Поїздка на авто Харків-Чорногорія


На некоторых европейских заправках такое бывает. У них давление подачи газа немного меньше, чем у нас. Стравливаешь немного через клапан заправочным пистолетом(вставляешь пистолет и чуть перекашиваешь, не зафиксировав кран ручкой) и все должно пойти. Это актуально в основном для жары, когда баллон в авто еще и нагрелся. Лайвхак подсказали поляки на заправке.
 

Вкладення

  • h5edca.jpg
    88.8 КБ · Перегляди: 7
  • a9ggfe.jpg
    27.5 КБ · Перегляди: 4
  • eg5efb.gif
    43 байт · Перегляди: 4
  • h3hdhd.jpg
    40.8 КБ · Перегляди: 6
  • b6cfac.jpg
    38.6 КБ · Перегляди: 6
  • dhfea7.gif
    43 байт · Перегляди: 4
  • cbg4dj.jpg
    23 КБ · Перегляди: 6
  • eejh8h.jpg
    16.1 КБ · Перегляди: 4
  • ffacd5.jpg
    16.4 КБ · Перегляди: 4
  • 0jhgfj.jpg
    30.3 КБ · Перегляди: 4
  • gfjfa4.gif
    43 байт · Перегляди: 5
  • eggb7b.jpg
    37.8 КБ · Перегляди: 4
  • 0ajgfa.jpg
    31.4 КБ · Перегляди: 3
  • dbh2fd.gif
    43 байт · Перегляди: 3
  • gdfd4c.jpg
    29.6 КБ · Перегляди: 3
  • a1dgjb.gif
    43 байт · Перегляди: 7

Лобаш чист, только трещина по низу. Боковушки слабенькие, есть даже сертификат, но скорее всего истек его срок уже.

budgetary
Отчеты класс! Я тоже на Лачике стартую в воскресенье, Румыния и дальше на моря. Хетч 1,6. Надеюсь доеду
 
Загреб очень хороший и душевный город, но не днем когда 45градусов в тени) Из будапешта выбраться на автобан это определенный квест, но бывают пробки на трассах по два-3 часа, нужно смотреть заранее когда ехать или когда ехать просто смысла нет
 
тс, фотки херовые. луДше фотика нет?
 
вообще странон что ты в город поехал. столько времени проипал.
я люблю в красивых местах останавливаться, но не в городе.
 
Поехал туда, потому что в центре есть, что смотреть. И сняли там жилье. Да и вообще без приключений плохо. Вот следующий репортаж будет с бОльшими приключениями
 
Трохи виправлюсь. Тому ось ще фотки Будапешту:
Внутрішній двір в будинку, де знімали квартиру:


Будапешт:

 

Вкладення

  • j2cfdb.jpg
    23 КБ · Перегляди: 4
  • bdf8jd.gif
    43 байт · Перегляди: 5
  • ddae7b.jpg
    28.4 КБ · Перегляди: 4
  • gee1jf.gif
    43 байт · Перегляди: 5
  • jead7h.jpg
    35.4 КБ · Перегляди: 3
  • aefc7j.jpg
    61.1 КБ · Перегляди: 5
  • jjcba8.gif
    43 байт · Перегляди: 3
  • fdddb0.gif
    43 байт · Перегляди: 3
  • dj4caj.jpg
    48 КБ · Перегляди: 6
  • gg4efb.jpg
    49.1 КБ · Перегляди: 7
  • ch2egc.gif
    43 байт · Перегляди: 5
  • cecc6b.jpg
    39.9 КБ · Перегляди: 6
  • cggda3.gif
    43 байт · Перегляди: 6
  • fc7hdh.jpg
    43.1 КБ · Перегляди: 4
  • dghfb6.jpg
    24.2 КБ · Перегляди: 6
День четвертий.

Маршрут: Загреб (Хорватія) – Плітвіцькі озера (Хорватія) – Сєнь (Хорватія);
Протяжність – 237 км.;
Час в дорозі – 5:00;
Вартість пального в країні: бензин А-95 – 1,39 євро, газ – 0,63 євро;
Час простою на кордоні – не має кордону;
Обов’язкові платежі в країні – оплата за автобан біля 6 євро, паркування 1 євро за годину (Плітвіцькі озера), або 12 євро за 12 годин;
Вартість готелю в м.Сєнь – 75 євро.

Прокинулися о 4:30, виїхали о 5:10, до озер їхали частково на автобані, частково місцевою дорогою. Автобан коштував біля 3 євро. Приїхали на озера о 7:30, тобто в дорозі були 2 години. Середня швидкість становила 75 км./год, що дуже добре, враховуючи гірську дорогу.

І ось ми заїхали на парковку (якщо її можна так назвати), та пішли купувати квитки. Але черга була вже величенька, і поки ми достоялися, то купили квитки тільки на 12 годину. Можна було купити через сайт, але коли я дивився, квитків не було. А все тому, що квитки продають тільки за дві доби, а я дивився набагато раніше. Тому майте це на увазі.
Квитки коштують на 2 дорослих, 1 студента та 1 дитину (15 років дитина ) 780 хорватських кун, або 105,5 євро. В цей квиток входить плата за річний катер та автобус в дві сторони. Поки дочекалися 12 години, пішов дощик. Но нас це не зупинить, тому ми сіли на автобус та поїхали до пункту висадки «десанту». І ось ми на стежці. Я чомусь протупив і вважав, що ось-ось буде нам катер і ми попливемо. Наївний. Йшли ми біля 7 км., поки дійшли до катеру. Але ж таки гарно, фантастично, незрівнянно! А потім, коли проплили на катері, теж думав, що ось-ось автобус. Аааааа, не має цього автобусу ні тут, на за кущиком. І знов потопали, але на цей раз вже наверх. Але це ще не проблема.

Проблема з’явилася раптово, як теща в гостях (шуткую ). Пропала молодша донька (15 років). Трохи почекали її та потопали вперед, вважаючи, що вона там. Угу, не має її ніде. Дійшли до автобусної зупинки – не має. І почалося. Спочатку я почав дзвонити, але всі номери заблоковані. Поки поповнив рахунки телефони дружини та доньок. Почав дзвонити доньці, її телефон розрядився. Щет (по нашому чьєрт побєрі).

Пішов я назад. А протопав за день вже 15 тисяч кроків. Спустився донизу, аж раптом дзвонить дружина. Каже знайшлася, але її направили на інший маршрут. Знову чьєрт побєри. Йду назад, вже хромаю (дає своє знати поламана п’ятка ноги). Дружина із старшою донькою пішли до неї. Але вона якимось чином приїхали на автобусі до мене. Знову чекаємо на дружину із старшою. В підсумку загубили час. Але і це не все

Сіли та поїхали до міста Сєнь. Ну їхали собі та їхали. І залишилось 20 км. Тут треба заїжджати на автобан. І я, вже стомлений, дуже стомлений, їду не до Сень, а до якогось іншого міста. Ну тобто назад по автобану. А шоб Ви розуміли, розворот знаходиться за 20 км. Ха? Да не ха, а хо.

В підсумку витратили ще час та зайві 6 євро за автобан. Але ми приїхали до цього Сеня чи Сеню. І шо Ви думаєте, що ще може трапитися о 22 годині? А те, що в місті дуже, дуже сильний вітер. Але то нам вже не цікаво, бо треба було лягати спати.



 

Вкладення

  • bafe1a.gif
    43 байт · Перегляди: 4
  • ahafe5.gif
    43 байт · Перегляди: 5
  • ggeja8.jpg
    11.6 КБ · Перегляди: 3
  • ed7hfe.gif
    43 байт · Перегляди: 6
  • heeja8.jpg
    12.3 КБ · Перегляди: 3
  • efdc2c.gif
    43 байт · Перегляди: 3
  • 9ccbee.jpg
    12.8 КБ · Перегляди: 4
  • b2gjgc.jpg
    12 КБ · Перегляди: 4
  • aehgj1.jpg
    6.8 КБ · Перегляди: 6
  • gcdjb9.gif
    43 байт · Перегляди: 3
  • h4ccce.jpg
    7.3 КБ · Перегляди: 5
  • gjbj9a.gif
    43 байт · Перегляди: 5
  • 6ffaaf.jpg
    6.5 КБ · Перегляди: 3
  • ha6ggb.gif
    43 байт · Перегляди: 6
  • eb0bhe.jpg
    8.3 КБ · Перегляди: 4
  • bfb6ed.jpg
    14.8 КБ · Перегляди: 6

Сплачував подібний штраф на пошті у неділю, на свята, в останній день перед від'їздом, там ніби нічого складного і люди завжди допомагають. Штрафанули за неоплачене паркування в одну з 13-ти субот, які були робочими в Угорщині 2018-го року)))))
 

Ну я як істінний хохол буду випробовувати щастя через не сплату.
На справді з цього є вихід - це купити нове авто. Так що тепер є додатковий стимул.
 

На кордоні з Угорщиною можна сплатити штрафи. Пощастило, що тільки пакетик знайшов. Я бачив у Будапешті, як за інспектором що штрафи виписує, ходили хлопці та ставили фіксатори на колеса. П.С. Оплата паркування у Будапешті той ще квест. Автомат картки та паперові гроші не приймає, тільки монети. Знімаєш у банкоматі готівку з комісією, потім обмінюєш на монети і тільки після цього можна сплатити.
 

Скажи с двух летним ребёнком стоит ехать на озёра? Или не удобно с коляской?
 

Вкладення

  • ggeja8.jpg
    11.6 КБ · Перегляди: 4
  • aehgj1.jpg
    6.8 КБ · Перегляди: 6
  • ed7hfe.gif
    43 байт · Перегляди: 6
  • heeja8.jpg
    12.3 КБ · Перегляди: 4
  • efdc2c.gif
    43 байт · Перегляди: 6
  • 9ccbee.jpg
    12.8 КБ · Перегляди: 7
  • ahafe5.gif
    43 байт · Перегляди: 3
  • b2gjgc.jpg
    12 КБ · Перегляди: 6
  • bafe1a.gif
    43 байт · Перегляди: 5
  • bfb6ed.jpg
    14.8 КБ · Перегляди: 6
  • gcdjb9.gif
    43 байт · Перегляди: 4
  • h4ccce.jpg
    7.3 КБ · Перегляди: 6
  • gjbj9a.gif
    43 байт · Перегляди: 3
  • 6ffaaf.jpg
    6.5 КБ · Перегляди: 3
  • ha6ggb.gif
    43 байт · Перегляди: 3
  • eb0bhe.jpg
    8.3 КБ · Перегляди: 6

А вот с трещиной на лобовом, даже внизу, могут запросто не пустить, поэтому стекло поменяй однозначно.
 
Ну я як істінний хохол буду випробовувати щастя через не сплату.

Круто, будь хахлом, голосуй за Зєлєнскава


Бачив там 3 види паркоматів, у двох точно є можливість сплати карткою. Нові паркомати:

 
что то плотвицикие озера не впечатлили. где катер фото? сколько по времени?
 

Я інші бачив, вони були зі слотом для картки, але приймали лише монети.
 

С коляской однозначно нет ибо там дорожки из дерева, т.е. нужно попадать ногой постоянно и плюс мостики, вниз-вверх. Людей много.
 

Вкладення

  • cdgbd4.jpg
    91.3 КБ · Перегляди: 7
Круто, будь хахлом, голосуй за Зєлєнскава

Вот только не надо! Я во первых за него не голосовал. А во вторых на месте заплатил бы штраф. А идти искать почту, заполнять на венгерском - это не мое.
Да и вообще я вышел из дома в 8:40. А парковка платная с 8:00. Выходные бесплатные! А штраф был выписан раньше ибо рядом не было парковщика. Посему здесь вижу злой смысл.
Так что не нужно!