Про любовь

Кропив'янка чорноголова, припутень, вільшанка, вівчарик-ковалик,
Чернівці, передмістя 01.04.2024







 
Синиця довгохвоста збирає пір'ячко для гніздечка. Намагаєтся взяти в маленький клювік як найбільше, але їй застилае очі і она не може летіти.
Чернівці 03.04.2024

 
Останнє редагування:
Синиця довгохвоста намагається взяти якнайбільше пірьячка (це щоб два рази не вставати) для внутрішньої вистилки гнізда, але не може летіти до гнізда, бо пірья закривають їй очі))



 
Вільшанка. Чернівецька обл., с. Коровія.
04.04.2024




Чернівці 05.04.24. Дрізд співочий дав зранку концерт хвилин на 30. Заліз на саму верхівку - метрів двадцять. Ділюся з вами коротеньким фрагментом його різноманітним співом.
На фоні також чути голоси - синиця велика, вівчарик-ковалик, припутень, шпак звичайний, дрізд чорний, кропив'янка чорноголова

 
Вперше сфотографувала дятла малого в Чернівцях.



Магнолій багато не буває. В Чернівцях магнолії ростуть майже біля кожного будинку, як і сакур. ‬Ось-ось зацвітуть айва японська та ‬керія японська.

 
фото отличные !!!шумодав сильный только
 
фото отличные !!!шумодав сильный только
Sony rx100. Матрицв маленькая, шумы соответственно имеют место быть, приходится давить

ЗЫ самое интересное, что никакого особого шума и не было, супруга че-то психанула, а потом ей лень было переделывать. Вот оригинал:

 
Останнє редагування:
Крім краси ще і кропива вже по коліно! Щоб так помідори росли))




Вільшанка
Чернівці 8.04.2024

 
"Купальний сезон відкрито"
Кропив'янка чорноголова (самиця)

 
Чернівці 13.04.2024. Перед університетом пам'ятник письменнику і композитору Сидору Воробкевичу.
Колишня Резиденція митрополитів Буковини і Далмації, а зараз центральний корпус університету.

 
Мухоловка білошия (Ficedula albicollis)
Чернівці, парк Шевченка 14.04.2024

 
Сьогодні тисячи омелюхів в Чернівцях. Но людям мабуть не до омелюхів. Ніхто їх не бачить, бо не піднімають голови. А ті хто побачив мене біля машини, я об'єктив вперла на дах машини, ті зразу дивляться вверх, куди я направляю трубу і починають охати, ахати, і просто милуються, дехто питає, що за диво-птахи 😀