Статус: Офлайн
Реєстрація: 21.03.2014
Повідом.: 3497
Реєстрація: 21.03.2014
Повідом.: 3497
Я любив питати свого діда, що він робив під час війни.
Нас теж будут питати діти, що ми робили під час війни.
Отже треба буде щось відповідати.
Так от, ви вже подивились Барбі?
Нас теж будут питати діти, що ми робили під час війни.
Отже треба буде щось відповідати.
Так от, ви вже подивились Барбі?

