Допомагаємо ЗСУ!

Провокатора з Харкова, що знущався з загиблих Героїв у Києві, арештували

🟢 03:02 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 206650
Адреса: Харків
  • 🟢 03:02 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #1
Провокатора з Харкова, що знущався з загиблих Героїв у Києві, арештували

provokator-2.jpg


СБУ зібрала докази проти столичного вчителя музики, який виправдовував воєнні злочини росіян, чекав на захоплення та «приєднання» України до складу рф, записував провокаційні відеоролики в Києві та публікував проросійські фейки, повідомляє СБУ.
СБУ та Нацполіція затримали чоловіка «за гарячими слідами» одразу після того, як той виклав у мережу відеоролик, записаний біля місця пам'яті загиблих Героїв на Майдані Незалежності у Києві.



На цьому відео він ганьбив честь загиблих воїнів і принижував чинних військовослужбовців України.

Журналіст Андрій Цаплієнко повідомив, що йдеться про Дениса Пікулика з Харкова. 2007 року він переїхав до Києва, де з того часу працював учителем музики.



СБУ встановила, що він створив два Телеграм-канали, де героїзував окупантів і поширював дезінформацію про Сили оборони.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили фігуранту про підозру за ч. 1, 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).

Чоловіку обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Йому загрожує до 8 років тюрми.
Читайте також: Жінку, що спаплюжила могилу пілота-харків’янина Джуса, посадили до психлікарні

Автор: Оксана Якушко

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу