Обсуждения событий в Украине

Статус
Тема закрита
Ющ тащит за весь всратый минстець, МЗС и прочую подшоколадженную поеботу. Точнее тащил уже тогда когда это не было мэйнстримом.



Видео за март 2017. По крайней мере выложено в марте 17.
 
Когда обещаешь жити по-новому, но что-то идет не так
Скільки грошей з держбюджету витрачається на Адміністрацію Президента, Кабмін і Верховну Раду? Ми провели ревізію і готові з висновками. Дивіться у випуску:
- ДУС не позбавилось жодної резиденції чи підприємства, не потрібного для діяльності Президента;
- Автопарк Кабміну збільшився попри заборону Гройсмана;
- Хто живе в ДУСівських «Конча-Заспі» і «Пуща-Водиці» і чому вам не можна?
- Чорна ікра на золотих злитках: як щороку зростають видатки на уряд, парламент і президентське ДУС.
 
Кому на Джанкорію? :D

f1hege.jpg

ггг.
нахуй, нахуй. туда я больше не ездец. уже рассказывал здесь, как крайний (последний) раз (летом 16-го) на выезде из джанкории меня (и из-за меня автобус с паксами) 2 часа держали. благо, корвалола хапанул флакончик, и всё воспринимал отстранённо.

П.С. а табло, что на фотке, ностальгически таки вспоминаю иногдой.
П.П.С. а в том, чтобы сфоткать табло (или биллбоард) в момент замены информации уже давно нет ничего прикольного (ну, или я старый).
 
опиаты - не те наркотики, которые употребляет социальная группа, к которой принадлежит Зайцева.

Я знал собственника одной ахуеной транспортной компании, так тот курил исключительно "Беломор". Говорил, что привык во флоте. Я понимаю, что гражданка Зайцева не имела чести служить где бы то ни было, но...

Гутен морген!
 
Когда обещаешь жити по-новому, но что-то идет не так



Власть = бизнес. Ближайшие 5-10лет вряд ли что кардинально поменяется. Такие видео чуть остепеняют "бизнесменов"... Не более. Дохренища денег, конечно, в трубу вылетает... Ладно рашка - нефть, газ, но у нас - экономическое чудо.:D
 
Такие видео чуть остепеняют "бизнесменов"... Не более.

Вообще, не остановит. Им все равно! Ну пожужжат пару дней после такого сюжета и забудут.

Доброе утро:)

-----------------------------------------------
Назар Приходько добавил 2 новых фото.
12 ч ·

Побував на судовому засіданні у справі Держзради Януковича, де в якості свідка сьогодні, 7.02.2018 виступав екс-Голова СБУ Валентин Наливайченко.

Сподобалася впевненість, зваженість та ввічливість Наливайченка до всіх учасників засідання. Спокій, суха аргументація, фактаж. Було розставлено дуже багато крапок над "Ї": зокрема дата призначення Наливайченка Головою СБУ. Це - не 22.02.2014, як люблять повторювати порохоботи, кремлеботи та зрадофіли. Це - 24.02.2014, себто він з Аваковим літав до Криму у спробі затримати Януковича НЕ ЯК Голова СБУ, а як Нардеп.

Далі: вкотре було надано докази того, що по-перше, під час активної фази Революції Гідності до Києва приїздив Владіслав Сурков, для того аби провести інструктаж Якімєнко та тим російським найманцям, що перевдягнувшись у однострої "беркуту" - вбивали Небесну Сотню, а по-друге те, що офіцери та генерали ФСБ та ГРУ приїзжали в Україну та відвідували полігони, зокрема в П'ятихатках, ще в грудні-2013, а також в січні та на початку лютого-2014, в кількості 30, 6 та 7 осіб відповідно.

Дуже дратували адвокати! Ватні, агресивні та недалекі. Головуючий суддя втомився відхиляти некоректні та просто тупі запитання, а двічі, мені хотілося підірватися з місця та влупити в пику Сердюку. Перший раз за запитання "А чому при Януковичі був мир, Крим і Донбас, а через таких як Ви - Україна вмилася кров'ю?" а другий - за фразу: "Людей на Майдані вбивали ви. З Консерваторії та готелю "Україна"...

Хотілося реально вбити... Ще один цікавий момент: з вуст одного з адвокатів пролунали обвинувачення сформовані з цитат "першого непрохідного" Анатолія Гриценка. Щось там про те, що Крим сдавав не Янукович, а Турчинов з командою. Дивно, чи не так, що захист диктатора-втікача спирається на цитати "мегадемократичного опозиціонера"?

Ну і наостанок від себе. Повертаючись до Криму встановлено, що ані з Аксьоновим, ані з Константіновим, ані з Чалим - Наливайченко та Аваков не зустрічалися, але ж давно відомо, що Порошенко з Аксьоновим бачився, але яку інформацію він привіз Турчинову, а головне - чи не дезінформацію - невідомо. Але чомусь - Порошенко не є свідком у цій справі. Дивина та й годі...

Проте рано опускати руки, бо ще не свідчив Турчинов, а йому прийдеться найважче, бо окрім того що він був в.о. Президента, він був ще й в.о. Головнокомандувача. І не побоюсь цього слова, від того що скаже Турчинов, від того чи будуть розсекречені ВСІ протоколи РНБО, як на цьому сьогодні наполіг Наливайченко - прямо залежить принаймні політичне життя Петра Порошенка. Все тільки починається.
 
Вообще, не остановит. Им все равно! Ну пожужжат пару дней после такого сюжета и забудут.

Доброе утро:)

-----------------------------------------------
Назар Приходько добавил 2 новых фото.
12 ч ·

Побував на судовому засіданні у справі Держзради Януковича, де в якості свідка сьогодні, 7.02.2018 виступав екс-Голова СБУ Валентин Наливайченко.

Фёдорыч и з/п получает? Гипотетически. Решения суда ж ещё нет...
 
Тут две новости про армию:(
Одну уже постили : "Смена приветствия" + некоторые изменения в уставе.
Вторая: "Міноборони виявило низку недоліків у новій системі нарахування пенсій військовослужбовцям."
Департамент фінансів Міністерства оборони України виявив низку недоліків у новій системі нарахування пенсій військовослужбовцям.

За змінами, які запропонувало Міністерство соцполітики, військові, звільнені у 2015 році, отримуватимуть пенсію на 15% нижче, ніж звільнені в 2014-му з однаковими званнями і вислугою років, пише Ukrainian Military Pages.

Так, командир батальйону, підполковник, звільнений у 2015 році, матиме пенсію 3800 грн. Водночас сержант, командир відділення, звільнений у 2003 році з такою ж вислугою - 7300 грн.

Відповідно до змін, пенсії перерахують не всім 544 тис. військових пенсіонерів. З 1 січня 2018 року зміни торкнуться лише 274 тис. пенсіонерів, а з 1 грудня 2018 року - 140 тис. пенсіонерів.
Водночас у департаменті фінансів Міністерства оборони попередили про зменшення розміру пенсій з кожним місяцем.

Крім того, близько 90 тис. пенсіонерів не отримають підвищення пенсій через відсутність первинних документів. Адже механізм надання додаткових документів не враховує термін їх зберігання. Наслідком цього стане соціальна напруга між звільненими військовослужбовцями і тими, хто проходить службу. Оскільки раніше призначена пенсія не враховує змін в грошовому забезпеченні.

Раніше затверджені військові пенсії щорічно переглядатимуть відповідно до зростання середньої зарплати та індексу споживчих цін. Тому спрогнозувати розмір пенсії буде неможливо. Таким чином, запропонований принцип нарахування підходить для країн, де десятиліттями не було стрибків інфляції.

Існує ризик істотного зниження зацікавленості в подальшому проходженні служби для 25-40 річних військовослужбовців. Оскільки відносно висока майбутня пенсія буде малоймовірною.


Первое изменение многие в армии не поддерживают, я тоже считаю, что "Слава Украине- Героям Слава" - это не личное приветствие при встрече вышестоящего по званию. Это приветствие на общих построениях, масштабных сборах, парадах.
По второму пичалька:( Сейчас массовое увольнение происходит, людей не хватает. Говорю за ДПСУ!!( хотя и по 92 знаю аналогично и в других частях так же) А после таких "реформ" кто будет идти служить??:рл:
 
Фёдорыч и з/п получает? Гипотетически. Решения суда ж ещё нет...
:незнаю:

-------------------------
Дмитро Булах
16 ч ·
Українські новини
·

апд.: Полторак ответил:
На момент ухвалення рішення щодо виведення військових формувань ЗС з Криму я навіть не був командувачем Нацгвардії. Мене призначили на посаду 15 квітня 2014 року. Членом РНБО я став 27 жовтня 2014 року, коли вже став міністром оборони", - додав Полторак.
Жаба и гадюка весьма эффектно взаимодействуют) Пусть сливают друг друга.

новость из серии "...вот это уровень, ёб твою мать!..."

государственные деятели мышинного масштаба
Решение оставить Крым без боя приняли Пашинский и Полторак, - протокол допроса экс-главы Минобороны Тенюха
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Фёдорыч и з/п получает? Гипотетически. Решения суда ж ещё нет...

Я за то, чтобы выплатить бате всё, что положено. С учётом вынужденного прогула. Один хуй, всё к этому идёт, дело во времени.
 
Сегодня мне попался белорусский диплом о среднем образовании.
0gdjge.jpg
 
hd8adg.jpg


Andrei Kotori‎КРЕМЛЁВСКИЕ КЛОУНЫ
2 ч ·

— Несмотря на ситуацию вокруг космической отрасли,РФ остается лидером мировой космонавтики
— Несмотря на ситуацию вокруг медицины,РФ остается лидером мировой медицины
— Несмотря на ситуацию вокруг автомобилестроения,РФ остается лидером мирового автомобилестроения
— Не смотря...

jfa1dh.jpg
 
Александр Дубинский
8 ч ·
Почитал, как все благодарят Ложкина за работу в Инвестсовете.

В связи с чем у меня 2 вопроса.

1. А что он вообще сделал в этом самом совете, и сколько раз он собирался?

2. А понимаете ли вы, что Ложкин увольняется оттуда из-за расследования прокуратуры по УМХ и продаже этого медиа-холдинга за "грязные деньги" Курченко, без уплаты налогов?

Напомню, он и из Администрации президента уволился из-за этого же, когда надо было подавать декларацию.

Кстати, я задал господину Ложкину вопрос под его публикацией об уходе с инвестсовета и желании сконцентрироваться на инвестициях – так заплатит он налоги от продажи УМХ, или нет?

В ответ - тишина.

fgd4ej.jpg
 
:незнаю:

-------------------------
Дмитро Булах
16 ч ·
Українські новини
·

апд.: Полторак ответил:
На момент ухвалення рішення щодо виведення військових формувань ЗС з Криму я навіть не був командувачем Нацгвардії. Мене призначили на посаду 15 квітня 2014 року. Членом РНБО я став 27 жовтня 2014 року, коли вже став міністром оборони", - додав Полторак.
Жаба и гадюка весьма эффектно взаимодействуют) Пусть сливают друг друга.

новость из серии "...вот это уровень, ёб твою мать!..."

государственные деятели мышинного масштаба
Решение оставить Крым без боя приняли Пашинский и Полторак, - протокол допроса экс-главы Минобороны Тенюха
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

хм. забавненький размес.
я хорошо помню видеочат алкаша тенюха с командиром одной из крімских вч , где на чуть ли не истошній вопль "что нам делать?!!" мєністер відповіда: "тримайтеся... тримайтеся"

охуенный приказ.
впрочем, я не служил, да. хули мне судить адмиралов.
 
Навеяло...
Кость в горле для ОПГ,не зря бакинца аж трясло и трясёт от Михо...

 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу