Статус: Офлайн
Реєстрація: 11.03.2010
Повідом.: 736
Реєстрація: 11.03.2010
Повідом.: 736
Согласно Постановления КМУ № 1751 от 27.12.2001 года "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми":ЖЭК не дает справку о проживании ребенка (1 год) с матерью, обязывая тем самым прописать. Справка нужна для оформления повышенного пособия ло 3 лет.Что делать в этом случае?
Есть ли какие либо инстанци, которые могут выдать справку о составе семьи, помимо ЖЭКа, (ходили в паспортный стол, они начали отфутболивать на ЖЭК)
абз.3 п.22 "Для призначення допомоги у розмірі, що перевищує мінімальний, подається в установленому порядку довідка про склад сім'ї та декларація про доходи та майновий стан".
абз.4 п.22 "До складу сім'ї особи, що звернулася за призначенням допомоги, включаються чоловік (дружина); рідні, усиновлені та підопічні діти зазначених осіб віком до 18 років, а також діти віком до 23 років, які навчаються за денною формою у вищих навчальних закладах I-IV рівня акредитації та професійно-технічних навчальних закладах і не мають власних сімей, незалежно від місця проживання або реєстрації місця проживання" .
Если вам не выдают такую справку в ЖЭКе, то обратитесь в органы труда и соцзащиты населения, чтобы их представители вышли по вашему месту жительства и составили акт с указанием факта проживания ребенка с матерью.
