Польша фсе?

Там десь вище мабуть Зеленського образили, вона не любить, коли його ображають, починає писати розлогі пости на захист)
:) тема про Польшу, Украину , обсуждать может интереснее тему, чем меня?
 
У сивой кули нездоровая страсть к величайшему, ИМХО она даже трактора переплюнула.
судя по этой фразе у кого что нездоровое - вопрос дискуссионный)
та нібито ж вже помирилися? :незнаю:
Конечно. Но украинцы между собой бодаться не перестанут, надеяться нечего.
 
Бля, видно, що ти щиро не розумієш , що зараз точно так же мене "виправляєш" :as is::as is::as is:
та нахуй ти мені потрібне, застаріле нудне чмо? хоч розбий свого вузького лоба о стільницю, світ лише чистіше стане без твого "повчання". шо, онуків не встиг завести, щоб їх повчати, старе педрило з університетським досвідом?
 
Вы то точно "эксперт", ведь сдать Запорожскую АЭС (одной АЭС больше, одной меньше) и отдать Мариуполь вместе с мирным населением, в том числе детьми, на растерзание без возможности выехать - это всего лишь "дезинформировать, обмануть, как заманить врага в ловушку, чтоб не подвергнуть удару и захвату, например, Харьков с его оборонными мощностями" :рл:
я вище вже сказав: порівняй, скільки за час повномасштабки здав Зеленський, і скільки за аналогічний період (починаючи з 22.06.1941.) здав Сталін. Підказка: Сталін здав усю територію України повністю.

Про мирняк - окрема болюча тема. Зеленський пожертвував цивільними заради військових. Якби була проведена вчасна евакуація, кацапи б розуміли, що Україна готується до війни. І йшли б у наступ як на війну, а не як на легку прогулянку. Але евакуації не було. Зеленський підставив цивільних, щоб військові не вигребли по повній. Це було дуже цинічно, дуже жорстоко, дуже брудно і дуже некрасиво. Але шансів відбитися від кацапської армії в нас було мало, тому Зеленський прийняв таке некрасиве рішення. І воно спрацювало. Цивільні загинули, щоб військові вижили й били кацапів, доки кацапи не встигли оговтатися.
 
Еще одна. И заробитчане виноваты, и поляки виноваты, кто угодно, кроме лентяев, которые за полтора года не соизволили начать обеспечивать хотя бы себя.
ах, мы ж со всех сторон пострадавшие, содержите нас польские налогоплательщики.

тфу, блядь, аж противно. а европейцы нас всех будут всех оценивать по вот таким уебанам.
уебан пока что именно ты.
 
Хитрожопость это не самое плохое, но когда вместе с хитрожопостью включается откровенное жлобство...они эксплуатируют нашего брата как раба
Если что-то не нравится - пусть домой едут права качать ;)

А то кто бы говорил о хитрожопости...

Еще одна. И заробитчане виноваты, и поляки виноваты, кто угодно, кроме лентяев, которые за полтора года не соизволили начать обеспечивать хотя бы себя.
ах, мы ж со всех сторон пострадавшие, содержите нас польские налогоплательщики.

тфу, блядь, аж противно. а европейцы нас всех будут всех оценивать по вот таким уебанам.
+100500:клас:
 
я вище вже сказав: порівняй, скільки за час повномасштабки здав Зеленський, і скільки за аналогічний період (починаючи з 22.06.1941.) здав Сталін. Підказка: Сталін здав усю територію України повністю.

Про мирняк - окрема болюча тема. Зеленський пожертвував цивільними заради військових. Якби була проведена вчасна евакуація, кацапи б розуміли, що Україна готується до війни. І йшли б у наступ як на війну, а не як на легку прогулянку. Але евакуації не було. Зеленський підставив цивільних, щоб військові не вигребли по повній. Це було дуже цинічно, дуже жорстоко, дуже брудно і дуже некрасиво. Але шансів відбитися від кацапської армії в нас було мало, тому Зеленський прийняв таке некрасиве рішення. І воно спрацювало. Цивільні загинули, щоб військові вижили й били кацапів, доки кацапи не встигли оговтатися.
ну так пусть считает и дальше что они как будто бы умерли.
 
рівень бесіди п"ятого класу... щось на університетський ступінь не тягнеш... ну може, мабуть, стукачом був... :D
Дійсно, все почалось з того, що ти не звертаєш увага те, що між сенсом слів "деякі німці", " всі німці" чи просто "німці" є деяка різниця. Якщо на це не звертати уваги, то можна непомітно заплутатись. Подібним чином багатьох росіян заплутали тим, що замазали різницю мііж поняттями націоналіст, "нацик", нацист. І вони не відчули, що їх обдурили з "денацифікацією" України.
 
та нахуй ти мені потрібне, застаріле нудне чмо? хоч розбий свого вузького лоба о стільницю, світ лише чистіше стане без твого "повчання". шо, онуків не встиг завести, щоб їх повчати, старе педрило з університетським досвідом?
:добіса::добіса::добіса::добіса:
 
:) тема про Польшу, Украину , обсуждать может интереснее тему, чем меня?
Якщо ти маєш відношення до Польщі і/або України, то є привід і тебе обговорювати :D
(Угу, і всіх решту юзерів так само.) (Угу, на ХФ тотальний флуд і срач.)
 
все почалось з того, що ти не звертаєш увага те, що між сенсом слів "деякі німці", " всі німці" чи просто "німці" є деяка різниця
так з цього все й починається, нажаль: з початку деякі, потім всі, потім просто - німці, поляки чи словаки, не має різниці... якщо тобі три свідка у темі пишуть, що таке явище існує і має тендецію до розвитку, то це не балачки на кухні... а потім виходить умовний Дуда і каже: "будемо спиратися на думку виборця"... а тут і орбан не спить "а я ж вам казав про Україну", а потім усілякі лайно-смі за раісі підкинуть на вентілятор... але повторюся - диму без вогню не буває... і вогонь точно не на ХФ у далекому фронтовому Харкові
 

402059_fb_185929.jpg
 
уебан пока что именно ты.
Интересно. Обоснуй, если не сложно, схуяли я уебан?

В твоих глазах тот кто трудится тут, обеспечивает себя, налоги в украинский бюджет платит и донатит - уебан?

А кто ж тогда молодчик? Тот кто просидел на шее европейских налогоплательщиков полтора года и не соизволил оторвать жопу от дивана(который тоже подогнали), и начать хотя бы себя обеспечивать?

п.с. У меня, если честно, вопрос без ответа. А што там блядь, вообще можно целыми днями делать взрослому, здоровому человеку?
Ну ладно там первые недели, месяцы, первый шок, новая страна, другой язык, другой уклад, другое все. Но, блядь, полтора года. КАК?
А если эта война 10 лет продлиться? 10 лет поляки кормить должны?

Ладно уже, съебались из страны, хуй с вами, но ныть, пиздаки открывать на тех, кто полтора года кормил, обувал-одевал, это пиздец господа.
Я даже не могу себе представить как можно настолько переохуеть.
 
Якщо ти маєш відношення до Польщі і/або України, то є привід і тебе обговорювати :D
(Угу, і всіх решту юзерів так само.) (Угу, на ХФ тотальний флуд і срач.)
До України, звісно. Стосовно срачу я дуже не переймаюсь).
 
я вище вже сказав: порівняй, скільки за час повномасштабки здав Зеленський, і скільки за аналогічний період (починаючи з 22.06.1941.) здав Сталін. Підказка: Сталін здав усю територію України повністю.

Про мирняк - окрема болюча тема. Зеленський пожертвував цивільними заради військових. Якби була проведена вчасна евакуація, кацапи б розуміли, що Україна готується до війни. І йшли б у наступ як на війну, а не як на легку прогулянку. Але евакуації не було. Зеленський підставив цивільних, щоб військові не вигребли по повній. Це було дуже цинічно, дуже жорстоко, дуже брудно і дуже некрасиво. Але шансів відбитися від кацапської армії в нас було мало, тому Зеленський прийняв таке некрасиве рішення. І воно спрацювало. Цивільні загинули, щоб військові вижили й били кацапів, доки кацапи не встигли оговтатися.
Підкажіть, будь ласка, а яку територію ссср до червня 1941 року було окуповано гітлерівською Германією і там декілька років йшли бойові зіткнення? З вашого коментаря, я лише могу сказати, що урок Другої світової ніхто не вивчив, ну і звісно ж до лютого 2024 року в нас не було війни, тому ми робили розмінування, будували дороги, хаби, запускали шатли, замість планування оборони. До речі, про розмінування він говорив ще на початку свого президенства після зустрічи з тим, у кого "бачив мир в очах", и таки виконав його. Ах, це хитрий план :рл:

А це взагалі повний треш
Зеленський пожертвував цивільними заради військових.
Яких військових? Тих, що були цивільними, а тепер їх нема або стали каліками?
 
Підкажіть, будь ласка, а яку територію ссср до червня 1941 року було окуповано гітлерівською Германією і там декілька років йшли бойові зіткнення? З вашого коментаря, я лише могу сказати, що урок Другої світової ніхто не вивчив, ну і звісно ж до лютого 2024 року в нас не було війни, тому ми робили розмінування, будували дороги, хаби, запускали шатли, замість планування оборони. До речі, про розмінування він говорив ще на початку свого президенства після зустрічи з тим, у кого "бачив мир в очах", и таки виконав його. Ах, це хитрий план :рл:

А це взагалі повний треш
Нужно жы что-то ляпнуть :D, человек просто забыл, что задача военных - воевать за гражданских и к несчастью они при этом погибают, а не наоборот
 
Назад
Зверху Знизу