Осознані Сновидіння

Приходив до мене сьогодні дух

Я був явним об"єктом агресії

прийшов Дух і почав мене душити.

)Я зрадів шо цей кошмар закінчився

цей Дружок до мене став навідуватися відразу після того як я дізнався про таке явище як О.С.
Я тебе об этом уже писал, дальше ещё круче будет. Ну ты же у нас молодец, всё под когтролем держишь
 
Тут два варианта - либо это "страж порога", то есть попросту сила, которая вам не дает этим заниматься ради вашего же собственного блага.
Либо - какой-то паразит, который живет рядом с вами и над вами просто издевается.
в паразита не вірю,над стражем порога ше готовий порозмислити. Тільки чогоби це якась сила не давала мені займатися тим шо мені подобаєтся ?Я вже писав шо О.С це для мене хоббі,забавка в більшій степені ну і духовний саморозвиток.

Я тебе об этом уже писал, дальше ещё круче будет. Ну ты же у нас молодец, всё под когтролем держишь
ладно я вже не такий крутелик як раніше,особливо після нашої останньої зустрічі з Ним.Краще порадь шо робити в такій ситуаії ?
 
відповідаю без підйобок,я майже не тримаю в собі негативу.Ні на всіх обідчиків які колись мене образили,ні на дівчину яка мене кинула і насрала в душу,ні навійну в Україні,ні на Хуйло яке її разв"язав.В мені мало негативу в порівнняні з тим скільки було ше пару років назад,коли всі кругом мудаки а я жертва обставин.Звичайно я не святий,але з негативом в мене великих проблем немає.Це 100 % не те шо мені потрібно.Я рідко злюся і впадаю в депресняки.
 
в паразита не вірю,над стражем порога ше готовий порозмислити. Тільки чогоби це якась сила не давала мені займатися тим шо мені подобаєтся ?Я вже писав шо О.С це для мене хоббі,забавка в більшій степені ну і духовний саморозвиток.

відповідаю без підйобок,я майже не тримаю в собі негативу.Ні на всіх обідчиків які колись мене образили,ні на дівчину яка мене кинула і насрала в душу,ні навійну в Україні,ні на Хуйло яке її разв"язав.В мені мало негативу в порівнняні з тим скільки було ше пару років назад,коли всі кругом мудаки а я жертва обставин.Звичайно я не святий,але з негативом в мене великих проблем немає.Це 100 % не те шо мені потрібно.Я рідко злюся і впадаю в депресняки.

ладно я вже не такий крутелик як раніше,особливо після нашої останньої зустрічі з Ним.Краще порадь шо робити в такій ситуаії ?
:рл:
Идиот.
 
відповідаю без підйобок,я майже не тримаю в собі негативу.Ні на всіх обідчиків які колись мене образили,ні на дівчину яка мене кинула і насрала в душу,ні навійну в Україні,ні на Хуйло яке її разв"язав.В мені мало негативу в порівнняні з тим скільки було ше пару років назад,коли всі кругом мудаки а я жертва обставин.Звичайно я не святий,але з негативом в мене великих проблем немає.Це 100 % не те шо мені потрібно.Я рідко злюся і впадаю в депресняки.
Мудак ты! Тебя давит нечисть и тебе надо от неё избавиться, возможно ты своим образом жизни привлёк её к себе, возможно на тебя навели порчу (всё это по модному и называют негативом), я тебе писал в лучшем случае с головой проблемы усилятся (это уже заметно), а в дальнейшем возможны варианты, во сне сердце во время их посещения не выдержит, сонный паралич, может и явью стать, начнёт здоровье хереть, короче они по любому будут тянуть тебя с этой жизни.
 
Вчера загадала сноведение - о том, будут ли какие то подсказки на будущее? Приснился крутой фотоаппарат, я его купила даром почти. в чехле, в коробке. и смотрю в обьектив. там все такое яркое. и все восхищаются. мол вау. выгодно взяла
Що це може означаты?
 
В общей сложности перечислили четыре возможных проблемы, которые не дают человеку заниматься ОС.

Гаврило,
так какую будете решать и как?
 
Вчера загадала сноведение - о том, будут ли какие то подсказки на будущее? Приснился крутой фотоаппарат, я его купила даром почти. в чехле, в коробке. и смотрю в обьектив. там все такое яркое. и все восхищаются. мол вау. выгодно взяла
Що це може означаты?
Скорее всего - положительный ответ на ваш вопрос, т.е. подсказки будут.
 
В общей сложности перечислили четыре возможных проблемы, которые не дают человеку заниматься ОС.

Гаврило,
так какую будете решать и как?
якшо ідется про проблеми які я оописав вище то перед собою я бачу лише дві:
1.нехватка осознаності(в мене це зазвичай секунди)
2.страх
---------------
як їх вирішувати я реально незнаю,тому і звернувся за порадами на цей форум,але бачу шо тут лише псевдоексперти від яких толку як з козла молока.
 
якшо ідется про проблеми які я оописав вище то перед собою я бачу лише дві:
1.нехватка осознаності(в мене це зазвичай секунди)
2.страх
---------------
як їх вирішувати я реально незнаю,тому і звернувся за порадами на цей форум,але бачу шо тут лише псевдоексперти від яких толку як з козла молока.
Если так, то:
1. Нехватка осознанки - нехватка концентрации - нехватка силы. Ищите источник сил.
2. Чего, собственно, боитесь? Страх - это человеческое. То, что Вы пытаетесь сделать, это выйти из тела. А человеческие страхи тяните за собой. Делайте выводы.
 
як їх вирішувати я реально незнаю,тому і звернувся за порадами на цей форум,але бачу шо тут лише псевдоексперти від яких толку як з козла молока.
Не вали с больной головы на здоровую. Ты выскочка, который решил, что он умнее всех вокруг, а на деле ты просто все советы отвергаешь на том лишь основании, что считаешь свои суждения уникальными. Это не так. Ты высоко задрал нос, но скоро наступишь на такое дерьмо, что не отмоешься.
 
Не вали с больной головы на здоровую. Ты выскочка, который решил, что он умнее всех вокруг, а на деле ты просто все советы отвергаешь на том лишь основании, что считаешь свои суждения уникальными. Это не так. Ты высоко задрал нос, но скоро наступишь на такое дерьмо, что не отмоешься.
дорогий друже ти не правий :) я по Карлітосу всіма силами стараюся зменшити своє ЧСВ і власні судження не вважаю якимись винятковими.Просто ваші поради якісь дивні.Мені здаєтся шо ти і Zashita знаєте про Сновидіння(яке я приктикую майже 5 років) ше менше чим я, а я незнаю майже взагалі нічого :) крім того шо О.С. в мене бувають дуже рідко і тривають секунди,і шо час від часу до мене навідуєтся якась Сила яку я не можу перемогти.Якшо би ви мали зелене поняття,то самі рано чи пізно зіткнутися би з цими проблемами які би якимось чином могли розвязати. І ваш досвід був би для мене дуже цінним,а ви мені радите хату обставити образами і йти знімати негатив )))
 
Если так, то:
1. Нехватка осознанки - нехватка концентрации - нехватка силы. Ищите источник сил.
це 100 % моя лічна сила дуже мала.Які джерела сил можете порадити новачку початківцю?
2. Чего, собственно, боитесь? Страх - это человеческое. То, что Вы пытаетесь сделать, это выйти из тела. А человеческие страхи тяните за собой. Делайте выводы.
мені здаєтся шо небоятися в цій справі просто неможливо.



Карлос Кастанеда це Титан в області езотерики з мільйонами послідовників у всьому світі,а всі остальні автори біля нього навіть близько не стоять.Так шо твоя реакція трохи дивна.
 
Останнє редагування:
дорогий Ihtis ти мене вже 2 раза образив,але я тобі прощаю любий друже, просто це говорить про твій духовний рівень який залишає бажати кращого :) подумай над цим
 
я не ясновидящий,краще ти поділися своїм досвідом Осознаних Сновидінь,якшо такий є звичайно ))))
 
Назад
Зверху Знизу