Распитие спиртных напитков
Дайте пож немного разъяснений по этому вопросу с точки зрения юристов.
по поводу пива
Согласно З А К О Н У К Р А Ї Н И Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв внесены следующие поправки
- в Закон Украины У Законі України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового ...." в ст. 15-2 внесены следующие изменения
Забороняється споживання пива (крім безалкогольного),
алкогольних та слабоалкогольних напоїв:
1) у закладах охорони здоров'я;
2) у навчальних та освітньо-виховних закладах;
3) у громадському транспорті (включаючи транспорт
міжнародного сполучення), на зупинках транспорту, у підземних
переходах;
4) у закладах культури;
5) у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій
тарі);
6) у ліфтах і таксофонах;
7) на дитячих майданчиках;
8) на спортивних майданчиках;
9) у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого
самоврядування, інших державних установ.
в нем не указано, что пить на улице нельзя
- в кодекс админ нарушений в ст 178
Розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних,
слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних
спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту
(включаючи транспорт міжнародного сполучення) .....
Здесь запрещаеться пить пиво на улице!!!!!!
так вопрос в следующем - можно пить его на улице (если его не запрещает закон, но запрещает кодекс)
Дайте пож немного разъяснений по этому вопросу с точки зрения юристов.
по поводу пива
Согласно З А К О Н У К Р А Ї Н И Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв внесены следующие поправки
- в Закон Украины У Законі України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового ...." в ст. 15-2 внесены следующие изменения
Забороняється споживання пива (крім безалкогольного),
алкогольних та слабоалкогольних напоїв:
1) у закладах охорони здоров'я;
2) у навчальних та освітньо-виховних закладах;
3) у громадському транспорті (включаючи транспорт
міжнародного сполучення), на зупинках транспорту, у підземних
переходах;
4) у закладах культури;
5) у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій
тарі);
6) у ліфтах і таксофонах;
7) на дитячих майданчиках;
8) на спортивних майданчиках;
9) у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого
самоврядування, інших державних установ.
в нем не указано, что пить на улице нельзя
- в кодекс админ нарушений в ст 178
Розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних,
слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних
спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту
(включаючи транспорт міжнародного сполучення) .....
Здесь запрещаеться пить пиво на улице!!!!!!
так вопрос в следующем - можно пить его на улице (если его не запрещает закон, но запрещает кодекс)





Что в этом плохого? 