Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

россия напала на Украину

Ги,скоро буде.

e6ehah.webp

Русский, если глаз узкий:D:yahoo:
 
Им ***** Гаага, они пошли ва-банк, понимая но данный ****ежь это попытка включить дурака- а вдруг пройдет.
Ва-банк то да, но красную линию не переходят. Ссут. Ни Украину не бомбят ни Литву, хотя руки чешутся.
 
Ва-банк то да, но красную линию не переходят. Ссут. Ни Украину не бомбят ни Литву, хотя руки чешутся.
Ну, Литва **** НАТО, да и нахер она им такая нескрепная нужна, а по Украине идет труба и не бомбят потому что СП-2 еще не построили.
 
***ло в аргентине - шо бомж в троллейбусе..
все от него шарахаются
Но офицер в морской форме с ядерным чемоданчиком рядом. И Хутину больше всего обидно, что все на его чемоданчик хер забили.
 
Троллинг круче чем сергей Иванович дядя Гриша.
 
Олексій Танін‎ в групі Свідки Кривавого Пастора.


.....лично мне ..... лично мне очень даже и нравятся флаги днр и прочей *****асии на парижских монмартрах и елисейских полях .... шо тут сказать ... заслужили дартаньяны такой чести .... оноб даже былоб и не плохо шоб скажем гасконь или шампань сталиб гасконской и соответственно шампанской народными республиками ... ну потом как водится в минске это шобло назвалиб ОРГиШо а мыб очень сильно озаботились и проголосовали в оон направить туда Александра *** во главе ОБСЕ наблюдать в замочную скважину как молодые и старые гасконки и шампанки делают коммуну на корачках кому не лень ................... да шо уж греха таить ... там и до земель эльзаских и лотарингских рукой подать с того парижу ... даёшь ЭНР и ЛоНР !!... дастиш фантастиш товарищи эвропейцы !! ... лантрен лантра в каждую евросемью !! люмпены всего мира соединяйтесь и размножайтесь !!. да здравствует путен во всём мире !........ ............а нам тим часом бігом потрібно шо Пастор наш святий лазерні бластери та ультрозвукові гармати на озброення до ВСУ наробив... ... бо часу мало залишаєтця до повной *****ізації сусідів з усіх боків ..... Порох дай боже тобі здоровья та сили ... бо нам прийде оля фремут як що ти булаву згубиш ......
a5eajc.webp
 
Я читал Франция 70 80 тых это был социализм. Работали 7,5 часов в день. На работе можно было пропустить стаканчик вина. Все против капитализма. Вспоминаем фильм "игрушка" с Ришаром
 
Провісники війни: чи нагадують зіткнення України і Росії події перед Другою світовою

jhja7b.webp

Німецькі солдати на вулицях Праги, 1939 рік

8dccaj.webp

Жінки вітають німецьких солдатів в одному з міст Судетської області, яку Чехословаччина передала Третьому Рейху в 1938 році. Як зазначається, одна з жінок "плаче від щастя"

bde7dd.webp

Польські військові на вулицях Вільнюса (польська назва міста - Вільно). У міжвоєнний період Польща анексувала місто, через що Литва відмовлялася встановлювати дипломатичні відносини з Польщею, між країнами йшла "холодна війна", поки поляки не пригорозили розпочати війну "гарячу". Після цього Каунас - "тимчасова столиця" Литви - формально встановив зв'язки з Варшавою, однак так і не визнав Вільнюс польським містом

__________________________________________________________


"Зелені чоловічки" та анексія, підтримка "ополченців" у сусідній країні та прикордонні зіткнення - ці епізоди сучасних українсько-російських відносин не унікальні у світовій історії.

Все це у тому чи іншому вигляді вже траплялося, й було не так давно в історичному сенсі, й не так далеко у сенсі географічному.

Напередодні Другої світової війни у Центрально-Східній Європі можна було зустріти вищезгадане: і вимоги до Чехословаччини передати Німеччині, Польщі та Угорщині "історично їхні" регіони, і анексія литовського Вільнюса польськими військовими, які перед цим нібито перестали підкорятися своєму командуванню, і збройні зіткнення між чехословацькими й німецькими прикордонниками та військовими.

Розчленування Чехословаччини та зростання напруги у відносинах між Третім Рейхом та Польщею вилилось у початок найбільшого в історії світового конфлікту.

Які ****огії можна проводити між тими подіями та сучасним конфліктом між Україною та Росією, та які уроки з цього можна винести?
Далі за посиланням
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
:D :D
Уфологи в замешательстве: российская телеведущая моргнула, как рептилия

Российская телеведущая программы «От атеиста к святости», которая идёт на канале «АллатРа ТВ», Татьяна во время передачи моргнула, как рептилоид.



⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
россия - самая богатая природными ресурсами страна в мире. За год в россии добыли:

547 млн тонн нефти
691 млрд кубометров газа
4 млн тонн алюминия
40 млн карат алмазов
25 тонн платины
493 тонны серебра
254 тонны золота

При этом 38% россиян не хватает денег на еду или одежду
 
Назад
Зверху Знизу