Пришла подлая повестка.

забить на армию можно,но вот военный билет все равно то нужен,лучше косить официально,чем потом приходить в 25 лет в военкомат и клянчить у них его...и придется вывалить немного денег из кармана;)

Военный билет нахуй не нужен. Я живу без него великолепно. Нигде не спрашивали ни на каких работах, даже когда госслужащим был. Хотя вру, есть приписное. Его наверное и показывал.
Мой брат не ходил в военкомат и не служил. Я не знаю за каким-то хером ему понадобился тот военник, кажись исключительно из любопытства. Пошел получил - цена 120 грн. (ну само собой после 25 лет). Можно было получить и бесплатно, но это комиссии какие-то надо проходить. А так заплатил, через пару дней забрал военник. Я пока и не собираюсь. Прожил до 30 без военника, и дальше обойдусь.


Что касается боящихся призыва. На осенний призыв от Харькова и области надо было призвать 1200 человек. Полностью годных и желающих в армию было 12 с половиной тысяч кажется. Теперь считайте нахуй вы, отказники, впали той армии, если там у них "конкурс" 10 человек на место.
 
в руки под роспись не дали - пойди и подотрись ею. потом скажешь, что нифига не было, подпись в журнале не моя.
у меня прокатило, на второй раз приперлись с журналом и попросили расписатся на повестке и в журнале.
 
В руки должны вручить :), а так выкинь ее смело, это еще не повестка а приглашение.
 
Военный билет нахуй не нужен. Я живу без него великолепно. Нигде не спрашивали ни на каких работах, даже когда госслужащим был. Хотя вру, есть приписное. Его наверное и показывал.
Мой брат не ходил в военкомат и не служил. Я не знаю за каким-то хером ему понадобился тот военник, кажись исключительно из любопытства. Пошел получил - цена 120 грн. (ну само собой после 25 лет). Можно было получить и бесплатно, но это комиссии какие-то надо проходить. А так заплатил, через пару дней забрал военник. Я пока и не собираюсь. Прожил до 30 без военника, и дальше обойдусь.
не наверное,а точно! если нет военного,то приписное прокатит) хз почему у вас его не смотрели когда принимали на работу,в основном требуют,у меня и у моих знакомых кто официально работает просили предъявить военный билет\приписное:) у меня даже в больнице его спрашивали(терапевт) :-)
 
Какраз таки на районную можно и не прийти, а вот если прошел ее то заставят поставить подпись под следующей повесткой. Неявка по подписанной может плохо кончиться.

По поводу заочного не слышал. Знаю что отстрочка в техникумах дается на срок окончания до 21 года и в вузах на срок окончания обучения.
 
Если Вы не расписывались в получении повестки - то не было никакой повестки.
;)
 
Когда я шел в армию (тоже из этого военкомата) то откосить можно было за 500
баксов (2000год) пришлось идти. А что касается забивание х... на все это- бред,
проблемы нужно решать а не бегать от них, не известно как это отобразится
в будущем. А что касается дельного предложения то можно еще принести справку
что ты работаешь по своей специальности в сельской местности. Мой друг так и
сделал, а сам спокойно работал в Харькове. Так дожить до 25лет а дальше-
водка пей-земля валяйся.
 
Военный билет нахуй не нужен. Я живу без него великолепно. Нигде не спрашивали ни на каких работах, даже когда госслужащим был. Хотя вру, есть приписное. Его наверное и показывал.
Мой брат не ходил в военкомат и не служил. Я не знаю за каким-то хером ему понадобился тот военник, кажись исключительно из любопытства. Пошел получил - цена 120 грн. (ну само собой после 25 лет). Можно было получить и бесплатно, но это комиссии какие-то надо проходить. А так заплатил, через пару дней забрал военник. Я пока и не собираюсь. Прожил до 30 без военника, и дальше обойдусь.


Что касается боящихся призыва. На осенний призыв от Харькова и области надо было призвать 1200 человек. Полностью годных и желающих в армию было 12 с половиной тысяч кажется. Теперь считайте нахуй вы, отказники, впали той армии, если там у них "конкурс" 10 человек на место.



Загранпаспорт без военного билета не получить:(
 
Ну как минимум моё будущее :)
каким образом?:confused:

100 процентов! Для всех ВУЗов!

Фиг там :язик:

ст 17
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

см. стр 2

З А К О Ну У К Р А Ї Н И

Про військовий обов'язок і військову службу

8. Відстрочка від призову на строкову військову службу для
здобуття освіти на весь період навчання надається громадянам
призовного віку, які навчаються:

у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних
закладах
з денною формою навчання. У разі досягнення такими
призовниками 21-річного віку відстрочка втрачає силу;

у вищих навчальних закладах з денною формою навчання, у тому
числі під час здобуття наступного вищого освітньо-кваліфікаційного
рівня вищої освіти;

у середніх або вищих духовних навчальних закладах з денною
формою навчання;

в інтернатурі, аспірантурі або докторантурі з відривом або
без відриву від виробництва.

9. Право на відстрочку від призову на строкову військову
службу для здобуття освіти також мають громадяни України, які в
рамках міжнародних договорів України навчаються у навчальних
закладах інших держав.

10. Відстрочка від призову на строкову військову службу для
здобуття освіти надається один раз за період навчання, і громадяни
призовного віку, відраховані з навчальних закладів за власним
бажанням, за невиконання навчального плану, порушення умов
контракту або недисциплінованість втрачають право на відстрочку
від призову на строкову військову службу
незалежно від їх
повторного зарахування до того чи іншого вищого навчального
закладу або поновлення у вищому навчальному закладі.

11. Громадяни призовного віку, які перервали навчання у
зв'язку з отриманням академічної відпустки за станом здоров'я або
сімейними обставинами, для догляду за близькими родичами,
зазначеними в абзаці третьому частини одинадцятої статті 15 цього
Закону, право на надану відстрочку від призову на строкову
військову службу не втрачають.

12. У разі переведення призовників, які навчаються у вищих
навчальних закладах III або IV рівня акредитації з денною формою
навчання, для навчання в інший вищий навчальний заклад зазначеного
рівня акредитації і форми навчання право на відстрочку від призову
на строкову військову службу не втрачається за умови переведення
протягом навчального року на курс не нижче того, на якому вони
навчалися, а після закінчення навчального року - на вищий курс
.


+ Вот прикольная статейка:)

Хто може бути звільнений від призову на строкову військову службу?

Згідно ст. 18 у мирний час призову на строкову військову службу не підлягають громадяни:

визнані за станом здоров'я непридатними до військової служби в мирний час (перелік хвороб приблизно 400 сторінок);
які до дня відправлення на строкову військову службу досягли 25-річного віку;
батько (мати), рідний брат або сестра яких під час проходження військової служби загинули або вмерли або стали інвалідами;
які пройшли військову службу в інших державах.

Від призову звільняються, а точніше не підлягають згідно ст. 15 громадяни:
які закінчили курс навчання за програмою підготовки офіцерського складу або прапорщиків у навчальних закладах Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, інших військових формувань і мають військові або спеціальні звання;
щодо яких проводиться дізнання або попереднє (досудове) слідство або щодо яких кримінальна справа розглядається судом - до ухвалення відповідного рішення. Знаючи спритність наших судів це іноді багато років;
які були раніше засуджені до позбавлення волі, навіть якщо це було умовно або з відстрочкою виконання, і надалі судимість знята.
Хто ухвалює рішення щодо придатності до військової служби або наданні відстрочки?

Тільки призивна комісія вправі приймати кожне з наступних рішень відносно призовників:
про призов на військову службу;
про направлення на альтернативну цивільну службу;
про надання відстрочки від призову на військову службу;
про звільнення від призову на військову службу;
про зарахування в запас.

Прийняття цих рішень іншим органом (наприклад військовим комісаром, начальником іншого відділення, прапорщиком або яким- нибудь доктором) неприпустимо.
Я не згодний з рішенням призивної комісії, куди мені звернутися?

Якщо призивна комісія першої інстанції (Р.В.К.) винесла висновок про категорії придатності, що дозволяє призвати громадянина на військову службу (СО 1-4), і винесла рішення про призив, у призовника є можливість заперечити це рішення у вищестоячій комісії (Г.В.К., О.В.К.) або в суді. Подаючи скарги на рішення призивної комісії у вищестоящу призовну комісію, ви ризикуєте нарватися на відомчу солідарність і бути призваним. Хоча близько 30% домагаються перегляду заяви про заперечення рішення призивної комісії в суді більш коректно, тому що виконання рішення про призив припиняється до винесення рішення за скаргою, тобто до набуття законної сили рішення суду.

Часто це трапляється коли призив уже закінчений.

З моменту подачі заяви про заперечення до дня набуття законної сили рішення суду, як правило, проходить досить багато часу. На практиці - від декількох місяців до декількох років. І, незалежно від обґрунтованості заявлених позивачем вимог, після закінчення поточного призову з початком нового призову з'являється нова підстава для подачі нової заяви в суд. По завершенні призову призивна комісія скасовує нереалізовані рішення про призов на військову службу. При цьому не має значення, з яких причин рішення про призов не реалізовано: через відхилення призовника від відправлення до місця проходження військової служби або ж через призупинення виконання рішення про призов заперечуванням цього рішення в суді.
 
Загранпаспорт без военного билета не получить:(

Очередной бред. прежде чем что либо говорить - изучи вопрос.
Для получения загран паспорта нужна только справка из военкомата или военный билет (если служил) только до 25 лет. Как только исполнилось 25 лет, военкомат строевым шагом идет нахуй и никаких бумажек от этих хапуг не требуется. Не вводи народ в заблуждение.
 
Назад
Зверху Знизу