Потрібна всесвітня петиція до Конгресу США з проханням терміново!! зробити поправку(уточнення) до Чотирнадцятої поправки до Конституції США ..

Статус: Offline
Реєстрація: 06.03.2023
Повідом.: 4818
"Чотирнадцята поправка до Конституції США була прийнята після Громадянської війни в 1868 році. . Водночас, поправка наділяє Конгрес США повноваженнями скасувати такі обмеження, якщо це підтримають дві третини членів кожної палати." "
  1. Ніхто не може бути сенатором, представником у Конгресі, вибірником Президента або Віце-президента, чи обіймати якусь цивільну чи військову посаду в уряді Сполучених Штатів або в будь-якому штаті, коли він, склавши раніше присягу як член Конгресу, урядовець Сполучених Штатів, член законодавчих органів котрогось штату чи виконавчий або судовий урядовець штату в тому, що підтримуватиме Конституцію Сполучених Штатів, потім візьме участь у повстанні або заколоті проти цієї Конституції і подасть допомогу чи підтримку її ворогам. Проте Конгрес може скасувати такі обмеження прав двома третинами голосів у кожній палаті.
 
Начебто очевидно, що "Ніхто не може бути сенатором, представником у Конгресі, вибірником Президента або Віце-президента, чи обіймати якусь цивільну чи військову посаду в уряді Сполучених Штатів або в будь-якому штаті... але чомусь не вказана в явному вигяді посада президента США. Виходить, що начебто сенатором... не може, а президентом можна!!
 
Хлопці, хто тут з США? Пишіть петицію, я підтримаю!!!!:):yahoo:
 
Проблемы индейцев шерифа не интересуют. Но с интересом ждем решения Верховного суда по иску против штата Колорадо, где Трампа бортанули. Если Трамп пролетит с иском, то решение автоматически становится обязательным для всех штатов.
 
Проблемы индейцев шерифа не интересуют. Но с интересом ждем решения Верховного суда по иску против штата Колорадо, где Трампа бортанули. Если Трамп пролетит с иском, то решение автоматически становится обязательным для всех штатов.
Шерифа может и не интересует, а я вот волнуюсь, как бы судьи Верховного суда, которых назначил трамп, не стали на его сторону, хотя обстоятельства архипрозрачны... Надо же что-то делать!!!!:увага::ги:
 
Шерифа может и не интересует, а я вот волнуюсь, как бы судьи Верховного суда, которых назначил трамп, не стали на его сторону, хотя обстоятельства архипрозрачны... Надо же что-то делать!!!!:увага::ги:
Снимать штаны и бегать. На Верховный суд петиции не действуют.
 
Начебто очевидно, що "Ніхто не може бути сенатором, представником у Конгресі, вибірником Президента або Віце-президента, чи обіймати якусь цивільну чи військову посаду в уряді Сполучених Штатів або в будь-якому штаті... але чомусь не вказана в явному вигяді посада президента США. Виходить, що начебто сенатором... не може, а президентом можна!!
чего это не указано "в явном виде"?
а вот это: "чи обіймати якусь цивільну ... посаду в уряді Сполучених Штатів"?
Президент - это тоже "посада".
 
чего это не указано "в явном виде"?
а вот это: "чи обіймати якусь цивільну ... посаду в уряді Сполучених Штатів"?
Президент - это тоже "посада".
Я також згоден, але не всі юристи в США так вважають... на жаль.
 
Создайте петицию о назначении его святейшества Петра Порошенко президентом вселенной и повелителем томосов всех церквей и имаматов.
 
Петиция от иностранцев - проблемы индейцев. Неужели это непонятно?

Безопасные эксперты написали письмо в Конгресс США: призывают одобрить помощь Украине​

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
— ПОНЕДЕЛЬНИК, 18 ДЕКАБРЯ 2023, 19:01
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 

Безопасные эксперты написали письмо в Конгресс США: призывают одобрить помощь Украине​

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
— ПОНЕДЕЛЬНИК, 18 ДЕКАБРЯ 2023, 19:01
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Дедушка, заройся в Википедию и постарайся понять, что Верховный Суд и Конгресс - разные ветви власти.
 
Дедушка, заройся в Википедию и постарайся понять, что Верховный Суд и Конгресс - разные ветви власти.
Ну, а какие ко мне претензии?? Суд судит по законам, а конгресс мог бы уточнить закон. Читай стартпост.
 
Ну, а какие ко мне претензии?? Суд судит по законам, а конгресс мог бы уточнить закон. Читай стартпост.
Угу. Поправку отменить или переписать. Из-за какого-то чепушилы с автозагаром. Смешно, продолжай в том же духе.
Это у нас законами крутят как хотят просто потому что. В США прецедентное право, единожды принятое решение по новому прецеденту будет потом перетаскиваться на все последующие. И в Верховном суде это понимают очень хорошо, что любая падла, топившая против Американского Закона (священной коровы, священней не бывает!) может потом как ни в чем ни бывало забашлять и стать президентом.
 
Угу. Поправку отменить или переписать. Из-за какого-то чепушилы с автозагаром. Смешно, продолжай в том же духе.
Это у нас законами крутят как хотят просто потому что. В США прецедентное право, единожды принятое решение по новому прецеденту будет потом перетаскиваться на все последующие. И в Верховном суде это понимают очень хорошо, что любая падла, топившая против Американского Закона (священной коровы, священней не бывает!) может потом как ни в чем ни бывало забашлять и стать президентом.
??? А ты не слишком серьёзно относишься к моей теме??
 
Останнє редагування:
Так, і замість отой чепушили пропутінськой пропонувати Сивого Графа..:yahoo: :зуби:
 
Назад
Зверху Знизу