Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Обсуждения событий в Украине - Part 54

Ой!
В понедельник, 4 января, произошла авария в поселке Черноморское на западе Крыма, сообщает МЧС.
На одной из улиц в поселке произошел прорыв на водоводе. В результате без воды остались около пяти тысяч человек.

Сотрудники коммунальных служб проводят ремонтные работы на месте аварии.

Это камни с неба тоесть из труб:rolleyes::D:D

СБУ вызывает на допросы бойцов "Правого сектора", участвующих в блокаде Крыма - Новости Крыма — ... sobytiya.info/news/16/58978?…
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Весь мир живет нормальной жизнью, открытия совершают. И только у нас больной сосед по боком:(
Вчені інженерного коледжу при Університеті, що в штаті Орегон, знайшли новий спосіб кріоконсервації без утворення кристалів льоду.

Це відкриває більше можливостей для використання наднизьких температур, щоб зберігати живі тканини й органи. Про це повідомляє журнал PLOS One.

«Це стане важливим кроком у збереженні складних біологічних тканин і структур», — зазначив дослідник Адам Хіггінс зі Школи хімічної, біологічної та екологічної інженерії Університету штату Орегон

На сьогодні технологія кріоконсервації являє собою заморозку живих біооб’єктів при низьких температурах з можливістю відновлення їх функцій в подальшому. Медики використовують технологію для зберігання крові, ембріонів, насіння рослин та іншого біологічного матеріалу. Але недолік її в тому, що вода всередині клітин кристалізується і це призводить до руйнування мембранних структур.

Вчені працюють над цією проблемою, використовуючи у своїх експериментах різні кріозахисні речовини на зразок етиленгліколю. Але це не призводить до успіху, оскільки вони токсичні і можуть пошкодити клітини. Вчені припустили, що якщо клітини спочатку обробити низькоконцентрованим, щоб вони набрякли, а потім застосувати більш високу дозу, то процес буде менш токсичним. У результаті виживаність клітин збільшилася з 10 до 80%.
 
Новое в рашаязыке:
Контртуристическая операция, мизулинг, мумитроллинг, мегаватники, сыроцид, хамондировка
 
title.png



В результаті ретельної, кропіткої роботи поліції Донеччини, завдяки зібраним по крупицях доказам у міжнародний розшук за базами Інтерполу оголошено 13 особливо небезпечних злочинців, які вчиняли у зоні АТО тяжкі загальнокримінальні злочини та злочини проти миру та безпеки. Саме ці особи, які підозрюються у вбивствах, катуваннях, викраденнях та пограбуваннях громадян, причетні також до терористичних угруповань.

У 2015 році поліція Донеччини спрямувала зусилля на якісний збір матеріалів для оголошення злочинців у міжнародний розшук. За ініціативою керівництва ГУ НП в Донецькій області був розроблений дієвий механізм внесення підозрюваних до обліків Інтерполу.

Усього з метою оголошення в міжнародний розшук до Генерального секретаріату Інтерполу були направлені 137 матеріалів. З них 27 - щодо фігурантів відразу кількох кримінальних проваджень, у числі яких - злочини проти миру та безпеки.

- Ми працюємо у тісній взаємодії з представниками правоохоронних органів різних країн. У міжнародний розшук вже оголошено 13 особливо небезпечних осіб, які діяли на окупованій території, нам вдалося довести їх причетність до тяжких злочинів, незважаючи на неможливість доступу поліції до цієї зони. Встановлено, що одночасно усі ці зловмисники з кримінальним досвідом входять або входили до лав бойовиків. Тож терористи та їх пособники, які вчиняють тяжкі правопорушення, можуть не сподіватися сховатися за межами України – ми зробили усе, аби вони не залишилися безкарними, - зазначив начальник Головного управління поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін.

На цей час за ініціативою поліції Донецької області у міжнародному розшуку перебувають 85 осіб, розшукуваних з метою затримання та екстрадиції, а також встановлення місцеперебування, та 5 громадян, безвісти зниклих на території закордонних країн.

Крім того, протягом року на Донеччині за базами даних Інтерполу перевірено більше 300 осіб та понад 22,5 тисячі транспортних засобів.



Відділ комунікації ГУ НП

в Донецькій області
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Жена добровольца АТО Ружанского рассказала, что он был избит при задержании
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Опрос: Украинцы недовольны своей жизнью как никогда
Согласно исследованию Gallup, 36% жителей Украины "страдают" - это максимальный показатель среди постсоветских государств. Процветающими себя считают лишь 9% против 21% в 2011 году.
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.

Согласен...
 
У Лики спроси, она меня знает, с палочкой уже хожу, руки трясутся, лысый полностью...:rolleyes: На людей страх навожу.:D:D:D

Я так понимаю шо писаете сидя,с такими руками до льва львовича дотрагиваться страшно:D
 
путин поручил проработать вопрос поставки газа в Геническ по просьбе мэра
РИА Новости Украина:
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.

Куйня какая-то. Вата смакует...на ватофорумах.
 
путин поручил проработать вопрос поставки газа в Геническ по просьбе мэра
РИА Новости Украина:
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.

Куйня какая-то. Вата смакует...

А ***ло ваще знает о существовании этого города:rolleyes: кроме севаса ну ещё и Ялты он наверное и не знает городов:rolleyes:
 


А чё гнать-не гнать? Это они с сепароидами по Даунецку расскекают или я? Куратору, списки всех, кто кормил раненых, подбросили с намёком чтобы съёбывали из города, если что. А Рубану сепары шпалер подарили.


Я не за Рубана говорю.
 
Блин:confused:у меня планшет ***ло пишет с большой буквы:(:confused:
 
Назад
Зверху Знизу