Парламентские выборы 2019. Избирательный округ 171

Статус: Offline
Реєстрація: 16.10.2008
Повідом.: 7603
Парламентские выборы 2019. Избирательный округ 171

Посмотрел кандидатов... Ужс. За кого голосовать?
Соседи - высказывайте ваше мнение о кандидатах.

Из того что заметил:

Лесик - у меня аллергия на всякую "мураевщину/геповщину". Выглядит непрезентабельно, партийная риторика мне не нравится.

От Слуги народа кандидатка - не комментирую. Условнознакомы)

От Порошенко - какой-то спортсмен ПТУшник...

От Свободы безработная барышня.

От Саакашвили паренек - начальник какого-то банка.

Забавна, мимикрия под СН: есть кандидат от какого-то БФ Слуга Народа.

Есть несколько кандидатов, которые вообще не живут в Харькове. Особо доставил кандидат, который проживает в г. Донецк..

Список кандидатов
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Кто может дать конкретику по кандидатам - пишите. Помогите определиться. Только не надо дублировать агитки. Что не лежит на поверхности?
И по-меньше Лесика. Он не "новое лицо".
 
Не є виборцем у цьому окрузі, але на мою думку розгорнеться боротьба між реальними 2 кандидатами це Лесик і від Слуги Народу Кінзбурська Вікторія Олександрівна, мені здається краще Вікторія, ніж цей ватан Лесик
 
мені здається краще Вікторія, ніж цей ватан Лесик
чем лучше? желательно не отвечать "Чем Лесик".

Есть "проблема" у кандидатов, которые в настоящий момент госслужащие. Их декларации можно проанализировать в динамике. Для некоторых выплывают подозрительные контраргументы. Этим занимаются журналисты, но бигусам всех мажоритарщиков не проверить.
 

возможно, но это будет плюс Лесику. Он по району листовки расклеил, на прошлой неделе во дворах видел аниматоры с детьми играют, камеры это счастье снимает, а бабушки его листовки раздают... Лесика знают все, а остальные кто? Никто...:незнаю:
 
чем лучше? желательно не отвечать "Чем Лесик".

Есть "проблема" у кандидатов, которые в настоящий момент госслужащие. Их декларации можно проанализировать в динамике. Для некоторых выплывают подозрительные контраргументы. Этим занимаются журналисты, но бигусам всех мажоритарщиков не проверить.

ВСЕМ ЛУЧШЕ

Кернес: Лесик оставил жену и детей без средств к существованию

Цитата Лесика з приводу церкві й Томоса "То, что делает лично наш гарант, вмешиваясь в религиозную жизнь украинцев – это последнее, что он мог сделать."

А також:
"Лидера харьковского представительства движения «Украинский выбор — право народа» Андрея Лесика подозревают в сопротивлении сотрудникам СБУ и причинении им лёгких телесных повреждений — синяков. "

Лесик: "я утверждаю, что на Донбассе нет российских войск" 03.11.18


НУ ЯК ВАМ ЛЕСИК ??????? Навіть Зебіли сподіваюсь проголосують за Кінзбурську (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
) щоб цей ватний п*дар Лесик не пройшов
 
Ну и на конец повествования

В 2016 Лесика задержали в Луганской области.

Ему объявлено подозрение по ч.2 ст.110 УК Украины (посягательство на территориальную целостность и неприкосновенность Украины лицом, которое является представителем власти).

По предварительным данным предварительного расследования, проводимого следователями Службы безопасности Украины, будучи депутатом, Лесик призывал к изменению границ территории государства.

В частности, в публичных выступлениях он призывал блокировать транспортные развязки, чтоб не давать передвигаться по городу военным и полиции, провести незаконный референдум, не подчиняться законной государственной власти.

Как сообщалось, 17 мая 2016 года Харьковский городской совет досрочно прекратил полномочия депутата Андрея Лесика, избранного по спискам партии "Відродження". За такое решение проголосовали 63 человека, 1 – "против".

Не підтримую партію Слуга Народу, але у даному випадку на окрузі 171 якби мешкав голосував би за Вікторію Кінзбурську
 
Никто ничего не говорит. Попробую изредка что-то гуглить.
Золотарьов Володимир Володимирович

*народився 30 сiчня 1982*року в місті Харкові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор із зовнішньоекономічних зв’язків, ПАТ "ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ", безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК".

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Декларация как декларация.
Недвига, машина (у жены), часы зенит... 10и летние.
Масса патентов, причем есть и свежие.
Забавно, как при миллионном доходе он ежегодно показывает копеечную помощь на лечение. Это, наверное, ему капает по совместительству.
Лицо на бигборде на Дворце спорта лицезреем давно.
Если бы не оппоблок - можно было бы подумать, что порядочный человек))
Может(100%) кто-то о нем знает больше - пишите.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Володимир Золотарьов – син власника і генерального директора заводу «Південкабель» Володимира Золотарьова. Молода людина зараз депутат в Харківській облраді і за сумісництвом займає одну з керівних посад на батьківському підприємстві. Нічим не відомий – ні поганим, ні хорошим. А симпатії виборців викликає прізвище гендиректора «Південкабелю» - підприємство знаходиться в Немишлянському районі.

До слова, «Південкабель» у 2017 році опинявся в центрі скандалу – виявилося, що підприємство постачало продукцію бойовикам «ДНР». Документи, що підтверджують це, силовики знайшли під час обшуку в кооперативі «Практик» в Костянтинівці Донецької області.

В результаті суд встановив, що від імені ВАТ «Завод Південкабель» безпосередньо або через підконтрольні структури поставляли товари для телекомунікації через Росію в окуповані райони Донецької області. Щоб допомогти так званому «міністерству зв'язку ДНР» - аби ті могли створити мережі зв'язку. Розраховувалися з харківським підприємством через «Центр міжнародних розрахунків» (ЦМР Банк, Москва) – монополістом у сфері платежів між бізнесом Росії і так званими «ЛНР / ДНР
 
Бабаєв Сергій Сергійович

народився 9 серпня 1975*року в cелі Хотомля Вовчанського району Харківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта професійно-технічна, президент правління, ГО "Спортивний клуб "АТО-М", безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Європейська Солідарність".

Декларации не нашел...
 
Кінзбурська Вікторія Олександрівна

народилася 23 жовтня 1980*року в місті Харкові, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, завідувач сектору, департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області, безпартійнa, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".


Деклараций, как у госслужащей, много. Можно увидеть динамику.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Выплыло журналистское мнение:

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Про Вікторію Кізбургську відомо набагато менше: людина не особливо публічна, так і місце роботи не сильно налаштовувало на спілкування з пресою – одна з керівників обласного ДАБІ. Кандидат балотується від трендової сьогодні сили «Слуга народу», але вся сіль у тому, що де-факто ДАБІ завжди був дуже дружньою структурою до харківського градоначальника. Голова «Харківського антикорупційного центру» Дмитро Булах і зовсім запевняє, що ДАБІ «за фактом, підпорядковується і підпорядковувалася Кернесу». На близькість кандидатки до мера вказує те, що Кінзбургська – колишня співробітниця Харківської міськради (до 2017-го року), і те, що її сьогодні оточують колишній співробітник міськради Дмитро Лаптій і помічник віце-мера Андрія Руденко Віталій Саламаха.
 
... Лесика знают все, а остальные кто? ....
Полагаю,что далеко не все осведомлены,что он махровый сепар,мудило и ***** всех мастей. Твоя задача уведомить об этом печальном факте всех своих знакомых-потенциальных избирателей.
 
Посмотрел кандидатов... Ужс. За кого голосовать?
Соседи - высказывайте ваше мнение о кандидатах.

Из того что заметил:

Лесик - у меня аллергия на всякую "мураевщину/геповщину". Выглядит непрезентабельно, партийная риторика мне не нравится.

От Слуги народа кандидатка - не комментирую. Условнознакомы)

От Порошенко - какой-то спортсмен ПТУшник...

От Свободы безработная барышня.

От Саакашвили паренек - начальник какого-то банка.

Забавна, мимикрия под СН: есть кандидат от какого-то БФ Слуга Народа.

Есть несколько кандидатов, которые вообще не живут в Харькове. Особо доставил кандидат, который проживает в г. Донецк..

Список кандидатов
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Кто может дать конкретику по кандидатам - пишите. Помогите определиться. Только не надо дублировать агитки. Что не лежит на поверхности?
И по-меньше Лесика. Он не "новое лицо".

А почему кандидаты в ВР только от буржуазных партий, от класса буржуазии.
Где кандидаты от рабочего класса Украины?
Пора уже создавать Украинскую Социал-Демократическую Рабочую партию и от неё выдвигать кандидатов в ВР.:клас::клас:
 
Кінбурзька - це ГАСК. А ГАСК - це Гепа. Висновки далі можете робити самі.
Гепа вдало розклав яйця. Одні в кошик Золотарьова, інші в Кінбурзьку.
Лесик - то сепарське хуйло. Принаймні, грає роль. Позаяк, пам'ятаю, ще до 2014 коли із ним перетинався, то у його авто завжди був прапор України

А сам буду голосувати за Андрєєва з РНС. Знаю його. Знаю з хорошого боку
 
А сам буду голосувати за Андрєєва з РНС. Знаю його. Знаю з хорошого боку

Это единственное правильное решение из всех предложенных.
А аргументы? кроме того что он двигает от партии Саакашвили?

народився 21 листопада 1992 року в місті Харкові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник відділення, ТОВ "ФК Магнат", безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі".

Как личность - для гугла не существует. Контора ТОВ "ФК Магнат" - что это такое - обменка? Он начальник обменки. Офигеть резюме. Я понимаю, что личное знакомство может быть для вас решающим аргументом, но я его не знаю... ни с какой стороны.
 
А аргументы? кроме того что он двигает от партии Саакашвили?



Как личность - для гугла не существует. Контора ТОВ "ФК Магнат" - что это такое - обменка? Он начальник обменки. Офигеть резюме. Я понимаю, что личное знакомство может быть для вас решающим аргументом, но я его не знаю... ни с какой стороны.
чувак ідейний, в патріотичному русі вже з десяток років
перетинався із ним на всіх майданах:клас:
 
Как личность - для гугла не существует. Контора ТОВ "ФК Магнат" - что это такое - обменка? Он начальник обменки. Офигеть резюме. Я понимаю, что личное знакомство может быть для вас решающим аргументом, но я его не знаю... ни с какой стороны.

його фб https://www.facebook.com/oleksii.andrieiev
 
Назад
Зверху Знизу