Playstation 5

У тебя кстати проблемы со звуком были в фаркрае?
У меня было пару раз что пропадал звук стрельбы из оружия, техники и голосов людей. Помогала только перезагрузка консоли, выход/вход в игру не помогал.

Не. Я ж вообще в наушниках играю.
 
В ФИФУ ктото играл на ПС5, есть ли разница как заявляют?
 
Продал свою PS5 оставив Xbox series X. :D Казалось бы зачем? А не вижу смысла в ней в ближайшие пару лет. По графике они одинаковые, хотя бокс в некоторых играх явно круче. Но главное - нет достойных эксклюзивов, Horizon не стоит своих денег, да и пока на неё (соньку) ажиотаж и цена заоблачная.., потом куплю какнить, когда дешевле будет и свежее типа слим версии. Все остальные игрушки выходят на бокс + у бокса куда больше (для меня) интересных эксклюзивов в ближайшее время (s.t.a.l.k.e.r 2, TES 6) + game pass ultimate перевесили соньку. А шоб была ради того шоб была, нуу почесав репу решил - нахуй, не рационально это.
 
За год дошла очередь по предзаказу выкупил пс5 ))) Дурак перепродал в начале движухи первую пс5 , потом жаба давила у перекупов брать )
 
Чтобы в ласт оф ас 2 поиграть просто купить версию под пс4?
 
Інакше не вийде, але воно не палевно
Ну й температури робочі 45-50 градусів вийшли, коли в оригіналі 90. Все ж площа радіатору величезна виходить, навіть пасивно поверхнею назовні віддає непогано.

І додивись до кінця - там пригода буде))


От ще просто блискучий латунний корпус
 
Інакше не вийде, але воно не палевно
Ну й температури робочі 45-50 градусів вийшли, коли в оригіналі 90. Все ж площа радіатору величезна виходить, навіть пасивно поверхнею назовні віддає непогано.

І додивись до кінця - там пригода буде))


От ще просто блискучий латунний корпус
Додивився. Пригода не для пересічного гаманця :D Ідея та реалізація просто вогонь. Я б засцяв таке з єдиною плойкою робити.
 
Додивився. Пригода не для пересічного гаманця :D Ідея та реалізація просто вогонь. Я б засцяв таке з єдиною плойкою робити.

Так і плойку купують не для Ігоря, який потонув :D
 
Так і плойку купують не для Ігоря, який потонув :D

А як же 1,5 іксклюзіва? Доживем можливо до виходу Анчартед і все, на плойку лишається тільки Останні з нас. Навіть людина пук начебто виходить в серпні на ПК
 
А як же 1,5 іксклюзіва? Доживем можливо до виходу Анчартед і все, на плойку лишається тільки Останні з нас. Навіть людина пук начебто виходить в серпні на ПК

А хіба не було заяви, що останні теж на пк виходять?:D
 
навіть 1 може просувати
але справа не в цьому. гоф вийшов 4 роки тому, ласт оф ас 9 років тому - для адекватних людей чекати стільки не варте того. Анчартед не факт, що вийде, другий ласт оф ас теж ніяк поки точно. Але якщо й вийде, то за дофіга ексклюзивних років вони наварять достатньо.

Я перехворів задротством та кожні рік-два беру та продаю консоль, щоб пограти в 1 гру, ну іноді більше буває. Якщо не виходить в знайомих взяти.
Можете сказати, що я дебіл, але я граю, а ви надрачуєте. Й я ладен витрачати на це гроші.
 
навіть 1 може просувати
але справа не в цьому. гоф вийшов 4 роки тому, ласт оф ас 9 років тому - для адекватних людей чекати стільки не варте того. Анчартед не факт, що вийде, другий ласт оф ас теж ніяк поки точно. Але якщо й вийде, то за дофіга ексклюзивних років вони наварять достатньо.

Я перехворів задротством та кожні рік-два беру та продаю консоль, щоб пограти в 1 гру, ну іноді більше буває. Якщо не виходить в знайомих взяти.
Можете сказати, що я дебіл, але я граю, а ви надрачуєте. Й я ладен витрачати на це гроші.

Боженьку я признаю тільки самих перших. Нормальний епічний слешак. Цей останній, я вже починаю другий раз. Він нудний, шмаркатий та депресесивний. Далеко ніяк він мені не лізе, вже місяць чи більше думаю видалити.

Одні з нас я пройшов на 3 плойці, так щоб перегравати на ПК, чи ще раз на плойці нема бажання. В мене є на аккаунті PS перша частина з ДЛЦ. Другу пограв би, там таке м'ясо, що капець.

Людина Пук мені не цікаве.

Анч можна спробувати, але я думаю, що воно тупе і кіношне, як Лара після перевипуску серії. На PS Вита пробував грати Анч, воно таке собі, бо то якась ліва студія робила наче. Демку першої частини пробував на PS 3. Не сподобалось.

До речі, мав собі брати третю плойку. Але передумав. Бо друга валялася пів року, запустив може 5 разів.

Із цих всіх ксклюзивів сподобалося Horіzon Zero. Було цікаво. А ще Death Stranding. Ось це було кайф. Я тоді так обісрав цю гру, дурний був, молодий :D А виявилося навпаки, буває хочу перепройти. Ще Детройт нічо так, Дейз гон параша дика, хоча мала б бути класною. Ще 5 ігор яких можна було б спробувати, але то таке.

Кілзон мене зовсім не цікавить, Гран турізмо також, я гонки терпіти не можу. Хіба що раллі та й з крутим кермом, було якось G27. Аніме ігри тим більше не цікавлять, Літл планет чи Астро хуястро також не вважаю за потрібне

З приводу часу. Зазвичай я не спостерігаю за розробкої гри, чи трейлерами. Буває таке частенько, що гра виходить завтра і для мене це здавування. Ого, думаю. Зараз мене поперло на всілякі виживалки острівні та будування фабрик. Вийшло оновлення на Сатисфакторі, я в ньому вже годин 100 насидів. З останнього пройденого це Сабнавтика. Просто вогонь

Згадав! Бля. SHADOW OF THE COLOSSUS ось це майже хочу пограти. В ньому керування тупе дуже. Воно є на другу плойку, я не зміг грати через керування. Шедевр
 
для адекватних людей чекати стільки не варте того.
Та то і так зрозуміло, що сонібої - то хворі люди.
Тут на пк 60% того, що встановлюю, тупо відаляю жодного разу не запустивши, бо нема стільки часу, що в усе те переграти. А сонібої по 9 років ігоря чекають:рл:
 
Піднімаю тему з небуття) Хотів створити нову але ж вже ця є, хоч і почалася так собі.

Довго вагався брати чи не брати, як от Гамлєт зі своїм питанням :D

Зрештою взяв без дисковода, дисковод як на мене не дуже потрібна штука і його можна придбати окремо тепер))
Playstation 5 Slim CFI-2008. Приїхала в коробці рідній, тій що завод відправляє, їх по дві в ній
IMG-20240518-134245485.jpg

Поставив біля компуктєра, два білих комірці
IMG-20240518-134303602.jpg

Меню після 4ї взагалі незрозуміле, є деякі незручні моменти. Більше мінусів не знайшов.
Дуалсенс подобається, цупкий, жлосткий, добре лежить в руках, хочеться схопити та притиснути до себе :D
Плойка 5 дуже тиха в роботі, виникає відчуття чи вона хоч працює, взагалі нісого не чути


Це все що хотів сказати поки що, пост буду редагувати.
 
Останнє редагування:
Адаптивні тригери прикольні, але не знаю чи воно на постійне таке треба. Лівий при прицілюванні повністю в натяжку йде, правий як курок працює ще з віддачею. Гра Фар край 6. Гарненько йде, тільки ролики в 30 кадрів.

По підписці доступні пробні версії ігор. Алан Вейк 2 йде шикарно, є два режими "продуктивність" та "якість". Зараз завантажую Останні з нас 2 Ремастер, теж пробна версія.
 
А Відьмачок третій дає ще жару. Прогріває 5 плойку, перший раз почув, як в ній турбіна працює. В порівняння Ассасін Одіссея нагріває до 44 градусів, тиша та спокій.
 
Назад
Зверху Знизу