Омбудсмен Денісова - Азаров-2!

Правильно
"действие всё, а слова пусты..."
Как правило они же под другими никами кричат, что "шоколадник ворует", а то что Президент отдал своих денег несколько сотен миллионов, эти агитаторы скромно умалчивают.
 
Бо ніхто не може нав'язати їй думку, з якою вона сама не погоджується.
То е так.
Нихто не може.
Але й сам факт спроби сприймаеться, як вчинок дуже огидний, смердюче-мишебратьский.
 
Про який факт спроби ви кажете?
Та про вси оти тупорыли темы, починаючи вид брЕда про медицину та закинчуючи тявканням на владу.
Я достатьно "доходчиво" видповив, звисно не обмежуючи себе вказивкою лише на оцю вашу?
 
Та про вси оти тупорыли темы, починаючи вид брЕда про медицину та закинчуючи тявканням на владу.
Я достатьно "доходчиво" видповив, звисно не обмежуючи себе вказивкою лише на оцю вашу?

Ні, ви відповіли не чітко. Що вас так бентежить? Що люди на форумах створюють теми про всиляких телепнів ? Чи те, що ті телепні у владі?
 
І всеж таки це певна повага до країни і іі народу.

Нас рать на такую повагу. Я могу трындеть на русском, можу по польски та й украинською, немного знаю английского и немецкого.

До 2003 жуля трындела на русском либо диком суржике точно так же, как некоторые молодые ебланы в телевизоре сейчас.
 
Що вас так бентежить? Що люди на форумах створюють теми про всиляких телепнів ? Чи те, що ті телепні у владі?
Бентежить щось тих, хто створюе подибни темы на форумах, спочдиваючысь збудувати в мизках пересичного громадянина стереотип алогичного и необгрунтованного зайвохромосомного мыслення.
 
Бентежить щось тих, хто створюе подибни темы на форумах, спочдиваючысь збудувати в мизках пересичного громадянина стереотип алогичного и необгрунтованного зайвохромосомного мыслення.

Так хто ці люди? Ви б могли казати більш конкретно? Хто і що будує у вашому мозку? І чому ви жалітесь на це саме у моїй темі? Я можу вам чимось допомогти?
 
Так хто ці люди? Ви б могли казати більш конкретно?

Бильш "конкретно" можно сказати, це не питання, зовсим, буде достатьньо й одного слова, але я важаю себе вихованою людиною, тому не буду зараз тут його вживати.
Хто і що будує у вашому мозку? І чому ви жалітесь на це саме у моїй темі?
Ви бажаете нав"язати стереотип зашоренного зайвохромосомного мислення, видносно росийськомовных украйинцив, а я вам кажу шо це огидно.
Висловлюючись мовою ваших братив "фу... бля... нах"
Я можу вам чимось допомогти?
Ви можете зробити цей свит кращим, не висловлюючы несвойи брудни думкы у громадськых мисцях.
 
Я є російськомовна украінка і вважаю , що будь яка людина з більш-менш достатнім рівнем інтелекту може спромогтися грамотно розмовляти державною мовою ,перебуваючи на державній посаді і виконуючи державні обов'язки. То є її перший обов'язок і норма закону, яку вона повинна виконувати. Це мое переконання, вибудоване життям і моїм досвідом. Я достатньо "доходчиво" пояснила свою позицію?
І я дійсно хотіла би щоб громадяни моєї країни більш ретельно ставилися до своїх обов'язків. Оце і всі думки, які я хочу "нав'язати' тим, хто читає мою тему.
Про яких там братів ви говорите я не зрозуміла. З 14-го року в мене братів немає.
 
То є її перший обов'язок і норма закону, яку вона повинна виконувати. Це мое переконання, вибудоване життям і моїм досвідом. Я достатньо "доходчиво" пояснила свою позицію?
По перше. Йийи "перший обовьязок" встановлюються посадовою инструкциею, згидно обиймаемойи посади, а не вашою бурхливою уявою, чи бажаннями тих, хто пише "темники и методички" видностно агитаторськойи роботи, спрямованнойи на пидрыв довири до представныкив влади, шляхом надання необгрунтованнойи негативнойи оцинкы йих дияльности, на основи манипулювання другорядними й слабо скорелльованими, з основною метою праци таких посадовцив, чинныками.

Я є російськомовна украінка і вважаю
По друге.
Не треба "вважати", говорите по русски, не занимайтесь показухой.

І я дійсно хотіла би щоб громадяни моєї країни більш ретельно ставилися до своїх обов'язків.
Платите налоги, уважайте Закон, не играйте на руку врагу, поступайте по совести.
А показуха не нужна.
 
Я є російськомовна украінка і вважаю , що будь яка людина з більш-менш достатнім рівнем інтелекту може спромогтися грамотно розмовляти державною мовою ,перебуваючи на державній посаді і виконуючи державні обов'язки. То є її перший обов'язок і норма закону, яку вона повинна виконувати. Це мое переконання, вибудоване життям і моїм досвідом. Я достатньо "доходчиво" пояснила свою позицію?
І я дійсно хотіла би щоб громадяни моєї країни більш ретельно ставилися до своїх обов'язків. Оце і всі думки, які я хочу "нав'язати' тим, хто читає мою тему.
Про яких там братів ви говорите я не зрозуміла. З 14-го року в мене братів немає.

Подпись отредактируйте, а то палитесь. Выступаете по сути дох уя, а на мелочи забили.
 
Опа-на , а судьи кто ?
 
Чому люди, перебуваючи на таких важливих посадах, не вважають за потрібне навчитись пристойно розмовляти українською?
Ну що з того, що вона кримчанка? Кримські татари розмовляють краще за неї, Саакашвілі з його непереборним грузинським акцентом виглядає пристойніше. Чому вона так ламає язика?:рл: Вона заговорила украінською вперше? Може вся біда таки у міфічній "русскоязычной челюсти"? Чи може просто у недбалому ставленні до своїх обов'язків? Ну як можна випертись перед усім світом з такою вимовою? :незнаю:



Можеть то, что она не владеет Украинским нехорошо, но то что она настоящий боец это точно.
В принципе же она чиновница, на эту должность не выбирают, но в сравнении с многими Украинскими говорунами она конечно выигрывает.
 
А с каких она "крымчанка"?
Гугл говорит противоположное.
А именно что она типичная лишнехромосомная из Архангельска, где и провела молодость.
В зрелые годы(30 лет) закончила Ленинградский универ, одновременно работая в росийском суде.Потом Крым, обком комсомола.
Позже уже в незалежной уголовное дело по хищениям в казначействе, естественно закрытое.
Семейный бизнес в Крыму.
Вообщем она самое то, что должно защищать интересы украинцев в рашке.

А так типичный представитель колаборантов во власти.
 
Можеть то, что она не владеет Украинским нехорошо, но то что она настоящий боец это точно.
В принципе же она чиновница, на эту должность не выбирают, но в сравнении с многими Украинскими говорунами она конечно выигрывает.

Я много раз здесь на форуме выступала против тех, кто смеялся над ошибками тех, кто пытался говорить на украинском и допускал по неопытности ошибки. Когда человек учится , ошибки неизбежны. и это не проблема, если человек убежден, что учиться необходимо.
Но меня удивил сам стиль ошибок Денисовой. Такое впечатление, что она просто все время, пока жила здесь, игнорировала сам факт, что нужно вообще пытаться научиться. Поэтому я в своем посте и задала вопрос. Почему ?
О ее деятельности как омбудсмена ничего сказать не могу, не анализировала.
 
Але на повагу до неї треба відмітити те, що вона жодного разу не перейшла на російську , хто б до неі не звертався російською. Це дивно для людини, в якої російська рідна. Якась в неї вперта відданість украінській. Може й заради піару, але дуже послідовна позиція.

а когда была встреча с хуйлом? на чистом русском говорила
 
Назад
Зверху Знизу