Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Обсуждения событий в Украине

Американский журнал Time поместил на обложку своего нового номера изображение, на котором лица Дональда Трампа и Владимира путина совмещены воедино. Автор обложки – Нэнси Бурсон – заявила, что вдохновилась переговорами президентов США и России в Хельсинки. Художник назвала целью своей работы показать сходство лидеров двух стран.

acjj1a.webp
 
:рл: Это как? Райисполком к королевне домой ходить будет?

Червонозаводський районний суд м. Харкова обрав запобіжний захід голові Новобаварського району міста Тетяні Цибульник у вигляді цілодобового домашнього арешту. Однак суд відмовив прокуратурі у задоволенні клопотання щодо відсторонення чиновниці від посади.
Про це пише «Харківський антикорупційний центр».
Цибульник, яку звинувачують у декларуванні недостовірної інформації, буде перебувати під домашнім арештом до 21 серпня 2018 року, а також має здати паспорт і документи для виїзду за кордон.
Адвокат Цибульник – Юлія Плетньова (колишній адвокат нардепа Михайла Добкіна та діючий адвокат мера Харкова Геннадія Кернеса – «НГ») назвала кримінальне провадження замовним та політично вмотивованим, а представники прокуратури навмисно хочуть відсторонити від посади Тетяну Цибульник напередодні виборів. Також вона вважає незаконними результати експертизи, через завищення вартості знайдених у Цибульник ювелірних виробів.
Суд задовольнив клопотання прокуратури про домашній арешт чиновниці, але відмовся відсторонити її від посади. Суддя пояснив рішення тим, що відсторонення від посади можливе лише у випадку скоєння тяжкого злочину.
Ще в кінці березня 2018 року в рамках розслідування справи за підозрою в привласненні коштів правоохоронці провели обшуки у Тетяни Цибульник. В результаті були знайдені ювелірні вироби вартістю 600 тис грн., які не були внесені до декларації чиновниці за останні два роки.
 
Размер реальных зарплат в Белоруссии по паритету покупательной способности превысил аналогичный показатель в России, рассчитали эксперты ВШЭ
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.



"Давай сделаем это", - боксер Беллью смело принял вызов Усика - весь мир ожидает новый потрясающий бой
 
Daily Mail
Как группа киллеров из "шпионского агентства путина" провела головокружительно быструю операцию с "Новичком", сбежав затем на рейсе "Аэрофлота" в Россию
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Bild
Агент 00Sex: как россиянка шпионила в Вашингтоне
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Bild
Агент 00Sex: как россиянка шпионила в Вашингтоне
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.

Да всё молча проглотят как тот боинг и "новичёк" оботрутся и дальше будут партнёрами:D:D:D
 
Иван Оберемко
1 ч ·
Ось така яскрава перемога! Молодець Усік, переміг у чесному бою! Росіянина! На його території! Так тримати! І наші співаки найкращі! Поїдуть в Росію та проведуть концерти! Для наших людей! Переможуть російських співаків! В боротьбі за аудиторію! На їх полі! Герої! Ура! І наш, український, капітал так само поїде в Росію! Слава Україні! І в чесному бою переможе російський бізнес! Героям слава! І взагалі всі українці поїдуть в Росію! І будуть там працювати! І переможуть в чесній боротьбі за робоче місце! Звитяга! ***** ***** в голові. Каша *****а. Ну як так?
Первоначально этот бой должен был быть в Эмиратах в мае. Но, некто ******ский функционер с говорящей фамилией Кремлев подсуетился и маемо те що маемо. В принципе, Украина могла бы тоже побороться за проведение этого матча у себя. Финал лиги чемпионов провели, чемпионат Европы по футболу провели, Евровидение 2 раза провели, а тут, как то без интереса. Тем более, Усик до этого все свои матчи суперсерии выигрывал на территории противника Германия и Латвия. Если честно, мне кажется, что ******е очень переоценили своего Гассиева и реально рассчитывали на его победу. Процесс переброски финала суперсерии начался сразу после того, как Гассиев выиграл у Дортикоса в полуфинале в Сочи. Что примечательно, перед матчем с Усиком в Москве засудили французского бойца в пользу ******ина. Этого я и боялся больше всего. Если бы бой был бы равным или с незначительным преимуществом Усика, то победу ему не дали бы.
 
Назад
Зверху Знизу