Статус: Офлайн
Реєстрація: 14.05.2008
Повідом.: 21102
Реєстрація: 14.05.2008
Повідом.: 21102
Ну це ж беларус. Видатна особистість.парни, ну давайте без взаимосрача, а?
все ж в одном котле варимся ... пардон за сравнение ...