Проста та зрозуміла формула закінчення війни.

А тут у мене щось не складається.
Ви ж начебто досвідчена людина. Для того щоб увійти до складу України, “Донбасу” для початку необхідно було вийти зі складу України.

Щось я не пам’ятаю коли це він виходив?

Те, що частину Донецької та Луганської областей окупувала Російська Федерація — я знаю.
До речі, це знаю не тільки я , але це відомо керівникам майже всіх держав світу.
А ви , як я бачу, у цьому питанні не обізнані.

От ви , наприклад, вжили таке слово “Донбасс” це хто або що?

Ты, как страус, прячешь голову в песок. Все ты понимаешь и "пам"ятаешь".
 
Швейцарская Allseas приостановила укладку "Северного потока-2" из-за санкций США
Швейцарская компания Allseas приостановила работы по газопроводу "Северный поток-2" до разъяснения американскими властями введенных США санкций против строителей российского трубопровода. Источник:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Росія відповість США на санкції проти "Північного потоку-2", - Лавров
Міністр закордонних справ Сергій Лавров заявив, що Росія відповість на санкції США щодо трубопроводів "Північний потік-2" і "Турецький потік", а також так звані "санкції з пекла", схвалені комітетом сенату США. Джерело:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


P.S.
Мабуть знову будуть чавити яблука та апельсини з сиром...


Нагадую, кожен громадянин України може ввести свої особисті санкції до агресора та окупанта — Російської Федерації.

Не купуйте товарів виробництва Російської Федерації. Код окупанта 46

Купуйте українські товари та товари країн, які нам допомагають!
 
Здесь я. Сотрудники бывают не только в СБУ, ФСБ и других подобных органах. Я к этим органам отношения не имею. В распространении твоей формулы участвовал лишь для того, чтобы люди лучше поняли ее суть. На территории ОРДЛО живут тоже не дураки и все понимают. Поэтому реализация подобной формулы ведет лишь к тому, что Донбасс никогда не войдет в состав Украины.

Он тебя принял за того сотрудника СБУ, перед которым юлил за свою брехню про меня в этой теме:D
 
Не купуйте товарів виробництва Російської Федерації. Код окупанта 46

Ты от российского газа уже отказался? Дом отапливаешь соломой или кизяком? Суп варишь на примусе? Хотя, стоп. Примус тоже работает на российском бензине. Давай рассказывай как ты выполняешь свой призыв.
 
Примус тоже работает на российском бензине
Небольшая поправочка ,в Кременчуге вроде только Краз закрыли ,нефтеперерабатывающий ток наращивает производство.Но по теме согласен ,это равносильно что не дышать воздухом,когда с севера дует.Надо кучме в первую очередь сказать спасибо ,что большая часть нашей торговлю повязана на параше и чтоб это все исправить еще не один год ,а то и десятилетие пройдет.
 
Ты, как страус, прячешь голову в песок. Все ты понимаешь и "пам"ятаешь".
Отакої...

Бачу, три питання одразу, ставлять вас, як то кажуть у “ступор”.

Чи ви, sangack, не зрозуміли моїх запитань?
https://www.kharkovforum.com/showpost.php?p=67045309&postcount=386

Ви, sangack, щось собі навигадували, вживаєте слова та терміни значення яких не розумієте, а пам’ятати і знати повинен я?

Я ж вас сприймаю, як розумну, обізнану людину. Це ж ваш допис?
На территории ОРДЛО живут тоже не дураки и все понимают.
=

sangack. не треба ля-ля.
Ты от российского газа уже отказался? Дом отапливаешь соломой или кизяком?
На газі є код? Не перекручуйте , будь ласка.
Воно тут не “катить”.
 
Поэтому реализация подобной формулы ведет лишь к тому, что Донбасс никогда не войдет в состав Украины.
Не Донбасс, а лугандонский анклав.
Невелика потеря.
Пенсы там скоро передохнут, меньше затрат будет.
 
На газі є код? Не перекручуйте , будь ласка.
Воно тут не “катить”.

Верно, ты нашел хороший выход: кода нет - можно пользоваться. Подсказываю выход и для других покупок. Код, как правило, клеят на упаковку. Упаковку можно выбросить, а купленным российским товаром или продуктом можно пользоваться.
 
Верно, ты нашел хороший выход: кода нет - можно пользоваться. Подсказываю выход и для других покупок. Код, как правило, клеят на упаковку. Упаковку можно выбросить, а купленным российским товаром или продуктом можно пользоваться.
:рл:
:рл:

Sangack, ви справді думаєте, що видобуває газ тільки Російська Федерація?
Це вам газ сказав?
Чи може його величність — телевізор?

Всі ці три питання риторичні.
Особисто для вас , sangack, пояснюю : риторичні питання не потребують вашої відповіді.

Я вже зрозумів що три питання одразу для вас дуже складно.
Буду задавати вам питання по одному. Саме запитання буду підкреслювати.
=


sangack, ви стверджували, що ви звичайний громадянин України.
Я теж звичайний громадянин України.

Тобто, ми з вами звичайні громадяни України.
Що нам ділити?
 
Sangack, ви справді думаєте, що видобуває газ тільки Російська Федерація?


Газ добывает не только РФ, но Украина потребляет газ российский.

Особисто для вас , sangack, пояснюю : риторичні питання не потребують вашої відповіді.


Ну так на риторичные вопросы ответы не требуются и мы, вроде, с тобой ничего не делим. Делить нечего.
 
1. в крошечной части украинского населения. (Кстати, Донбасс это Украина).
2. унижение ждет крошечную часть украинского населения. Но они должны смириться, бо Донбасс это Украина.

на тимчасово окупованих Донеччині та Луганщині українського населення немає!
 
мы, вроде, с тобой ничего не делим. Делить нечего.
От і добре.
Ми вже майже порозумілися.

Наступне питання.

Ви, sangack, зробили такий допис:
На территории ОРДЛО живут тоже не дураки и все понимают. Поэтому реализация подобной формулы ведет лишь к тому, что Донбасс никогда не войдет в состав Украины.
У цьому дописі ви , наприклад, вжили таке слово “Донбасс” це хто або що?

Я так розумію , якщо ви вживаєте це слово то ви знаєте його значення.
Або вживаєте його у якомусь значенні.
Поясніть, будь ласка, яке його значення. Бо може ми з вами розмовляємо про різні речі.
 
Ага,куди?

bc5d0b909e28d3a3f6713ed4c3c14863_w200.webp

Чаво это у тя с лицом, неужели от приседаний так глазы пучит?:незнаю:
 
А куди воно поділось?:незнаю:

а виїхало в Україну.

Tе, що позосталося, є совєцькою риганиною з паспортами Недороссії/Mосковії, себто de jure іноземними окупантами, які Україну ненавидять та мають або піти служити їй добривами на наших ланах, або здриснути "на родіну с вєшьчямі"
 
Xenonovich, вам подобається моя проста та зрозуміла формула закінчення війни?

Крок перший: https://www.kharkovforum.com/showpost.php?p=66704621&postcount=1

Крок другий: https://www.kharkovforum.com/showpost.php?p=66704795&postcount=2

Крок третій: https://www.kharkovforum.com/showpost.php?p=66993341&postcount=350

Наступний крок: https://www.kharkovforum.com/showpost.php?p=67036350&postcount=381

До речі, а ви як вважаєте, Xenonovich, це слова воїна, офіцера (головнокомандувача РФ), чи “хуйла”?

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
а виїхало в Україну.

Tе, що позосталося, є совєцькою риганиною з паспортами Недороссії/Mосковії, себто de jure іноземними окупантами, які Україну ненавидять та мають або піти служити їй добривами на наших ланах, або здриснути "на родіну с вєшьчямі"

Дарма ти так, є люди що за певних обставин лишились там, чекають деокупації, та не втрачають надії.
 
Назад
Зверху Знизу