Польша фсе?

Прес-секретаря МЗС Польщі Лукаша Ясіна, який
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

вибачень від президента Володимира Зеленського за його поведінку та Волинську різню - звільнили
 
Самое тупое, что можно сделать в данной ситуации - это пытаться надавить всякими исками и запретами.
Самое тупое в твоей ситуации- это изрыгать советы по управлению государствами при твоем опыте любителя эзотерической (?) "художественной" литературы .. :ги:
 
Польща відмовилася від запланованих на 14 травня переговорів з Україною щодо експорту зерна через скандал, пов'язаний зі звинуваченнями у корупції, висунутими в адресу міністра агрополітики Миколи Сольського. Про це пише
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.

Як заявив заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзейчак, «переговори з Києвом перервано, тому що ми не будемо вести переговори з людьми, які мають звинувачення в корупції».
 
Самое тупое в твоей ситуации- это изрыгать советы по управлению государствами при твоем опыте любителя эзотерической (?) "художественной" литературы .. :ги:
Ты очень тупой, очевидно. Видно, что не любитель какой-либо литературы в принципе. Если я что-то продаю - это не значит, что я любитель этого.
 
переговори з Києвом перервано, тому що ми не будемо вести переговори з людьми, які мають звинувачення в корупції».
так його ж звільнили нахуй? йобаний сором, якщо чесно. але іншого від кварталівців я й не очикував.
 
Назад
Зверху Знизу