Svojak S Статус: Офлайн Реєстрація: 04.09.2008 Повідом.: 218 07.10.2008 🟢 20:32 Відбій повітряної тривоги #1 Кто играл? Останнє редагування: 25.02.2009
Marshal Статус: Офлайн Реєстрація: 23.04.2007 Повідом.: 2642 07.10.2008 🟢 20:32 Відбій повітряної тривоги #2 Я Лбитель, Но Только Нынешнего времени, старина не прёт.
Svojak S Статус: Офлайн Реєстрація: 04.09.2008 Повідом.: 218 09.10.2008 🟢 20:32 Відбій повітряної тривоги #3 Пасиба за ап.