Поїздка на авто Харків-Чорногорія

Друзья.
Как с тонировкой быть? Снимать или стекла опускать?:confused:
 
Не, имел в виду на таможне, при прохождении. Друзья ездили в Болгарию с тонировкой. И я вот собрался. Но чет стремно...
 
Не, имел в виду на таможне, при прохождении. Друзья ездили в Болгарию с тонировкой. И я вот собрался. Но чет стремно...

На границе одни дураки сидят :)
Там насмотрелись такого
Снимайте.
И езжайте спокойно без тараканов в голове
 
е, имел в виду на таможне, при прохождении. Друзья ездили в Болгарию с тонировкой. И я вот собрался. Но чет стремно...
так на таможне им поебать. а вот полицаи потом остановят и все
 
а на о.Тасос ( Греция) никто не ездил?
 
День другий.

А пахне Будапешт вогкістю від будинків та ароматними стравами від ресторанів. В цілому гарне місто, куди треба приїхати ще раз і на ще більший строк.

еще городок Сентендре и Эстрегом в 15-30 км от Будапешта можно заехать , если уже Будапешт надоест :)
 
Вся поездка (Сербия , Хорватия и Мукачево/Берегово) на 2.5 недели в одиночку из Харькова и обратно вышла 240 евро :іржач:

Жениться тебе надо, барин! (c)
А женишься и поймешь, что такое счастье, но уже будет поздно! (c) :D

Друзья.
Как с тонировкой быть? Снимать или стекла опускать?:confused:

Если передние стёкла затонированы не в тотал и на границе профукают, то в дороге за границей могут и не приколупаться, максимум, заставят ободрать на месте, но и то вряд ли, они бдят на другие нарушения. Пару машин на украинской регистрации замечал в Польше с передней тонировкой.
 
Вот каким же надо быть долбоебом, чтоб затонировать себе лобовое?
 
от тонированного лба одни плюсы, вообще не знаю как люди с прозрачным стеклом ездят
 
День третій.

Маршрут: Будапешт (Угорщина) – Загреб (Хорватія);
Протяжність – 344 км.;
Час в дорозі – 5:30;
Вартість пального в країні: бензин А-95 – 1,21 євро, газ – 0,73 євро;
Час простою на кордоні – 0:20;
Обов’язкові платежі в країні – оплата за автобан 9 євро;
Вартість готелю біля Загребу – 40 євро. Апартаменти на 2 кімнати в домі з величезним балконом.

Проснулися, поїли та вирішили ще прогулятися Будапештом. Зібралися, забрали речі та пішли до автомобілю. На дворі 8:40 ранку. Нічого не віщувало біди. Аж раптом під склом червоний пакетик, а в ньому що? Правильно, штраф за неоплачене паркування, яке починалося з 8 ранку. 40 хвилин, Карл! Мабуть цей Карл тільки но проснувся і відразу ж пішов по ранковим вулицям штрафувати направо і наліво. Ну да ладно. Історія до речі мовчить, чи було оплачено паркування. Але, щоб Ви розуміли, для його оплати треба йти на пошту, там заповнювати бланк на угорській мові, а потім бланк відправити в якесь управління.

Но ми все рівно поїхали в центр, оплатили паркування 1 годину 550 форінтів (1,7 євро) та трохи прогулялися. Потім поїхали до центрального ринку Будапешту, де паркування коштує стільки ж. Ринок справив добре враження, трохи там прикупилися.

А потім поїхали до Хорватії. Але виїхати з денного Будапешту – ще той квест. В мене три навігатора (google maps, maps.me, waze). Але кожен вирішив потролити мене і давав свій маршрут. Аааааааа! Як лаються українською? Но все ж таки ми виїхали на автобан. Але там трафік такий був, що наш ринок Барабашова знову відпочиває. Ще більше автівок, та ще й пробка. Пробка на автобані! А все через те, що у однієї вантажівки розірвало колесо. Ні, він не перекрив автобан, а просто стояв на узбіччі. Але ж всі автомобілі пригальмовували, тому тривалий час ми їхали 20 км./год. Потім потік розсмоктався і ми їхали до кордону з Хорватією вже вільно. До речі, тут ніхто не стоїть на узбіччі траси з аварійкою тільки тому, що йому так закортіло. І ніхто не блимає фарами, щоб його пропустили.
На кордоні ми чомусь не сподобалися угорцям і нам показали їхати на узбіччя, де ми простояли хвилин 20-30, поки нас перевіряли. Хоча слідом їхали українці, їх не чіпали.
Але нам все таки віддали паспорти та сказали «фініш». По очам прикордонника, я зрозумів, що ми вільні люди і можемо їхати до свого світлого майбутнього 

А, ще забув про той інфантилізм на двох з трьох заправок, де автомат не зміг закачати в моє авто газ.
- Заправник: Ам соррі, не працює!
- Я: Слухайте, вчора працювало, позавчора, я до Вас сюди доїхав на газу!
- Заправник: Не працює, ам соррі.
Мені здалося, що ці хлопці на заправках просто ходять, як роботи і ніяких зайвих рухів не роблять. Ам соррі і до побачення.

І ось ми нарешті проїхали ці нещасні 344 км. за 5 годин і 30 хвилин. Це по автобану! 65 км./год по автобану, де можна їхати 140 км! На годину!

Приїхавши до апартаментів поблизу Загребу, ми поїли та поїхали до міста. Але дивитися там особливо і нічого. А ще проблеми з паркуванням. Тому трохи погуляли, зробили декілька фоток та поїхали назад. Ось і все цього дня. Далі буде.

h5edca.jpg
hjach4.gif

0jhgfj.jpg
gfjfa4.gif
eggb7b.jpg
ah6ccb.gif

0ajgfa.jpg
dbh2fd.gif
gdfd4c.jpg
g6adjb.gif

ffacd5.jpg
a1dgjb.gif
eejh8h.jpg
hg4hgc.gif

cbg4dj.jpg
dhfea7.gif
b6cfac.jpg
bec5cg.gif

h3hdhd.jpg
eg5efb.gif
a9ggfe.jpg
5fhfga.gif
 

Вкладення

  • a9ggfe.jpg
    a9ggfe.jpg
    27.5 КБ · Перегляди: 5
  • eg5efb.gif
    eg5efb.gif
    43 байт · Перегляди: 5
  • h3hdhd.jpg
    h3hdhd.jpg
    40.8 КБ · Перегляди: 2
  • b6cfac.jpg
    b6cfac.jpg
    38.6 КБ · Перегляди: 3
  • dhfea7.gif
    dhfea7.gif
    43 байт · Перегляди: 4
  • cbg4dj.jpg
    cbg4dj.jpg
    23 КБ · Перегляди: 2
  • eejh8h.jpg
    eejh8h.jpg
    16.1 КБ · Перегляди: 2
  • a1dgjb.gif
    a1dgjb.gif
    43 байт · Перегляди: 4
  • ffacd5.jpg
    ffacd5.jpg
    16.4 КБ · Перегляди: 3
  • gdfd4c.jpg
    gdfd4c.jpg
    29.6 КБ · Перегляди: 3
  • dbh2fd.gif
    dbh2fd.gif
    43 байт · Перегляди: 3
  • 0ajgfa.jpg
    0ajgfa.jpg
    31.4 КБ · Перегляди: 5
  • eggb7b.jpg
    eggb7b.jpg
    37.8 КБ · Перегляди: 2
  • gfjfa4.gif
    gfjfa4.gif
    43 байт · Перегляди: 2
  • 0jhgfj.jpg
    0jhgfj.jpg
    30.3 КБ · Перегляди: 5
  • h5edca.jpg
    h5edca.jpg
    88.8 КБ · Перегляди: 4
Добрый вечер! Буду следить за темой, сл Летом в Хорватию собираюсь на машине. Расскажите, что с парковкой в Загребе? И когда будете в Плитвицких озёрах?
 
И да, ездил Зимой на неделю в Будапешт с тонировкой, всё было ок. А штраф с Будапешта за парковку, забил. Вроде всё норм, хотя приходило письмо в Харьков с Киева от юр фирмы.
 

Вкладення

  • 6F7B9C7E-6DA5-4BD0-B71F-6D984C0F7BB7.jpg
    6F7B9C7E-6DA5-4BD0-B71F-6D984C0F7BB7.jpg
    80 КБ · Перегляди: 188
  • C7EA404D-0FEE-4699-BF97-FB1C2BC45F8C.jpg
    C7EA404D-0FEE-4699-BF97-FB1C2BC45F8C.jpg
    91.5 КБ · Перегляди: 187
И да, ездил Зимой на неделю в Будапешт с тонировкой, всё было ок. А штраф с Будапешта за парковку, забил. Вроде всё норм, хотя приходило письмо в Харьков с Киева от юр фирмы.

Теперь не пустят :)
Или заставят все оплатить со всеми пенями
 
европа, где у многих не бедных людей нет собственного автомобиля просто потому что содержание его непрактично. европа, где самый дорогой бенз в мире. европа, где вечные проблемы с парковками, штрафами, пробками..
и ехать туда на собственном авто как минимум непрактично...
но всеравно ТС молодец, читать интересно:пиво:
 
европа, где у многих не бедных людей нет собственного автомобиля просто потому что содержание его непрактично. европа, где самый дорогой бенз в мире. европа, где вечные проблемы с парковками, штрафами, пробками..
и ехать туда на собственном авто как минимум непрактично...
но всеравно ТС молодец, читать интересно:пиво:

та не гони, как раз на своей и практично. на штрафы пофиг, на парковки в целом то же, плюс почти везде есть P+R где можно бросить ведро за копейки. накидал скарб в багажник и ездишь, как белый человек, а не как чмо с чемоданами по аэропортам и с вонючими таксистами за конский прайс.
 
Назад
Зверху Знизу