Русскоязычные противники русского языка

украинский этнос явно выродился и за ним нет будущего.
а англо-саксы, под руководством евреев разумеется
а як же "русские"???
 
Я говорю и отвечаю всегда на русском.

приблизно так? я маю на увазі язик. Чи ви спілкуєтесь російським суржиком харківського розливу?

nap4xLNo1eM

ага. Тобто, ви росіянин? етнічний

Мой любимый Гоголь писал про любимую Украину все таки на русском языке.
Це правда. Писав
 
навіщо? це їх персональна справа. Ваші діти або онуки можуть обрати українську, що ви й не заперечуєте.

тут така справа, що, згідно перепису, в Україні вироджуються саме росіяни
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


а ось в Москві. Объявления в роддоме на нескольких языках. Русскоязычная надпись повешена последней.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
ні, перепис показує, що українців стало більше, а росіян - меньше. Ви переплутали.

Ваш син називає вас Тятя?
 
Будем смотреть на фактическую сторону жизни, а не формальные перепеси.
формальні переписи побудовані на фактичних опитуваннях кожного громадянина країни. Все інше - ваші приватні "домисли". Їх артикуляція від "Мы" не додає їм ніякої ваги.

Ви не відповіли. Так, ваш син називає вас Тятя?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
щось мені підказує, що ви там проводите деяку іншу роботу, окрім питання Пачіму
 
Мой зять до сих пор свою мать на "ВЫ" называет. И Западная Украина здесь ни при чем.
 
Вот что интересно. По форумским спорам в Харькове до фига сторонников уркаїнської мови. В то же время, я не заметил этого с экономической точки зрения. Я довольно долго занимался прессой. Бросил, правда 10 лет назад. Так вот, украинские газеты не то, что не пользовались спросом - вообще не покупались. Исключение составлял лишь "Урядовий кур"єр", но совершенно по иным причинам.
 
Ни Тятя, ни Татку, ни Батько сын меня не называет. Обращается ко мне - Папа.
значить, в цьому епізоді ви лукавите, тому що папа - запозичення з французської мови 150 років назад. В основі основ для відносин син-батько ви, по факту, не "вєрни" багатовіковій культурі ваших предків

Далі, елементарна річь: який зараз місяць? назва
 
а може це наслідок дійсно поваги дітей до батьків? на Полтавщині, де діти справді поважають своїх батьків, теж звертаються на "ви".
 
Вы меня в эту казуистическую филологию не втягивайте
ясно. Ви, окрім слова Тятя/Батюшка, похєрили слов'янські назви місяців. Виходить, що Ви - "Русские, как НЕ любили и ценили свою многовековую культуру/culture, так и НЕ остались верные своим традициям/tradition."
 
вибачте, але ваша теща + мама = 2 особи. Цього не достатньо, щоб це видавати за "большая часть людей"
 
Важнее что есть сейчас, а не копание кто древней и кто кого старше.

Треба визначитися в методах полеміки, а то це не дуже красиво виставляти себе публічно не дуже послідовною людиною
 
певно, так. А ви себе відносите саме до якої группи росіян?


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі