Обсуждения событий в Украине

Статус
Тема закрита
0ejajg.jpg

«УКРАИНА СРАЖАЕТСЯ ЗА ВСЕХ НАС.
ЛИТВА ПОДДЕРЖИВАЕТ УКРАИНУ.
Я поддерживаю Украину.»
 
Новая фишка.

Голова парламенту Андрій Парубій заявив, що у Верховній Раді за підтримки партнерів планують створити офіс просування реформ у різних напрямках.

Про це він повідомив журналістам на Львівщині, передає Слово і Діло

За його словами, зараз йде дискусія з партнерами по експертній допомозі.

Він уточнив, що має бути певна кількість фахівців, які допомагали б у впровадженні, зокрема реформи парламенту та інших реформ, які відбуваються. будуть

За словами спікера, планується, що буде виділено підтримку і через конкурс будуть набирати фахівців.

«Я не можу сказати, що це питання вже вирішене. Зараз з цього приводу ми ведемо дискусії з нашими партнерами, які підтримують український парламент і Україна», – додав Парубій.
Підпишіться на групу «СВІДОК» у Facebook
 
Единственно приемлемый вид ихтамнетов, да и вообще всех россиян

fh7hgg.jpg


С автором статьи
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

решительно не согласен по всем ее слюнтяйским позициям.
Не было сочувствия к русне в ПМР в 1992-1993, а уж российских солдатиков сейчас и подавно не жалко, задержали, допросили и в канаву нахуй. Можно их тупопездным мамашкам в качестве дорогой памяти пару пальцев отослать сыночка, этакий гуманный жест милосердия. По-другому уже никак.
 
Власти рашки заявили, что ребёнок, погибший, провалившись в открытую ливнёвку в Сочи, должен был смотреть себе под ноги.
 
Федосу книгу нашел. Лекарство от всех болячек
cadgh9.jpg
призовые, если до конца прочтет
je5afd.jpg
 

Вкладення

  • cadgh9.jpg
    cadgh9.jpg
    29.2 КБ · Перегляди: 10
Новая фишка.

Голова парламенту Андрій Парубій заявив, що у Верховній Раді за підтримки партнерів планують створити офіс просування реформ у різних напрямках.

Про це він повідомив журналістам на Львівщині, передає Слово і Діло

За його словами, зараз йде дискусія з партнерами по експертній допомозі.

Він уточнив, що має бути певна кількість фахівців, які допомагали б у впровадженні, зокрема реформи парламенту та інших реформ, які відбуваються. будуть

За словами спікера, планується, що буде виділено підтримку і через конкурс будуть набирати фахівців.

«Я не можу сказати, що це питання вже вирішене. Зараз з цього приводу ми ведемо дискусії з нашими партнерами, які підтримують український парламент і Україна», – додав Парубій.
Підпишіться на групу «СВІДОК» у Facebook
[emoji23]

И кто щас підтримує парламент.

Зараз нареформують мавпи
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу