Поясніть за турнікет

Вчера вроде читал, что сич вроде хорошие, и выставили самую меньшую цены на торгах, а закупили какое-то хуже и дороже.
Про турникеты не знаю нигуя, только то, что их лучше использовать один раз, даже если он многоразовый. Так знакомый воин говорит.
 
на всіх тренінгах, що я прослухав з такмеду, інструктора радили лише САТ. (Міноборони - підараси кончені.)
 
Але якщо наш не гірший, то ж добре, коли і турнікети купуєш і гроші в українській економіці зостаються.
От і цікаво невже Дніпро гірший?
 
Але якщо наш не гірший, то ж добре, коли і турнікети купуєш і гроші в українській економіці зостаються.
От і цікаво невже Дніпро гірший?
дніпро - другої генерації, САТ - сьомої. вважаю, цифри більше, ніж красномовні.
 
Мені це все ще нічого не говорить
ну, кожна наступна генерація - це якесь суттєве покращення, яке впроваджується розробником та виробником. у нас купили ліцензію та устаткування на виробництво другої, у цивілізаціях вже виробляють сьому. це як порівнювати віндоуз 11 та ХР
 
Вчера вроде читал, что сич вроде хорошие, и выставили самую меньшую цены на торгах, а закупили какое-то хуже и дороже.
Про турникеты не знаю нигуя, только то, что их лучше использовать один раз, даже если он многоразовый. Так знакомый воин говорит.
Січ радять бойові медики, якшо кращого нема, то згодиться, головне щоб не китайський.
 
Дніпро цілком нормальні турнікети.
Взагалі не бачу проблеми.
У мене на броніку висять Січ (від волонтерів) і САТ (від ЗСУ), волонтерський Дніпро в аптечному підсумку. Дякувати богу, ще жоден не знадобився за призначенням!

Треш був - це знамениті китайські турнікети від ЗСУ, які нам потім на САТ обміняли.
 


Я їй довіряю.
Тому "тренувальний" маю китайський, січ "на всякий випадок".

IMG_20240411_093906.jpg
 
ну, кожна наступна генерація - це якесь суттєве покращення, яке впроваджується розробником та виробником. у нас купили ліцензію та устаткування на виробництво другої, у цивілізаціях вже виробляють сьому. це як порівнювати віндоуз 11 та ХР
У першій генерації він був білий, у другій чорний...
Коли хтось мені розповідає і не може пояснити нормально, як ти, я чую тільки: "Різниці нема, різниці нема"
 
У першій генерації він був білий, у другій чорний...
колір - взагалі значення не має. цивільний - взагалі помаранчевий.
генерації відрізняються матеріалами, які запроваджують тиск. наскільки він рівномірний, та як довго тримає напруження. також, як добре сковзає внутрішня частина, конструкція воротку та кліпси, велкри.
 
інформація стала публічною та набула поширення. отже, відминили закупівлю.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

не засмучуйтесь, ці бюджетні кошти (та інші бюджетні гроші) розкрадуть пізніше, коли не буде розголосу.

маємо 100500 гривень держбюджету.
що робити - авжеж спіздіть бабло.
як?
закупити найгірше гівно непотріб за найвищими цінами.
виконуєм!
оце так несподіванка, це побачили.
нічого, іншим разом зробимо документи під грифом ДСК або секретним.
виконуєм!

Re6pcFe.jpeg
 
Подивився я інформацію. Дніпро - нормальний турнікет, купляти збирались за нормальною ціною.
Шкода, що довбні нормально пояснити не можуть свою прзицію, а одразу на емоції випадають.
 
Назад
Зверху Знизу