Пластика груди (.)(.)

Ну вот чего смеяццо то? Я знаю до десЯтка милых дам разного возраста вполне здоровых, но у которых точно также болит спина в грудном отделе.

Так і я знаю дам з нульовим розміром, в яких спина болить.

Там же діло не в розмірі, а в тому, що клепки в голові не вистачає.
 
Девочки, кто делал пластику груди-увеличение? Доктор предлагает 3 вида имплантов Алерган(2400), Политех(3200) и Мотива(4700). Склоняет на выбор 3го. но не всегда же чем больше цена означает лучшее. Каминский, например, в большинстве случаев ставит Алерган, и в очень редких Мотива.
какие вы ставили?какие были осложнения и были ли они вообще?

Ти ладна покласти під ніж саму близьку, рідну і дорогу тобі людину - себе саму?

Заради чого?
Заради того, щоб якийсь зариганий алкаш, що проходить повз, МОЖЛИВО сказав "Ого сіськи!"
Без оцього цинічного висловлювання х/з кого ти себе не любиш?
і не вважаєш цінною?
 
Я так подумала, у вас наверно мышцы спины слабые, поэтому тяжело грудь носить. Ну вот я например никогда не облакачиваюсь , даже дома. С детства. . Мне кажется, по идее, это должно укреплять мышцы спины

Не будет укреплять это мышцы.. Надо специальные упражнения делать для формирования мышечного корсета. Мне надо,но все никак:збентежений:
 
Не будет укреплять это мышцы.. Надо специальные упражнения делать для формирования мышечного корсета. Мне надо,но все никак:збентежений:

та не знаю чи воно допомагає... у чоловіка м"язевий корсет, як у шварца. А спина болить, бо сколіоз.
 
це ви зі свого досвыду радите?

як вам не допоміг?
будь ваша воля ви би усіх залікували би так?
як той листоноша Пічкін


ізиді, ацка сотона!
Я до чого?

То ТС -ка під ніж проситься.
Я навіть вуха собі не проколола, бо мені себе, любімую, шкода.
А вона себе залюбки на шматки поріже.
 
ізиді, ацка сотона!
Я до чого?

То ТС -ка під ніж проситься.
Я навіть вуха собі не проколола, бо мені себе, любімую, шкода.
А вона себе залюбки на шматки поріже.
Ничего страшного-зато будет с новой красивой грудью. Будем за нее болеть
 
може ви ще і м'яса не їсте і цноту зберегли?

Ні, не їсу я м'яса принципово. Я тільки випить іноді люблю, бо ми народ широкий і гостинний і випити ми можем дохуя, намного більше інших інородців, жидів та басурман.
 
Девочки, кто делал пластику груди-увеличение? Доктор предлагает 3 вида имплантов Алерган(2400), Политех(3200) и Мотива(4700). Склоняет на выбор 3го. но не всегда же чем больше цена означает лучшее. Каминский, например, в большинстве случаев ставит Алерган, и в очень редких Мотива.
какие вы ставили?какие были осложнения и были ли они вообще?
Я ставила в Москве Алерган, в Украине что-то не рискнула. Почитайте еще этот ресурс ***** и проконсультируйтесь с пластическими хирургами в режиме "онлайн", вам подскажут как лучше. Нежели здесь только умничают и отговаривают
 
Останнє редагування модератором:
Назад
Зверху Знизу