Статус: Офлайн
Реєстрація: 04.10.2006
Повідом.: 26997
Реєстрація: 04.10.2006
Повідом.: 26997
Привіт1
Покакала кицька. Зараз ходить, я звернув увагу, що під хвостом щось теліпається. Придивився - а це із жопи висить какашка десь на 4 сантиметри. Що робити7
Дякую1
Покакала кицька. Зараз ходить, я звернув увагу, що під хвостом щось теліпається. Придивився - а це із жопи висить какашка десь на 4 сантиметри. Що робити7
Дякую1