Патрульная полиция

Бггг
Приключения блогера-активиста с гусем в полтаве:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Активисты/блогеры в принципе бывают не ебанутыми?
 
Зачем, зачем...
Пиздел видеть дохуя и не по делу, повезли познакомить лицо с казенным домом...
Вот я и говорю
меня бесит когда полицаи шо хотят то и творят, за бюджетные ресурсы.
На эмоциях страну не построишь, закон один для всех, пиздел-молчал, бухой-трезвый, чиновник-работяга.
 
Наступного пленарного тижня ВР розгляне в другому читанні законопроект 2695 "Про розширення прав поліції за рахунок позбавлення прав водіїв"

...минулого року петиція про неприпустимість такого закону набрала необхідну для розгляду кількість за кілька днів.
Але Потужний заступник Потужного міністра переконаний, що цей закон буде во благо.

Та уже было такое в начале 2000-х, я тогда еще студентом был, потом отменили. Изымали при любом нарушении, для повышения оплачиваемости штрафов.

Меня "тормознули" и давай качать, а потом - мы у Вас права изымем, пожалуста, говорю, только их неделю назад изъяли, и справку им в зубы руки. Матюкнулись и отпустили:D:D

Хотя тут, видимо, ЗАПРЕТ на управление автомобилем.
 
Наскільки я розумію текст законопроекту, йдеться про узаконену зупинку без причини, обов'язковий вихід водія з машини , передачу документів працівнику поліції та інших ништяки для реформованих гаїшників.
вважаю ти маєш рацію (для початку, з тими кто спілкується зі мною українською мовою буду намагатися писати відповідь українською мовою,вибачайте за помилки чи азарівщину)
 
и чем это закончилось? Странное видио
 
Мнение полиции по поводу правил и разметки на парковках

 
У Харкові злочинці торгували фейковими медичними довідками для водіїв
У Харкові затримали зловмисників, які видавали за грошову винагороду підроблені довідки щодо придатності осіб до керування транспортним засобом без проходження медичного огляду.
За даними поліції, організатором була 69-річна жінка, яка, користуючись корупційними зв’язками у закладах охорони здоров’я, отримала персональні дані медичних працівників: прізвища, ім’я та по-батькові лікарів, молодшого медичного персоналу, дані про закінчення ними навчальних закладів, серії та номери дипломів.
Усі ці дані вона внесла до службової документації, яку подала для отримання ліцензії на лікарську практику.
Для уникнення підозр з боку громадян щодо недостовірності довідок, зловмисники виготовили декілька підроблених кліше, якими завіряли медичні довідки.
dae86059cb1157e976.jpg

Злочинне угруповання підроблені довідки виготовляло для медичних закладів, автошкіл, автопарків Харкова.
За попередніми оцінками правоохоронців, група виготовила декілька сотень підроблених довідок.
Під час обшуків вилучили готові до видання медичні довідки, незаповнені бланки, печатки та штампи медичних установ, записи чорної бухгалтерії, а також валюту у сумі 140, 7 тис. грн, $26,9 тис. та €9,6 тис.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

наверное те кто выдает эти справки пожаловались, мол взяток меньше стало приходить, что-то тут не чисто) конкуренция :D
 
наверное те кто выдает эти справки пожаловались, мол взяток меньше стало приходить, что-то тут не чисто) конкуренция :D

Мед справки покупают, без бегунка машину переоформить можно только через пару недель, что толкает людей обращаться к решалам, установка ГБО через левые конторы за больные деньги, а в главном ищут кто бы поменьше денег взял за сдачу экзамена на права. Вот так и живём :клас:.
 
Мед справки покупают, без бегунка машину переоформить можно только через пару недель, что толкает людей обращаться к решалам, установка ГБО через левые конторы за больные деньги, а в главном ищут кто бы поменьше денег взял за сдачу экзамена на права. Вот так и живём :клас:.

так и есть, эта хуйня в генах походу...
 
Re: Патрульная полиция

"Лежачий" полицейский в Полтаве

8b6b29e6a0271421c4688.jpg
 
Re: Патрульная полиция

Какая то херня в городе

На всех выездах утром и вечером патрули и сужение конусами до одной полосы
 
Re: Патрульная полиция

Так учения ж на этой неделе.

Это они учатся блокировать полосы, чтобы таким образом задержать продвижение вражеских БТР, которые застрянут в пробках и не успеют выполнить боевую задачу? :D.
 
Назад
Зверху Знизу