Олег Тягнибок відвідає Харків

Да, очень хочется. Вместе с Харьковом. А так, я из Харькова.
 
Эх, есть на Украине города, способные достойно встретить Тягныбока. Не посрамит ли Харьков свою честь?

[RUTUBE]2763083[/RUTUBE]
 
Эх, есть на Украине города, способные достойно встретить Тягныбока. Не посрамит ли Харьков свою честь?

[RUTUBE]2763083[/RUTUBE]
Тю, так там ясно видно як севас-ців міліція гамселить. Але від росіян інших коментарів і не почули б.
 
Меня так забавляют дописувачі советского разлива которые обвиняют тягнибока в том что он "фашист" и "жид". шаблон не рвёт, не?
 
Обов'язково треба відвідати цю сустріч
 
:іржач: Смешной ролик. Особенно про "кровь за Россию" улыбнуло. Сами кидали камни - своим же голову разбили. И все во имя соседнего государства. А неизвестные ребята в масках отработали четко свою задачу и под прикрытием милиции спокойно эвакуировались. Манипулирование толпой - это таки целая технология.
А в новинах кажуть що вони ще і яйця кидають. Може на них впав важкий тупий предмет? :іржач:
 
Усім бажаючим відвідати цей шабаш раджу ретельно вивчити,як ваші ім'я будуть по-українські...:D
 
Никак не пойму, почему все так боятся синагогу. :)

Так это ты у своего идола бандеры поинтересуйся, чем ему так не нравились евреи?? :rolleyes:
У нас и синагога стоит, и евреев никто не обижает, а вот ваш степан, подручный адольфа........ Забыл уже?
 
дайте зелёнки и яиц.
нефиг этой мрази у нас быть!
 
А неизвестные ребята в масках отработали четко свою задачу и под прикрытием милиции спокойно эвакуировались. Манипулирование толпой - это таки целая технология.


:D Это тоже, что и "разгром" российских войск грузинами в 2008 году...
:іржач::іржач: Вот уж эти свидомые....
 
Харків вітає Лідера Нації!!! "Свобода" прийде-порядок наведе!!!
 
Харків вітає Лідера Нації!!! "Свобода" прийде-порядок наведе!!!

Ти можеш навести якісь відеозвернення, спічі, просто розомови з людьми Тягнибока або його найближчих соратників, де він говорить не тільки про національну самоідентифікацію та байки про велику культуру українців, але і про економіку, стан свободи слова, рівень правозахищенності, зовнішню політику тощо?
 
Зайди на сайт "Свободи" - там багато медіа-матеріалів.

Я там був, але здебільшого там пісні про культуру, замало конкретики по суттєвим питанням. Тому я вважаю Тягнибока базікалом і бовдурем, що просто відпрацьовує ультра-національний електорат.
 
Я там був, але здебільшого там пісні про культуру, замало конкретики по суттєвим питанням. Тому я вважаю Тягнибока базікалом і бовдурем, що просто відпрацьовує ультра-національний електорат.
Конкретика є, але не всі її сприймають і тоді дійсно щось там бачать про "пісні".
 
Ну, тоді ти наведи щось суттєве з його промов, як більш володіючого цим матеріалом.
Звідки я знаю що для тебе суттєве? Він націоналіст, і його рішення завжди пов'язані із нацією. Я наведу а ти скажеш що "це не суттєве, не реальне а простий націоналізм". Я знаю що матеріали за зазначеним тобою критерієм є, навіть свій проект Конституції там є. Якщо людина цього там не знайшла то не вважає написане суттєвим, а переконувати у зворотньому вже буде неблагородна справа.
 
Назад
Зверху Знизу