не пройдешь,грязь и лужи в колено.
 
Тоже обратил внимание на этот участок.
Наверно принципиально кто-то не делает.
Пешеходную зону вдоль проспекта могли бы и пофиксить.

Після пішохідного мосту, за першою свічкою 14ти поверхівкою тротуар закінчується і починається оффроад.
Потім коли зрозумів що це системно, вже дістав камеру і почав знімати.

Справа в тому,шо в 3-х метрах від цього трешу начебто капітально ремонтований пр гагаріна, хоча теж багато питань за якість ремонта,а в 1,2-2 км міськрада.
 
в тех "новобудовах" сделал с десяток ремонтов - там действительно от проспекта гул стоит ппц....
 
автор
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
для тебя
 
по русски такое читать трудно а на рiднiй мовi так вообще абзац
 
да товарищи зажрались вы должен я сказать,мне даже стыдно фото выложить в каком я мухосранске живу,пешком не пройдешь,грязь и лужи в колено.

Вибачаюсь,можее з Вами поруч інфраструктурний проект який реалізовуваався, там під ЧЕ2012, чи проспектт який капіталився?

Тема за те,що гепа навітьь не спромігся мінімум зробити при можливості!
Ххоча навколо стадіону більш меньш,тільки занадто багато площі баннально закатано в асфальт, щоб нічого кращого не робити.

Так,я бачив сюжети про оффроад по міским вулицям підготовлених авто.
Та сам дивуюсь,деяким частинам міста,зачасту з приватними господарствами,що на селі дороги краще.

І якщо читали тему,то біля поливини харків'ян це влаштовує,так як і голрсують за D&G з завідною регулярністю, да і молодь вибори не відвідує.
В цілому політичної грамотнності не вистачає нашим пересічним.

А зрівнюю я європейске село з українським мегаполісом, першою столицею.
 
Понаехавшим город кажется некрасивым — у них нет детских воспоминаний о нем. Село своё пофотай и на сурджике прокоменть, ТСЕ.
PHP:

А я согласен с ТСом,хотя у меня есть эти детские,светлые,совковые воспоминания:D
 
Если бы в остальных городах Украины было все идеально и охуенно, то да, а так в Киевах-Львовах ещё больший пиздец местами, хоть и мэры политически правильные. Так что помножстесь на ноль, понаехавшие — Кернес пока лучший мэр за всю историю города. И если будем избирать нового, то нашего харьковчанина, а не какого-нибудь засланца с Кыева, все достоинства которого вышиванка и показной, конъюнктурный патриотизм.
Viva la Kernes! :yahoo:

Яебу :рл:
 
пускай там все молчат нахуй!
 
А ще питав в темі, куди скаржитись і в якій формі, просити щоб подібні косяки виправляли?

Чи це тільки на прийом до депутата міськради від цього округу?

Навів довідку у близьких до політ ситуації у місті людей, так ось цей хуйло, який балатувався на цьому районі

Зінченко Володимир Анатолійович
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

zinchenko-vladimir.jpg
 

Вкладення

  • Безымянный.jpg
    Безымянный.jpg
    41.9 КБ · Перегляди: 35
Останнє редагування:
ТС ты в пригороде не был так там вообще капец дорог нет прокатись до Козачей Лопани + Агроном по-над железкой и ты охуееш до Слатино еще ничего можно ехать а вот от Слатино понеслась манда по кочкам
 
Тю... Я давно говорю, что город мрачный и неухоженный. он разваливается на самом деле. Нет ни одной точки на карте, чтобы пройдя 10 минут неспешно пешком, ты не попадал в мрак и разруху. Даже в центре... Есть островочки ухоженности. Но пройди чуть-чуть - и попадаешь нищету и дикую бедность, в постсовковую разруху и безнадегу. Такой вот он, Х.
 
Назад
Зверху Знизу