Профсоюз защита трудовых и соц.экон.прав

Шановні юристи наша профспілка шукає юриста (адвоката) для співпраці.
Для такої справи: підприємство, майже через рік після звільнення робітника, подало до суду позов про відшкодування начебто заподіяної робітником шкоди.

Справа розглядалася майже 2 роки.
У районному суді рішення було на користь підприємства.
У апеляційному суді була винесена справедлива, законна постанова (рішення першого суду скасовано, у позові підприємства до робітника відмовлено у повному обсязі)
Підприємство подало касаційну скаргу на постанову апеляційного суду.
Верховний суд відмовив у відкритті провадження у справі (як малозначної).

Що треба:
Підготувати, подати позов та стягнути з підприємства моральну шкоду на користь працівника за подачу до суду безпідставного позову в наслідок чого робітник був змушений майже два роки ходити до суду та доводити безпідставність позову.

Що мене цікавить:
Вірогідність, на вашу думку, ухвалення рішення на користь працівника.

Про справу тут: https://www.kharkovforum.com/showpost.php?p=66532046&postcount=5131
 
Шановні юристи наша профспілка шукає юриста (адвоката) для співпраці.
Не понял! Ваша контора называется "Мир законов". И у вас нет юриста?!!!
Да вы мошенники!

Що треба:
Підготувати, подати позов та стягнути з підприємства моральну шкоду на користь працівника за подачу до суду безпідставного позову в наслідок чого робітник був змушений майже два роки ходити до суду та доводити безпідставність позову.
Короче, сколько денег вы готовы за это заплатить?
Только не надо снова заводить свою байду о том, что оплата будет потом, после удачного решения суда, и в случае, если исполнительная служба выколотит присужденное по иску.
 
Еюа, расширь канал для входа в тему, толпа юристов застряла при входе, и не могут предложить тебе свои услуги. Ведь все знают, как ты любишь кидать юристов.
 
Не понял! Ваша контора называется "Мир законов". И у вас нет юриста?!!!

По-перше, у нас професійна спілка.
Нагадаю:
ст.2 Закону України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності»

Професійні спілки створюються з метою здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.

По-друге, справ дуже багато — тому юристів не вистачає.

По-трете, для співпраці ми шукаємо талановитих, амбіційних, енергійних, молодих (можливо навіть студентів або юристів, які незабаром здобули юридичну освіту), креативних, відповідальних, розумних, самостійних, обов’язкових та чесних і порядних, яким подобається займатися юриспруденцією.

І, на останок, на моє переконання, юрист не повинен вести більше ніж 2-3 справи одночасно, але він повинен знати справу на 200 відсотків.
Тобто, знати без комп’ютера на якому аркуші справи знаходиться будь який доказ, документ.

Крім того, він повинен мати аналітичні здібності. ( знати заздалегідь що саме буде говорити його опонент та інші учасники справи на наступному судовому засіданні)

Але Ви, вчителю, не відповіли на моє запитання:


Що мене цікавить:
Вірогідність, на вашу думку, ухвалення рішення на користь працівника.
 
Але Ви, вчителю, не відповіли на моє запитання:


Цитата:
Сообщение от еюа
Що мене цікавить:
Вірогідність, на вашу думку, ухвалення рішення на користь працівника.
приближается к нулю
 
для співпраці ми шукаємо ... чесних і порядних
Откуда у вас такая тяга к честным и порядочным?
Вы уже забыли, как напарили на деньги юриста, который честно выполнил свои обещания и восстановил вас на работе?
 
Откуда у вас такая тяга к честным и порядочным?
Вы уже забыли, как напарили на деньги юриста, который честно выполнил свои обещания и восстановил вас на работе?

Он сделал вид, что забыл)))

Юрист ведёт два - три дела :рл: это точно дауна ищут, у нормальных юристов дел всегда много, потому что это не только заработок, и постоянное самосовершенствование и опыт.
 
приближается к нулю
Дякую.

Тоді це добра справа для випробування кандидата на посаду юриста.

Якщо кандидат на посаду довів у суді моральну шкоду працівника, до якого були безпідставні вимоги з боку роботодавця і , як наслідок, працівник був змушений майже два роки доводити у суді ( у якості відповідача) безпідставність позову. (та нести у зв’язку з цим ще й матеріальні витрати).

Та ще й стягнув з роботодавця на користь працівника, доведену у суді суму моральної та матеріальної шкоди тоді :

Такого кандидата на посаду можна зараховувати у штат на постійну роботу.

Ще раз дякую.

P.S.
https://www.kharkovforum.com/showpost.php?p=66734343&postcount=5165


Примара, якщо я Вас, десь , колись, випадково “швыранул”, вибачте будь ласка!
Я не навмисно.
:)
 
14e14396926e9b034f50f3.jpg
 
интересно, что за шмат висит перед носом у кандидата, чтоб он на это клюнул?
Ту немає ніякої таємниці.

а) Він сам буде обирати справу (з наявних) якою він бажає займатися.
б) Він сам обирає тактику ведення справи.
в) Він сам призначає вартість своєї роботи (за умови стягнення вартості своєї роботи та інших судових витрат з відповідача)

г) Користується (за потреби) підтримкою профспілки.
д) Отримує консультації фахівців профспілки.
е) Будь яка інша допомога членів профспілки (з будь яких питань).

ж) Може (за потреби) вести справу не один (двоє або троє).
 
Ту немає ніякої таємниці.

а) Він сам буде обирати справу (з наявних) якою він бажає займатися.
б) Він сам обирає тактику ведення справи.
в) Він сам призначає вартість своєї роботи (за умови стягнення вартості своєї роботи та інших судових витрат з відповідача)

г) Користується (за потреби) підтримкою профспілки.
д) Отримує консультації фахівців профспілки.
е) Будь яка інша допомога членів профспілки (з будь яких питань).

ж) Може (за потреби) вести справу не один (двоє або троє).

Бебебебебебе
 
д) Отримує консультації фахівців профспілки.
Так у кого же он будет получать консультации, если у вас нет специалистов?
е) Будь яка інша допомога членів профспілки (з будь яких питань).
Ну хоть с этим у вас проблем не будет. Что-что, а носки ему вы сможете простирнуть, квалификации сторожа для этого достаточно.
 
Назад
Зверху Знизу