PromUA і послуга ProSale

Статус: Offline
Реєстрація: 15.03.2004
Повідом.: 8977
Добра всім добрим людям!

Може хтось мені пояснить ситуацію з пром-юа...

Учора я розблокував свій маленький інет магазин. На балансі було приблизно 800 грн.
Сьогодні вирішив розпродати залишок 5шт, припустимо "молотків". Але на ці "молотки" надійшло більш 20 заявок від потенційних покупців. І мій баланс став минус 50 грн !
 
...тобто Пром забрав собі свої відсотки, хоча я не отримав жодної копійки від клієнтів. За що ? І коли така фігня у них запровадила ст?
 
... ще й написали:
prosale-line-hc462b357744c03f6ee11db1452ccdf34a.png
Дякуємо за роботу з Маркетплейсом!
На даний момент на балансі* вашої компанії
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
закінчилися кошти. Ваші кампанії призупинені, на сайті
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
приховані контактні номери телефонів та відключена можливість оформити замовлення через кошик.
 
Гроші забрали і заховали мої номери телефонів. Ну не йоб де їх у сраку!
Загальний результат запуска інет магазину - минус 850 грн.
Ну може "молотки" все таки продам і поверну за всі 200-300 грн.
Отакий бізнес, мля!
 
Ця контора була заснована "донецькими" багато років тому. Час минув, а парадігма, "нада всєх на.ебать" залишилась незмінной. :ганьба:
 
Свяжитесь со своим менеджером
Дзвонив, спілкувався по черзі з трьома. Кожен щось своє лопоче, використовуючи англомовні слова: маркетплейсмент, клікабельність... Питаю, де гроші?
- Такі умови Просейлінгу.
- Що, мля?
- Просейлінгу....
 
Дзвонив, спілкувався по черзі з трьома. Кожен щось своє лопоче, використовуючи англомовні слова: маркетплейсмент, клікабельність... Питаю, де гроші?
- Такі умови Просейлінгу.
- Що, мля?
- Просейлінгу....
А, у вас спс было настроено?. Тогда да
 
Щось "вирісовиваєтца".
Короче, учора отримав 12 замовлень на свої "молотки". На 12 тис грн. Повторюю, жодного ще не продав. І взагалі у мене їх тільки 5 шт :)
За це задоволення якийсь Маркетплейс забрав собі 850 грн комісійних.
 
Зателефонував ще раз на Пром.
Питаю, а якщо я зайду на сайт Мерседес і натисну кнопочку "придбати" на фото авто за 10млн грн ?
- Ну якщо у них є договір з нами, то на наш рахунок перерахується 2%, тобто 200тис грн.
- А чого тільки 2%, а не 8% як у мене ? (іронічно)
- З них нам достатньо і 2-х.....
 
Назад
Зверху Знизу