Почему не переименовывают улицу Чкалова

Статус: Offline
Реєстрація: 09.09.2005
Повідом.: 20773
Сегодня в очередной раз переименовали кучку улиц в Харькове избавились от руснявого.
Вопрос почему улица Чкалова до сих пор есть, это вроде руснявый летчик и достижение что из масквы перелетел в Америку.
Я считаю, что надо переименовать назвать в честь украинского летчика Героя войны.
 
какой лётчик, её в честь черешни назвали
 
тому що Тєрєхов - сєпар сраний, тому не перейменовують
 
Плеханівська туди ж
 
не очень хорошо получается, рядом улица Тарасовская и Тарасенка.
Я теж, про це подував. Але, якщо подивитися уважно, наприклад на мапу, то ми побачемо - що Тарасенка між пр.Гагаріна/вул.Малом'ясницька та пр. Героїв Харкова. А Тарасівська - між про.Власівським (його теж, доречі, не завадило б перейменувати), та вул.Польовою/пр.Героїв Харкова. Тобто, поряд вони йдуть зовсім трішки. Адже Тарасенко - набагато більше, за Тарасівську.
 
Останнє редагування:
Сцуко, у меня черешня "Валерий Чкалов" уже 6 год растет и не дает урожая ни хрена)) может ее спилить?
И еще название такое...
у меня на даче такая росла. Лет за 10 выросла большая, красивая. Всегда очень сочные зелёные листья, густые. Но ягод на ней никогда не было почему-то :D

надо саженцы в эпицентре брать. Я удивился, насколько там они качественные, по сранению с базарами и ярмарками
 
Пишуть, що Харківське шосе, пропонують знову перейменувати. Варіанти: Лісопаркове, Північне, Гоптівське, вулиця Сумська (бо воно є фактично продовженням Сумської), та навіть...повернути назву белгородське😡😡😡 Типа, белгород був колись частиною України. І що з того?!? Це просто намаються знайти причину для терористичної назви. Зараз, це оркостан. Країна-ворог. Яким треба бути п*дарасом, щоб таке запропонувати? Ні, я згоден, що Харківських назв, у нас і так повно. Вулиця, набережна, проспект Героїв Харкова. А тут ще шосе. Забагато. Лісопаркове, Північне, Гоптівське, Сумська, але ж не белгородське😡 Це виглядає як дуже не вдалий жарт. Нормальні люди - не просто не зрозуміють цього, але ще просто не дозволяють таке зробити. Щоб у нас тут було щось - з рашистською назвою. Це сране місто, частина країни - спонсора тероризму. Не думаю, що ту назву повернуть. Не дай боже. Змінити назву, може й треба, але на нормальну.
 
Пишуть, що Харківське шосе, пропонують знову перейменувати. Варіанти: Лісопаркове, Північне, Гоптівське, вулиця Сумська (бо воно є фактично продовженням Сумської), та навіть...повернути назву белгородське😡😡😡 Типа, белгород був колись частиною України. І що з того?!? Це просто намаються знайти причину для терористичної назви. Зараз, це оркостан. Країна-ворог. Яким треба бути п*дарасом, щоб таке запропонувати? Ні, я згоден, що Харківських назв, у нас і так повно. Вулиця, набережна, проспект Героїв Харкова. А тут ще шосе. Забагато. Лісопаркове, Північне, Гоптівське, Сумська, але ж не белгородське😡 Це виглядає як дуже не вдалий жарт. Нормальні люди - не просто не зрозуміють цього, але ще просто не дозволяють таке зробити. Щоб у нас тут було щось - з рашистською назвою. Це сране місто, частина країни - спонсора тероризму. Не думаю, що ту назву повернуть. Не дай боже. Змінити назву, може й треба, але на нормальну.
північне - і логично і компромісно
 
Та отлично. И рядом ещё Тараса Шевченко сделать. :)
все зависит от того для чего это делают,чтоб увековечить фамилию человека или для того чтоб поменять название улицы.Как по мне героям нужно давать целый парк или сквер, чтоб было где вспоминать человека, а не улицы.
 
Сцуко, у меня черешня "Валерий Чкалов" уже 6 год растет и не дает урожая ни хрена)) может ее спилить?
И еще название такое...
Убрать все что ее затеняет .Обрезку сделать формирующую чащу . Железа подсыпать ,ну и воды много литров по весне пока не зацвела и потом пока цветет.Если после полить то ягоды с гнильцой будут
 
все зависит от того для чего это делают,чтоб увековечить фамилию человека или для того чтоб поменять название улицы.
Вибачте, увіковічнити пам'ять людини, і перейменувати таким чином вулицю - хіба це не одне й те саме? Нова назва вулиці, у вигляді прізвища людини, це і увіковічнення її пам'яті, і перейменування - одночасно.
Как по мне героям нужно давать целый парк или сквер, чтоб было где вспоминать человека, а не улицы.
Так, але у нас кілька сотен вулиць, якось же треба їх назвати)) Треба перейменувати, не одну, не 10 і навіть не 100, а набагато більше. І це тільки по самому Харкову. Тому вулицям, теж будуть давати такі назви.
 
Назад
Зверху Знизу