Пойдем туда не знаю куда!

IMG_1817.jpeg
Тестовый шашлыкопляж на безлюде. Не выдержал .
 


Продолжение видеоальманаха путешествия по Германии .
 
Ось ,... все пройшло чудово !
Дуже все заросло , ...народу мало ,...
Природа забирає свое .
У Чугуеві багато домів зачинені .
Сусідней бази з Берегом Надій вже немае . боляче дивитись .
Ми , якось, пристосовуємося жити в нових умовах .
Повністю згодна. Подвійні враження: радість від зустрічі з улюбленими місцями (3 роки не бачились) і ...біль...небезпека... Трошки світлин на згадку
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
IMG_20240608_160914.jpg
 
 
Міський ПВД. Виявляється, що можна прожити в Харкові і не побувати в чудовій локації. Те, що поряд, завжди залишається на "потім", яке може і не наступити... Для мене це просто відкриття! Кар'єр з лісом (місцями непрохідним) , крутими пагорбами, піщаними пляжами, гарними краєвидами! Підходить для тренувань перед походом у гори, особливо після дощу))
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
IMG_20240615_164428.jpg
 
Останнє редагування:
Екскурсія!

22 червня у суботу о 8 59 з Південного вокзалу вирушає єкскурсіонна електричка до станції Занки.
Якщо пощастить, то ми від станції доїмо до Скрипаїв або Шелудьківки.
І від автентичного поселення прогуляємося до річки Донець і назад! ; десь 10 км.
Ліси, пляжі, луки, живописні береги,.....
Назад електрички із Занок 19 21 або 16 54 . / Визначає автобус /
Як повернутися у мене інфи немае ! Шукайте розклад транспорту ! Единий шанс - питати водія !
Зацікавленні особи - готують настрій ,гроши ,пляжні набори ,мастило від загару ,нерви ,.....
 
Автобус на Скрипки от Конного рынка. В Змиеве через час.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
22 червня у суботу о 8 59 з Південного вокзалу вирушає єкскурсіонна електричка до станції Занки.
Якщо пощастить, то ми від станції доїмо до Скрипаїв або Шелудьківки.
Гугл пише, що є автобус не від Занки, а від Будинок Відпочинку. Я так думаю, що це автобус із Харкова.
 
Останнє редагування:


Ну , ось ! Усе скінчилось чудово !
Автобус с Занок таки е ! Але останньоі зворотьноі єльки не було !
Прийшлось на ходу змінити маршрут та бігти скрізь хащі до другого селища !
Добре що усі дівчата дуже досвічені туристи ! Та дуже терпими до мене !!!!
Я Вами пишаюсь ! Та дуже ціную !!!!
 
Так, похід був яскравим. Купання в річці (вода шикарна), зустріч з черепашкою (майже ручна), звук ракети, що летить (краще забути), кропивотерапія (дуже якісна:), крос до автостанції (спалили купу калорій), аромат лугових квітів і трав (у лісі - аромат сосен , у хащах - аромат болота), пиво та морозиво Сніговик (на вибір), і компанія безжурних туристів (це Ми). Це наше улюблене Літо ❤️🌞🌞🌞❤️
 
А ще на піщаній стежці через луг нам трапилося дуже багато ось таких ямок зі шкарлупою від яєць. Виявляється, це кладки черепах, які розкопали лисиці чи тхори (хорьки)
 

Вкладення

  • 20240622_145224_104001.jpg
    20240622_145224_104001.jpg
    4.8 MБ · Перегляди: 13
Так, похід був яскравим.
Такі походи не забуваються! Дякую всім за чудову компанію! Трошки світлин на згадку
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
IMG_20240622_170658.jpg
 
Остання гастроль червня!
30 червня у неділю походу не буде!! Буде лінивий вихід на Безлюдівку з жалюгідною метою валятися на пляжі та поглинати пиво у самому плебейському варіанті!
Якщо ви зможете змусити себе здійснити подібний подвиг, то потрібно буде встигнути на електричку в 8 59 на Савинці до Васіщево з південного вокзалу. Повернення можливе з багатьох напрямків!
Літо проходить швидко!
Вже пройшов червень!!
Схаменіться !!!
 


Гарно ,... але дуже спекотно !...
 
Я,... тут,... дивлюся в суботу моторошне похолодання намічається! Може хтось наважитися підтримати ідею "кудись сходити скупатися"?!!
 
Назад
Зверху Знизу