• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Разом можемо більше: партнерство з Мирним Небом - шлях до Добра та Позитивних Змін

Myrne_nebo

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 21.11.2023
Повідом.: 2
Ми – благодійна організація «Мирне Небо Харкова», яка надає гуманітарну допомогу та підтримку різним верствам населення в постраждалих регіонах України.

Наша діяльність охоплює декілька областей: Харківську, Херсонську, Миколаївську, Запорізьку, Донецьку і Дніпропетровську.

Ми спрямовані на надання допомоги різним групам населення, зокрема людям похилого віку, людям з інвалідністю, дітям, багатодітним сім'ям та постраждалим від військової агресії.

Ми прагнемо залучити нових партнерів і донорів для розширення наших проєктів, а також удосконалити управління ресурсами, щоб досягти стабільності та планового розвитку.

Один із наших нових проєктів – «Допомога там, де ти». Він реалізується у межах програми «Разом ми – Шелтер», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Гуманітарного фонду для України.


Мета проєкту – покращення побуту громадян, які постраждали внаслідок військових дій, надання людям наборів необхідних речей для перебування в укритті.
Ідея полягає в тому, щоб сформувати базові набори речей для мешканців Херсону в кількості 130 комплектів. Ці набори люди зможуть оперативно брати з собою, прямуючи до укриття, та не гаючи час на збори. Це також дозволить надати допомогу тим, хто втратив свої домівки та речі внаслідок бойових дій.

До кожного набору увійдуть:

• каремат – 2 од.
• спальний мішок – 2 од.
• ковдра – 2 од.
• подушка – 2 од.
• термос вакуумний – 1 од.
• лампа-повербанк – 1 од.


Наша команда щаслива бути корисною людям і країні. Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах, щоб бути в курсі нових можливостей та ініціатив благодійної організації «Мирне Небо Харкова»!
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

https://t.me/myrne_nebo_kh
 

Вкладення

  • IMG_7926 (3).jpg
    IMG_7926 (3).jpg
    549 КБ · Перегляди: 8
Назад
Зверху Знизу