volkman V Статус: Офлайн Реєстрація: 27.09.2007 Повідом.: 125 08.02.2008 🔴 19:57 Повітряна тривога у Харкові! #1 Посоветуйте ноут Бюджет 5000-5500гр коре2 наличие вэб камеры видео 256 остальное желательно по мах.
Maverick$ Статус: Офлайн Реєстрація: 21.02.2008 Повідом.: 903 24.02.2008 🔴 19:57 Повітряна тривога у Харкові! #2 Если не для игрушек, то Asus F3ke можно брать, но видео слабовато. Asus F3kа получше, но дороже.
gadeshi G Статус: Офлайн Реєстрація: 14.08.2007 Повідом.: 1319 24.02.2008 🔴 19:57 Повітряна тривога у Харкові! #3 Для общих задач - Dell Inspiron 1520 или 1720.