Статус: Офлайн
Реєстрація: 03.06.2009
Повідом.: 14208
Реєстрація: 03.06.2009
Повідом.: 14208
Хана чаю. Нехай сьорбають кисіль.
Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
Кисель то пабахатому, кипяточек, без заварки , как им их деды-завещалиХана чаю. Нехай сьорбають кисіль.
Ну или такЩи пусть хлебают!



Примерно потому, почему С-300 некоторые возвращаются домой.почему они не взрываются?
Ні, тому, що у бомби трирівнева система запобігання. Якщо вона не поставлена на бойовий звід - звичайна втрата її не підірве. Просто 250/500/1500 кг **** йобнеться на землю.Примерно потому, почему С-300 некоторые возвращаются домой.
Лаптем!Щи пусть хлебают!

Сотрудник там бывал в советские времена. В командировке. Говорит, что вдоль забора - трамвайная линия. И остановки - четырнадцатая проходная, семнадцатая проходная...он наверное размером с город.. там этот пожар - ни о чем.
У Херсонській області українські сили, схоже, застосували новий невідомий важкий FPV дрон, здатний завдати значної шкоди, як видно тут, знищувати російські позиції.
Дякую, не я задавав питання, але дякую)Ні, тому, що у бомби трирівнева система запобігання. Якщо вона не поставлена на бойовий звід - звичайна втрата її не підірве. Просто 250/500/1500 кг **** йобнеться на землю.
Щоб вона підірвалась, треба зняти з запобіжника. Другий запобіжник знімається коли вона сходе зі стапелів. Для підриву зняти повинні бути обидва, тільки тоді працюватиме детонатор. Останній теж налаштовується під те, по якому об'єкту використання. Може бути для будівель, тоді при влучанні в м'яку землю він не нажметься і вона просто зариється в ґрунт.
Часто *****и залишали нерозірвані бомби через те, що роняли з малої висоти - вона не встигає тоді змінити траекторію і ****ує по землі як нлайдер, ні в що не йобнувшись детонатором, і так потім валяється.