Подкаст «МедіаПорта» увійшов до шортлиста кращих матеріалів проєкту DW та ЄС MediaFit

Статус: Offline
Реєстрація: 11.01.2007
Повідом.: 35091
Подкаст «МедіаПорта» увійшов до шортлиста кращих матеріалів проєкту DW та ЄС MediaFit

1_26.jpg


Подкаст «МедіаПорта» увійшов до шортлиста кращих матеріалів проєкту DW та ЄС MediaFit Номінантів та переможців проєкту у п'яти номінаціях оголосили у Брюсселі (Бельгія) 19 квітня після дискусії «Стійкі українські ЗМІ — шлях вперед».

Аудіоподкасти​


Для журналістки з Бахмута Гаяне Авакян це був перший досвід створення подкастів.

«Увага до сходу має залишатися. Я розумію, що зараз болить вся Україна, але мені особисто болить схід, я залишаюся його щирою амбасадоркою, хоча навряд чи я туди вже повернуся жити, тому що росія просто знищила наші міста», — сказала «МедіаПорту» Гаяне.

Дивіться фрагмент нагородження на
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
або Instagram.

Найкращий мультимедіаматеріал​

  • Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
    — Трибуна.Суми;
  • Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
    — Олексій Арунян, Ґрати;
  • Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
    — МОСТ;
  • Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
    — PRAGMATIKA.MEDIA;
  • Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
    — Bird in Flight — переможець;
  • «Лемки та бойки» — Юлія Машута, Svoi.City.

Найкращий документальний відеоматеріал​


Фільм Миколи Дондюка розповідає про роботу херсонських рятувальників в умовах повномасштабної війни.

«Це дуже круто, що все склалось, тому що до зйомок дуже серйозні допуски. Якщо буде нагода, подивіться, це телевізійний фільм, але унікальність його в тому, що тільки у мене був доступ: я міг ночувати з рятувальниками, жити... Ніхто з західних журналістів не міг залишатися там на ніч. Я дуже зблизився з рятувальниками. Ця нагорода для них, для херсонців та ДСНСників всієї України», — сказав Дондюк.

Найкращий фактчекінг-матеріал/Розвінчання міфів​

  • Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
    — Вікторія Гаврюшова;
  • «Битва за Південь» — Локальна історія;
  • Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
    — 435 ФІЛМС & Українська правда — переможець;
  • Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
    — «Заборона»;
  • Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
    — Софія Телегіна.

Гран-прі. Історія, що надихає​


Під час повномасштабної війни журналістка Олена Солодовнікова пережила втрату.

«Я зробила подкаст про жінок, які втратили чоловіків на війні, як вони переживають це, як починають життя спочатку. Це особиста дуже робота, тому що перед цим під час повномасштабного вторгнення мій чоловік, журналіст Артем Скоропадський помер. Не на війні, але все одно — я знаю, що таке втрата. Для мене це була дуже особиста робота, я спілкувалася з жінками і дізнавалася, як кожен по-різному переживає цей досвід», — сказала «МедіаПорту» Олена Солодовнікова.

Олена родом з Харкова, нині живе і працює у Києві, заснувала сайт
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.


Програма
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
стартувала влітку 2021 за підтримки Європейського Союзу та Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). Її виконували Академія DW із залученням французької медіакомпанії Transtele Canal France International (CFI) та Литовського радіо і телебачення (LRT). Протягом чотирьох сезонів проєкту у ньому взяли участь 60 журналістів, команд і медіаорганізацій, які створили 29 документальних фільмів і репортажів, 30 подкастів, 29 мультимедійних історій і шість проєктів із перевірки фактів.

Автор:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу