Поліція збирає зразки ДНК від родичів зниклих безвісти після удару по «Епіцентру»: фото

Статус: Offline
Реєстрація: 11.01.2007
Повідом.: 35603
Адреса: Харків
Поліція збирає зразки ДНК від родичів зниклих безвісти після удару по «Епіцентру»: фото

DSC01312.jpg


Поліція збирає зразки ДНК від родичів зниклих безвісти після удару по «Епіцентру»: фото Про це «МедіаПорту» на місці обстрілу розповів начальник поліції Харківщини Володимир Тимошко.

«Ми зараз починаємо роботу з огляду тіл і відбору ДНК. Кількість [загиблих] я не можу сказати, тому що тіла знаходяться в край поганому стані. Наприклад, це одно тіло чи два тіла, сказати важко. На всю ніч і скільки знадобиться на завтра розгорнуто штаб криміналістів з ДНК-лабораторіями. На зараз ми вже відібрали у сімох родичів людей, які вважаються зниклими безвісти зразки ДНК. Я думаю, до 23:00-00:00 ми зможемо давати якісь попередні цифри і дані», — сказав Тимошко.

За інформацією Харківської ОВА на 22:00 відомо про чотирьох загиблих, 16 зниклих безвісти та близько 40 поранених. Харківський міський голова Ігор Терехов повідомив, що загиблих вже п'ятеро.




За словами Тимошка, про те, що у гіпермаркеті було кілька сотень людей, не йдеться.

«Це не так. Давайте не називати такі цифри. Це була цифра [200] спочатку тих людей, хто приблизно міг знаходитися в цьому районі. Це не цифра людей, які знаходились у місті прильоту», — пояснив начальник поліції.

Зразки ДНК відбирають у родичів загиблих поблизу місця удару. Працює мобільна лабораторія.

Автор:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу