Работа метрополитена

Re: Работа метрополитена

🚇 Харьковский метрополитен сменит график работы с субботы, 4 июня — Терехов

«Начиная с субботы мы изменим график движения поездов. Поезда будут ходить с 06:30 до 20:00. Сегодня они ходят по режиму с 7 утра до 7 вечера» — заявил городской голова.

Кроме этого, граждане могут использовать станции в качестве укрытия. Поэтому не пренебрегайте уведомлениями о воздушной тревоге и направляйтесь в ближайшее укрытие.
 
Re: Работа метрополитена

В субботу, 11 июня, откроют
вестибюль №1 на ст. м. «Индустриальная» (в сторону автобусного круга) и
вестибюль №2 на ст. м. «Ботанический сад» (в сторону Дома проектов).

Как сообщили в Харьковском метрополитене, всего,
по состоянию на 11 июня, для обслуживания пассажиров будут работать 42 из 50-ти вестибюлей.

С их полным перечнем можно ознакомиться по ссылке:

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Работа метрополитена

Сообщают, что в метро пропала реклама нахуй

aedffc52633425a21a0.jpg
 
Не, бесплатный проезд город оплачивал.
Но раньше объяснял необхдимость повышения платы за проезд невозможностью платить ЗП и поддерживать техническое состояние.
Но вот уже год как на все хватает.
 
Ну хотя бы вернуть проезд по 8 грн в метро.и тогда можно в троллейбусах и трамваях бесплатным по дольше оставить.проезд бесплатным.
 
Та сделают по 15 грн метро точно,а то и больше и наземный по 20 грн.лусше бы сделали постоянные на полгода ,год,как в Киеве,чтоб скидка была ,или для рабочих дней отдельно и для выходных,чтоб безлимит по поездкам,это бы намного комфортнее и проще перемещаться.
 
Косвенно к повышению платы за проезд и не только:

Як повідомляє
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
з посиланням на РБК-Україна Міністерство охорони здоров’я України розробило Порядок організації та проведення обов’язкових медичних оглядів працівників певних категорій.

У документі зазначено, що певні групи працівників мають право на регулярний медичний огляд, а витрати на цей огляд будуть покриватися роботодавцем.

Проект наказу, розміщений для обговорення на сайті Федерації профспілок (ФПУ).

Згідно з проектом, до працівників певних категорій належать:

  • працівники, які працюють в умовах дії шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища (шум, вібрація, забрудненість повітря робочої зони та робочих поверхонь шкідливими хімічними речовинами, іонізуючих та неіонізуючих випромінювань), важкості та напруженості трудового пронесу;
  • працівники які підпадають під вплив канцерогенів, мутагенів та/або біологічних агентів;
  • працівники, які зайняті на роботах, де є потреба в професійному доборі;
  • працівники віком до 21 року;
  • працівники, які мають змінний режим роботи із залученням до роботи у нічний час.

Згідно з порядком, попередній медогляд проводиться під час прийому на роботу. Періодичний (протягом трудової діяльності) медичний огляд проводиться один раз на рік чи на два роки в залежності від виробництва.

Як зазначається в пояснювальній записці до проекту, за даними Держстату, станом на кінець 2021 року в Україні зареєстровано 834 тисяч штатних працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими умовами праці.

Середня вартість за проходження обов’язкового медичного огляду одним працівником, зайнятим на роботах зі шкідливими умовами праці, становить 800 гривень.

Орієнтовна загальна сума витрачених коштів всіма роботодавцями на проходження обов’язкового медичного огляду складає 6,675 млрд гривень на рік.
 
Назад
Зверху Знизу