Помаранчівіє подлєцы

Кінець 40-х років. Поліська глибинка. Криниця, біля криниці починається ліс. З криниці чоловік витягує відро і збирається попити води.
З лісу виходить інший чоловік:
- Чоловіче, не пий!!! Москалі криницю отруїли.
- Чєво ти гаваріш?
- Та пий, кажу, повільніше. Вода холодна - застудишся.
 
Нове нерепрезентативне опитування "5 каналу":
Хто винен у всіх бідах України?
1 — Росія
2 — Москва
3 — Кремль
 
В Росії дві біди - дураки і дороги. А в Україні три - дураки, дороги та Росія.
 
Что тебе сдался мой возраст?:D:D:D
Я просто по жизни веселый человек в отличии от некоторых..Не будем тыкать пальцами

Специфическое у тебя чувство юмора. Почти как у днепропетровского Гиена Вентилятора. :D
 
Поїхав Ющенко до Буша.
Просить його: Памагі мне опять стать Прєзідєнтам!
Буш каже:
Харашо, памаґу. Толька услуґа за услуґу: ти мнє щас падрачі, а я тєбє патом памаґу Прєзідєнтам стать.

Подумав Ющенко:
П"ять хвилин приниження, зате потім п.ять або й десять років Президентом бути, - та й погодився.

Подрочив він Бушу. Приїжджає додому, а у нього на другий день долоні і лице гнійниками покрились. Їде він у Феофанію, там зібрали консиліум, порадились та й кажуть: Методами традиційної медицини таке не лікується, але є народний метод. Там в одному селі за Заподенщені є ставок з лікувальною водою.
Треба поїхати до того ставка, помити в ньому руки, і тоді зразу хвороба зникне.

Їде Ющенко з мигалками, з цілою колоною машин супроводу в те село. Йде до того ставка, миє у ньому руки. А там саме дядько рибу ловив. Побачив він те все, змотав він швиденько вудочки та й біжить до куми хвалитися: Кумо я тільки-що на власні очі бачив, як Ющенко у нашому ставку руки мив.

А кума у відповідь: Та ти, мабуть, куме, вже до чортиків допився: то тобі ввижається, як Луценко сраку миє, то як Тимошенко горло полоще..
:)

анекдот с бородой и изначально про киркорова.

оказывается голубые не только предвыборные программы тырят, но и анекдоты))
 
"Застряг хлопець в ліфті, натискає диспетчера. Чує:
-Якщо ви бажаете розмовляти українською мовою, натисніть 1, если вы хотите разговаривать на русском, нажмите 2.
Хлопець подумав і натиснув 2, і чує: - Ну що, москалику, застряг... "

вот этот жесть)
 
"У нас царит сейчас известный хаос, но этот хаос и является началом настоящей демократии".

Ю. Тимошенко.
 
"У нас царит сейчас известный хаос, но этот хаос и является началом настоящей демократии".

Ю. Тимошенко.
Валера,не знаю куда тему убрать.В ЛОЛ,или в корзину?Судя по твоим постам,неплохо слить темку в:Непошлый анек, вроде, не боян :D:D:D
 
похоже у кого-то климакс наступил....
 
Вмирає старий бандерівець.- Синку, клич скоріш парторга, хочу в партію вступити.- Тато, що з вами? Усе життя ненавидiли ж їх!- Не бiда, синку. Умру - на одного комуняку менше стане.
 
Ловили раз українець та москаль рибу на острові Тузла разом. Клюнуло у двох одночасно. Витягають, а там золота рибка,москаль за губу підчипив, а українець за хвіст. Ну, рибка і каже, будем по чесному ділити бажання, росіянину 2 бажання, а українцю - 1, бо за хвіст злапав . На тому і порішили.Загадує росіянин бажання:- Хочу чтобы на всей Великой Руси не осталось ни одного хохла!- Выполнено!- Хочу вокруг всей Великой Руси забор 5 м шириной и 50 м высотой, чтобы ни один хохол к нам не залез!- Выполнено! Українець в шоці:- І що там дійсно ні одного нашого хлопця не лишилось?!?- Ні одного!- І що ні малюсінької шпаринки в паркані?!?- Ні одної! - Ух, блін!!! Тоді заливай це все бетоном!!!!!
 
- Як називається людина, яка розмовляє двома мовами?
- Двомовна.
- А якщо людина розмовляє трьома мовами?
- Поліглот.
- А якщо однією?
- Москаль.
 
На мітинґу Симоненко читає свій виступ по папірцю.
- Коли партія послала мене на х... й...
Оживлення. Шепотіння. Симоненко надягає окуляри, підносе шпаргалку до носа:
- Перепрошую. Коли партія послала мене на XVIII з’їзд...
 
Як українською буде "паровоз"?
- Потяг.
- Ага, від слова "потягнути", зрозуміло. І звучить...
- А як російською "дупа"?
- Жопа.
- Хм... Теж ... а від якого слова?
 
Ющенко выступает на Майдане перед огромным количеством людей.
- Я вам хочу рассказать страшную тайну .
Все замерли.
- Я не украинец!
В толпе пошли удивленные ууу.
- Я даже не европеец!
Еще большее ууу.
- Я вообще не человек!
Уже полностью все в замешательстве.
- Я могучий Владыка Ситхов!!!
 
Назад
Зверху Знизу