Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
Нє, ну то понятно. Але ж Ейрл казала, що ми - безсмертні духовні створіння, тільки чомусь заперті тут. Так от, через 4,5 млрд років нас, безсмертних духовних створінь поглине Сонце, чи ми з'їбемось нарешті з цієї тюрми? Хоча, в "*****ій *****" ці питання недоречніМи й так усі умрьом. Питання у тому, на який день про нас забудуть? Комусь і 40 днів забудуть відсвяткувати, про когось пам'ятатимуть сторіччя.
В *****стані дніща нема. Сухі дошки краще хай видають
...
Ну Вояджери уже залишили межі Сонячної системи. 13 і 7 років тому відповідно. Що заважає у майбутньому відправити капсули, багато капсул, з найпростішими організмами в усі боки? За тисячі чи мільйони років хтось та й потрапить на придатну для життя планету. А там декілька мільярдів років до винайдення форумів в інтернеті.з'їбемось нарешті з цієї тюрми
Атомы останутся .і шо, ми всє умрьом?
Трохи комп'ютерної графіки з 1993:Що заважає у майбутньому відправити капсули, багато капсул, з найпростішими організмами в усі боки? За тисячі чи мільйони років хтось та й потрапить на придатну для життя планету.
Тревожно
![]()
![]()
Купянская *****
![]()
А вокруг атомов летают электроныАтомы останутся .