Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

россия напала на Украину

кина не будет...

 
Вагнер хотіли розформувати. Ми пройшли 200 км не доходячи до Москви.
Зараз настав той момент коли кров може пролитись.
Розуміючи, що зараз може пролитися кров, ми розвертаємо колони і йдемо у зворотному напрямку у польові табори згідно плану, — заява прігожина

 
У пескова сын типа в вагнере отслужил
Шо, тоже петух ёбаный в очко? Писькову не стыдно за сына??? Да я шо-то за сына Писькова не слышал, дочка его вроде в Европе живёт, чи в Омериге
 
Так шо ***ло зробть вигляд, що нічого не було?
Нєа. Але, відбулась охуєнна перевірка
"на вшивість".
Виявилось, що будь-яка персона, що візьме за лозунг "справедливість" - проста не зустріне протидії, коли піде палити москвабад. Росгвардія буде морозитись, мусора ні *** не робитимуть, а кадирівці застрягнуть в пробці.

Ну, ще, що в армії ніхуя не радужно... і завтра, ті, хто підтримав лисого - або можуть одразу з'ябувать до нього в польовий лагерь і там ховатись, або опиняться несподівано під Бахмутом в одних тапках, з іржавим автоматом без патронів. Опинитись без автомата взагалі - не вариянт, бо можуть швидко здатись у полон, автомат потрібен, щоб наші по них почали стріляти.

Ще - головним "розпалювачем" виявився Ходорковський, який відкрито закликав народ озброюватись і готуватись протистояти хоч путіну, хоч пригожину - піхуй.

P.S. А от лисому тепер знадобиться увесь його вагнер, розсереджений навкруги нього так, щоб ані снайпер не підійшов, ані ракета спонтанна не накрила. бо оленевода ні хто з мінистрів не зняв, і ракети в нього є.
 
Назад
Зверху Знизу