Обсуждения событий в Украине

Статус
Тема закрита
Диана Макарова

УВАГА - КОНКУРС

Значить так. По результатам моніторінгу інтернету за вчора і сьогодні. (я не моніторила, я сіла лише почитати фейсбук!)
Склади вибухнули, бо:

- поруч Росія, вона запустила безпілотник, безпілотник скинув зажигалку (ну, я не знаю, яку, може, фосфорну, придумайте самі, я версію видав, а ви вже підставляйте)
(фейспалм)

- поруч Росія, вона запустила спецназ, спецназ зайшов на склади, тихенько підклав вибухівку у чотирьох місцях (!) і маємо. Можливо, це навіть були ГРУшники
(докази? А ось газета Красная звезда написала, що під час навчань в Росії знищено склади вибухівки умовного противника, ви що, намьоки не ловите? Читати не вмієте?)
(фейспалм)

- поруч Росія, а в нас поруч Томос, ось-ось, ось же повинні дати, як це, не дадуть? Ви що, не можуть не дати. Тому наші склади підірвано як початок боротьби за помісну церкву.
(фейспалм)

- склади підірвано за програмою утилізації боєприпасів (Бірюков, отже за замовчуванням фейспалм)

- склади підірвано за допомогою китайських ліхтариків, їх системи ПВО не бачать, а вже до китайських ліхтариків прив'язано бікфордова шнура, і маємо. Шо неясно?

фейспалм, ФЕЙСПАЛМ, Ф Е Й С П А Л М !!!!!!!!

давайте знайдені у інтернетах версії, мені вже все одно, я вже не боюсь за свій мозок, коли залізаю до інтернету, бо я зарані вже залізаю в броні і в касці, рівно з того часу, коли заборонили вКонтакт та Однокласніків. Я знала, що вони прийдуть сюди. Ми знали, що вони стануть поруч з нами пліч-о-пліч.
У вас ще немає каски та броніка? А як же ви користуєтесь фейсбуком???

Давайте організуємо конкурс на кращу версію. Конкурс так і назвемо "Однокласнікі в фейсбуці"
Премія - статуетка кращого фейспалму.

Все пісна хуйня! Мені один хлопець що робить на арсеналі розповідав, що серед офіцерів і охорони більша частина сепарів. Вони і за ідею підірвуть. А якщо ще трохи заплатити...
 
Natalia Kapinus@kapinusnatalia

А зрадофилы уже радуются каждому убитому и раненому в ООС нашему бойцу, или пока только радуются диверсиям на военных складах?
 
Ну як порохоботська матриця брехні? Добре працює навіть у зворотньому напрямку? Так ото ж...
добавлю...
Кто поступает гуманнее? хуйловские лизоблюды, подбрасывая наркотики активистам? или шоколядные лизоблюды, расстреливая украинских патриотов-активистов?
 
Українською армією мають керувати військові, які воювали на Донбасі, а не радянські генерали -
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Дякую, друже, за ностальгічні спогади.:) Трохи по іншому сприймаються тексти старих пісень.
 
Ось як виглядають 110 га сонячних батарей біля Панівців Кам'янець-Подільського району

3bgdjc.jpg
 
большие дядьки пилят бабки на зеленом тарифе
 
на эту фотку интересно зимой глянуть
 
Шо туть? Сладкий гавнокомандующий построил и подарил стране солнечную электростанцию? Или с каких хуёв у чоККоблядей истерика тут?

Гутен морген, зрадоёбы!
 
Українською армією мають керувати військові, які воювали на Донбасі, а не радянські генерали -
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Таку думку висловив впливовий аналітик зі США Глен Говард – президент Джеймстаунського фонду.

Однією з головних тем Львівського Безпекового Форуму 2018, який відбудеться 24-26 жовтня, стане аналіз ситуації, яка виникла внаслідок агресивних дій путінської Росії в акваторії Азовського моря. І головним спікером серйозної панельної дискусії про це буде впливовий аналітик зі США Глен Говард – президент Джеймстаунського фонду (англ. – The Jamestown Foundation). Це американська неурядова дослідницька організація, заснована 1984 року, яку засновували для роботи з перебіжчиками з країн соцтабору (головно – з інтелектуалів і дипломатів), для їхньої соціалізації в суспільство Сполучених Штатів. До складу керівної ради Фонду, зокрема, увійшли екс-радник президента США з національної безпеки Збігнєв Бжезінські та екс-керівник ЦРУ Джеймс Вулсі.

:клас:
 
Электростанция продает энергию в сеть по зеленому тарифу, который в 2+ раза больше розничного обычного тарифа.
Нет подарка без найоба в шокоблядной вселенной.

Я знаю, у меня кент работал на ветряных станциях. Падал на жопу, что это ахуенный гуд. Киловатт тогда "Энергорынок" покупал по 4,50 примерно. На вопрос, хотел бы он в быту оплачивать из своего кармана по 4,50, втыкалась задняя.
 
Порошенко о взрывах под Ичней: Не исключаю кадровых выводов, но лишь ими проблему не решить.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Так и скажи, что кумовьёв не сдаём.
 
Депутат славянского горсовета от "Оппоблока" Виктор Винниченко в 2014 году под крики "Слава героям Донбасса!" и "россия (страна-террорист)!" участвовал в похоронах террористов, а теперь выступает в горсовете в форме "Всевеликого Войска Донского", структуры которого принимают участие в войне против Украины.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


jb2gha.jpg

jee3hd.jpg


А СБУ всё сепарско-шикалЯдный хуец посасывает. Всё как в 2014-м... Перемога в какляшке невъебическая!
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу