Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Росіяни намагаються проникнути в Куп’янськ по каналізації – ISW

Статус: Офлайн
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 212203
Адреса: Харків
Mirovoe.webp


Інститут вивчення війни (ISW) підтвердив
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
, а також повідомив про тактику, яку застосовують росіяни в цьому районі.


“30 серпня спікер Дніпровської групи військ полковник Віктор Трегубов повідомив, що українські війська нещодавно відбили Мирове (на північний захід від Куп’янська), що вказує на те, що російські війська, ймовірно, більше не утримують позиції в Соболівці (на захід від Куп’янська і безпосередньо на південь від Мирового). Російський військовий блогер підтвердив повідомлення Трегубова, заявивши, що російські війська не повністю захопили Мирове та що район на північний захід від Мирового є спірною “сірою” зоною”, –
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
****ітики.

Російські війська 29 та 30 серпня продовжували атаки в напрямку Куп’янська, а також на півночі від нього в напрямку Кутьківки та на північному сході – у бік Кам’янки та Фиголівки.

Читайте також:
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


“Командир українського полку, який діяв на Куп’янському напрямку, повідомив 30 серпня, що російські війська намагаються проникнути в Куп’янськ, просуваючись каналізаційними трубами до населеного пункту. Командир зазначив, що російські війська продовжують спроби організувати імпровізовані переправи піхоти через річку Оскіл”, – додали в ISW.

Автор: Ксения Щитова

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу